وبلاگ

21 ایده شگفت انگیز برای مهمانی با تم تولد پپاپیگ

21 ایده شگفت انگیز برای مهمانی با تم تولد پپاپیگ

جشن تولد با وسایل تم تولد پپاپیگ بگیرید. می‌توانید با ایده‌های تزئینی عالی، از جمله پرینت رایگان مهمانی پپا پیگ، چکمه‌های بارانی گل‌آلود و اطاقک عکسی که کاملاً از بادکنک های لاتکس و بادکنک پپا پیگ ساخته شده است و … فضای جشن را خلق کنید.

و از آنجایی که هر مهمانی باید دسر داشته باشد، ایده‌هایی برای کیک تولد پپا پیگ و کاپ کیک پپا پیگ M&M وجود دارد که به اندازه کافی درست کردن آن برای شما آسان است و می‌توانید آن را در خانه درست کنید، و حتی یک آموزش برای خوراکی‌های برنجی پپاپیگ و شیرینی‌های شکری پپا پیگ برایتان داریم.

به یک بازی پپا پیگی نیاز دارید؟ ما ایده‌های سرگرم‌کننده‌ مثل بازی «به پپا غذا بدهید» و  «سنجاق دم به الاغ» برای شما داریم. شما هم از ایده ی مهمانی گوش خوک خوشتان خواهد آمد!

1. پرینت رایگان مهمانی تم تولد پپاپیگ:

 تزیینات مهمانی خوک را با یک کلیک ماوس دانلود کنید! این پرینت‌های رایگان مهمانی تم تولد پپاپیگ عبارتند از: گودال‌های گل‌آلود، پرچم‌های حروف الفبا و اعداد، برچسب‌های غذا، بسته‌بندی کیک‌های کوچک، تاپرهای کیک کوچک، صفحات رنگ‌آمیزی، زنجیره‌های کاغذی و حتی یک «دم را به بازی پپا سنجاق کنید». می‌توانید اینها را در خانه چاپ کنید یا به چاپخانه ببرید! چاپ، برش، مونتاژ، و مهمانی!

پرینت رایگان مهمانی پپا پیگ

2. کیک تولد پپا پیگ و برادرش :

کیک های تولد زیبایی در اینجا وجود دارد از جمله کیک تم تولد پپا پیگ. شگفت انگیز است! آیا به نظر نمی رسد که پپا و جورج خوک از کارتون مورد علاقه همه بیرون آمده اند تا درست بالای این کیک یک پیک نیک داشته باشند؟ پپا از چاله پریده تا استراحت کند و با برادر کوچکش از خوردن بستنی قیفی لذت ببرد. جزئیات فوندانت کیک واقعاً بی عیب و نقص است. البته ما در مقاله ی کیک تم تولد پپا پیگ چند مدل عکس کیک پپا پیگ و تزیینات آن را برایتان آماده کردیم.
کیک تولد پپا پیگ

3. اطاقک عکس تم تولد پپاپیگ تزیین شده با وسایل پپا پیگ:

مهمانان مهمانی دوست دارند در مقابل پس زمینه اطاقک عکس پپا پیگ، همراه با شخصیت های مخملی پپا پیگ عکس بگیرند. می‌توانید با بادکنک های آبی «آسمان» را درست کنید، با یک نیمکت زیبا «پارک» را ایجاد کنید. مهمانان می‌توانند پپاپیگ و دوستانش را در آغوش بگیرند در حالی که عکسشان گرفته می‌شود.
اطاقک عکس تم تولد پپا پیگ

4. لوازم اطاقک عکس پپا پیگ:

جشن تولد فرزندتان را با تم تولد پپاپیگ خاص کنید! این وسایل دست ساز اطاقک عکس پپا پیگ آماده استفاده هستند و به مهمانان مهمانی کمک می کنند تا شخصیت خود را پیدا کنند. این بسته شامل 11 شکل مختلف است که به پایه چوبی وصل شدند. این لوازم را به اطاقک عکس اضافه کنید تا مهمانان از ساختن چهره های احمقانه و ژست گرفتن برای ایجاد خاطرات سرگرم کننده لذت ببرند.

لوازم اطاقک عکس پپا پیگ

5. بازی سنجاق دم به پپا پیگ:

میهمانان مهمانی با سنجاق کردن دم به پپا یک ضربه را دریافت خواهند کرد. این بازی شبیه بازی کلاسیک «سنجاق دم به الاغ» است. شما می توانید با استفاده از ابزارهایی مثل مقوا، این دم ها را درست کنید. آیا دم های مجعد کوچک فقط باعث خندیدن شما نمی شود؟

بازی سنجاق دم به پپا پیگ

6. چکمه‌های بارانی گل‌آلود پپا پیگ:

همه علاقه پپاپیگ به پرش با چاله را می دانند! با پرکردن چکمه های بارانی زیبا با گل، الهام گرفته از چکمه های پپا پیگ، دکور دوست داشتنی برای تم تولد پسرانه پپاپیگ ایجاد کنید! از آنها برای تزئین میز تولد یا میز دسر استفاده کنید.

چکمه‌های بارانی گل‌آلود تم تولد پپاپیگ

7. خوراکی های ترد برنجی تم تولد پپاپیگ:

آیا شما عاشق غذاهای ترد برنجی هستید و دوست دارید آنها را روی میز دسر خود قرار دهید؟ این خوراکی‌های ترد برنجی تم تولد پپا پیگ به همان اندازه که خوشمزه هستند، زیبا هم هستند. کمی رنگ خوراکی و کمی تخیل می تواند غذای معمولی را به دسر پپا پیگ تبدیل کند! شما می توانید با برنجک، مارشمالو و کره این دسر را درست کنید. برای تزئین به رنگ خوراکی صورتی، چشم های آب نباتی، رویال آیسینگ و یک کاتر به شکل عکس پپا پیگ نیاز دارید.

خوراکی های ترد برنجی تم تولد پپا پیگ

8. پیناتای پپا پیگ:

اگر پیناتای پپا پیگ در بودجه مهمانی شما نیست، می توانید با استفاده از مقوا و دستمال کاغذی درست کنید! پیناتا را با آب نبات و با برچسب های پپا پیگ پر کنید.

 

پیناتای تم تولد پپا پیگ

9. کاپ کیک تم تولد پپاپیگ با وسایل پپا پیگ:

 کاپ کیک روشی بسیار آسان برای سرو کیک در جشن تولد، به خصوص جشن تولد کودکان است. این کاپ کیک تم تولد پپا پیگ از زیباترین کیک هایی است که دیده ایم! چکمه‌های بارانی قرمز پپاپیگ به شکل فوندانت، بسیار دوست‌داشتنی هستند که در گودال‌های فوندانت روی کاپ کیک‌های شکلاتی قرار گرفته‌اند.

کاپ کیک تم تولد پپاپیگ

10. آموزش کوکی های پپاپیگ:

 هیچ چیز مانند دیدن شخصیت مهمانی مورد علاقه خود به شکل کوکی نیست! مهمانان از دیدن این کوکی های پپا پیگ روی میز دسر لذت خواهند برد! شما قطعاً آموزش های درست کردن این کوکی ها را دوست خواهید داشت! برای درست کردن این کوکی های زیبا و خوشمزه به ابزارهای ساده و لوازم اولیه مانند کاتر بیسکویت پپا پیگ، غلتک فوندانت، فوندانت صورتی، چشم های آب نباتی و دستور پخت شیرینی شکری نیاز دارید.

آموزش کوکی های تم تولد پپا پیگ

11. پوزه پپا پیگ با کارتن یا شانه تخم مرغ:

ما عاشق کاردستی‌های مقرون‌به‌صرفه هستیم که از مواد بازیافتی درست می شوند و به اندازه‌ای ساده هستند که بچه‌ها می‌توانند آن‌ها را بدون کمک بزرگترها انجام دهند. این کاردستی بینی پپا پیگ با شانه تخم مرغ درست می شود. شما باید یک شانه تخم مرغ (یا بیشتر، بسته به اندازه لیست مهمانان خود)، قیچی، رنگ صورتی روشن و تیره، قلم مو، رشته پلاستیکی و یا کاموا و یک سنجاق قفلی آماده کنید. چند مرحله ساده و بعد تعداد زیادی پوزه پپا پیگ که روی چهره های مهمانان مهمانی خواهید دید!

کارتن یا شانه تخم مرغ

12. گوش های پپا پیگ:

اجازه دهید مهمانان مهمانی مانند خوک مورد علاقه خود لباس بپوشند! با استفاده از هدبندهای ارزان قیمت و نمدی صورتی، مجموعه ای از این گوش خوک های پپا را درست کنید. این گوش هایی که در عکس می بینید دوخته شده اند ولی با چسب حرارتی نیز می توانید اینکار را انجام دهید! وقتی مهمانی تمام شد، گوش های خوک را به عنوان یک هدیه عالی به میهمانان بدهید.
گوش های پپا پیگ

13. 15 صفحه رنگ آمیزی رایگان:

یکی از بازی های پپا پیگ که می توانید تدارک ببینید، صفحات رنگ آمیزی است که فعالیت روزمره پپا پیگ را نشان می دهد! این 15 صفحه رنگ آمیزی رایگان پپا پیگ را چاپ کنید و آنها را با مداد رنگی در اختیار میهمانان قرار دهید تا رنگ آمیزی کنند.
15 صفحه رنگ آمیزی رایگان پپا پیگ

14. پاپ کیک پپا پیگ:

نمی‌توانید تصور کنید که مهمانی خوک پپا شما با این پاپ کیک‌های پپا پیگ که به عنوان یکی از دسرها ارائه می‌شود چقدر سرگرم کننده خواهد بود؟ پاپ کیک ها را با یک کیک پپا و کوکی های پپا کنار هم قرار دهید تا میز دسر زیبا و خوشمزه ای داشته باشید!
پاپ کیک تم تولد پپاپیگ

15. ماکارون های تم تولد پپا پیگ:

شیرینی ماکارون به شکل پپا پیگ را درست کنید و به میز دسر خود اضافه کنید. درست کردن شیرینی ماکارون کمی مشکل است و به مهارت خاصی نیاز دارد آن هم به شکل پپا. آیا نمی توانید با دیدن این ماکارون های دلپذیر صدای جیغ و شادی میهمانان و دوستداران پپا پیگ را تصور کنید؟
ماکارون های تم تولد پپاپیگ

16. حوضچه های گل آلود شکلاتی پپا پیگ:

گودال های گل آلود مورد علاقه پپا پیگ ها هستند. می توانید با افزودن شکلات ذوب شده یا موس شکلاتی یا پودینگ به یک شیشه مربای کوچک، این گودال های گل آلود شکلاتی را خلق کنید. برای تزئین، یک روبان زیبا و قاشق کوچک به دور شیشه ببندید.
حوضچه های گل آلود شکلاتی پپا پیگ

17. حوضچه های شیر گل آلود پپا پیگ: 

به مهمانانتان اجازه دهید با مخلوط کردن شیر این بطری‌ها با شکلات داخل نی، شیر گل آلود خود را بسازند! برچسب روی شیشه به تشخیص فوری تم کمک می کند.
حوضچه های شیر گل آلود پپا پیگ

18. بازی غذا دادن به پپا پیگ:

مهمانان مهمانی دوست دارند، به پپای کوچک غذا دهند. شما می توانید بازی خود را با استفاده از مقوای بازیافتی و رنگ بسازید و از یک چاقو برای ایجاد سوراخ برای دهان پپای کوچک استفاده کنید. از لوبیا یا توپ های پینگ پنگ به عنوان غذای پپا استفاده کنید! مهمانان مهمانی از پرتاب کردن غذا در دهان پپا لذت خواهند برد.
بازی غذا دادن به پپا پیگ

19. کیک پپا پیگ M&M:

نیاز به یک کیک تولد مقرون به صرفه، سریع و ساده برای جشن پپا پیگ دارید؟ بفرمایید! این کیک پپا پیگ M&M یک ایده لحظه آخری است که خیلی بامزه شد! شما می‌توانید با یک کیک به هر شکلی، با کمی خامه صورتی برای روکش آن و قرص های اسمارتیز رنگی، این کیک را درست کنید. برای تزئین روی آن، تصویر سر پپا را از اینترنت بگیرید و چاپ کنید و به عنوان الگو استفاده کنید.
کیک تم تولد پپا پیگ M&M

20. ایده های تزیین مهمانی پپا پیگ:

ایده های تزئین زیادی برای جشن با تم تولد پپا وجو دارد. از شخصیت‌های مقوایی بزرگ گرفته تا یک خانه کاملاً خارق‌العاده که از بادکنک تزئین شده با یک میز دسر پر از خوراکی‌های خوشمزه، چیزهای زیادی برای دوست‌داشتن وجود دارد! تزئینات تم تولد پپا پیگ فراوان است!
ایده های تزیین مهمانی تم تولد پپا پیگ

21. لیوان مهمانی بینی تم تولد پپا پیگ:

مهمانی با وسایل و محصولات پپا پیگ زیباتر می شود. چقدر این لیوان های مهمانی صورتی با بینی‌های پپا پیگ بامزه هستند؟ شما به راحتی می توانید یک لیوان صورتی ساده را با استفاده از مداد رنگی یا ماژیک صورتی به پوزه خوک تبدیل کنید. خنده ها را تصور کنید که مهمانان مهمانی لیوان های خود را برای نوشیدن بالا می برند و پوزه خوک را آشکار می کنند!
لیوان مهمانی بینی خوک پپا درست شده با وسایل پپا پیگ
با این ایده های عالی که توسط جشن ما جمع آوری شده است، یک جشن تولد به یاد ماندنی با وسایل پپا پیگ ایجاد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *