وبلاگ

کیک تولد با تم لگو

کیک تولد با تم لگو

تزیین کیک تولد با تم لگو یکی از روش‌های جذاب و متفاوت برای جشن تولد است که می‌تواند هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان جالب و جذاب باشد. استفاده از المان‌های لگو به کیک تولد شما زندگی و رنگی بیشتری می‌بخشد و به میزبانی یک جشن فراموش‌نشدنی تبدیل می‌شود.

کیک تولد با تم لگو

به راهنمای ما در مورد بهترین ایده های طراحی کیک لگو خوش آمدید! چه در حال برنامه‌ریزی جشن تولد برای یک کودک شیفته لگو باشید یا یک علاقه‌مند بزرگسال، ما شما را تحت پوشش قرار می‌دهیم. از طرح‌های ساده و مبتدی تا خلاقیت‌های عجیب و غریب و چند لایه، این ایده‌های کیک LEGO تضمین شده است که در هر جشنی به نمایش درآیند. این کیک‌ها نه تنها برای طرفداران لگو جذاب خواهند بود، بلکه هر کسی را که تمایل به شیرینی‌پزی خلاقانه داشته باشد، شگفت‌زده خواهد کرد. در اینجا چندین طرح از بهترین کیک تولد با تم لگو آورده شده است.

1. کیک آجری لگو رنگ اسپلش

تزیین این کیک بسیار ساده است. آجرهای لگو شیرین خوراکی روی کیک و اطراف آن انباشته و لوگوی لگو در کناره قرار دارد.

اما این کیک به لطف آیسینگ که به رنگ مشکی است با پاشش های رنگی در رنگ های اصلی آجرهای لگو ظاهر می شود.

کیک آجری لگو رنگ اسپلش

2. کیک تولد فیلم لگو

هنگامی که فیلم لگو در سال 2014 منتشر شد، این مجموعه اسباب بازی با امت و آهنگ او “همه چیز عالی است” جان تازه ای گرفت.

این کیک دنیای آفتابی در فیلم را با آیسینگ آبی آسمانی و خورشید لگو زرد جشن می گیرد. سه شخصیت اصلی فیلم، امت، لوسی و بتمن، فیگورهای خوراکی در کنار کیک هستند.

کیک تولد فیلم لگو

3. کیک آجری لگو بزرگ

چرا کیکی به شکل آجر لگو غول پیکر درست نکنید؟ نام تولد در کنار کیک با رنگ های اصلی لگو درج شده است و چند آجر لگو خوراکی در اطراف کیک پراکنده شده است.

کیک آجری لگو بزرگ

4. کیک آجری لگو طلایی

این کیک آجری لگو غول پیکر با آیسینگ طلا تزئین شده است و کمی شبیه آجر طلاست (که هدیه شگفت انگیزی خواهد بود).

کیک لگو حاوی پیام تولد «33 مبارک» است.

کیک آجری لگو طلایی

5. کیک تولد آجری لگو خوشمزه

لایه رویی این کیک سر یک لگو مرد کلاسیک است و او در انتظار بلعیدن این کیک لب هایش را می لیسد!

لایه زیرین با آیسینگ فوندانت نازک طراحی شده است که شبیه روی آجرهای لگو است. قناد از همان آیسینگ برای تهیه کاپ کیک های مکمل استفاده کرد.

کیک تولد آجری لگو خوشمزه

6. کیک آبشاری آجری لگو

این مینی کیک تولد کمی شبیه آبشاری از آجرهای خوراکی لگو است که در کنار کیک افتاده است. چند فیگور لگو در میان سردرگمی ها دیده می شود.

شکل پسر کوچک بالای کیک پسر تولد ما ادریک است و یکی از فیگورهای لگو نام او را دارد. کیک کوچک زیر البته به رنگ زرد لگو آیسینگ شده است.

کیک آبشاری آجری لگو

7. کیک تولد کلاسیک سر لگو

در حالی که اکنون صدها، و نه هزاران شخصیت لگو وجود دارد، در ابتدا فقط یک نفر وجود داشت. گاهی اوقات او یک کلاه داشت، اما همیشه همان صورت زرد و خندان را داشت.

این کیک سر یک فیگور کلاسیک لگو را بازسازی می کند. استوانه ای و زرد با گردن کوچکتر و رویه آجر یا بلوک لگو است.

کیک تولد کلاسیک سر لگو

8. کیک آجری لگو ساده

این کیک لگو ساده اما زیباست و یک خوراکی تولد دوست داشتنی را ایجاد خواهد کرد. این یک کیک سفید ساده با نام پسر یا دختر تولد در رنگ های اصلی لگو است.

این کیک با انواع آجرهای کوچک لگو، هم در بالای کیک و هم در اطراف پایه کیک تزئین شده است.

کیک آجری لگو ساده

9. کیک تولد آجری لگو لایه ای ساده

این یک کیک دو لایه ساده با مایه سفید ساده است که هر قنادی می تواند درست کند، اما با تعداد زیادی تزئینات لگو عالی.

چند مرد لگو کلاسیک در پایه و بالای آن نشسته اند. آجرهای نازک فوندانت لگو به عنوان تزیینات در کناره و بالای کیک چسبانده شده است.

کیک تولد آجری لگو لایه ای ساده

10. کیک تم تولد آجری لگو مینیمالیست

این یک کیک آجری لگو مینیمالیستی برای کسانی است که چیزهای ساده را در رنگ های کم رنگ تر دوست دارند.

این یک کیک سفید ساده است که برای یک مهمانی کوچک ایده آل است و با آجرهای لگو در رنگ های سبز روشن، زرد و خاکستری تزئین شده است تا حسی سبک داشته باشد.

کیک آجری لگو مینیمالیست

11. کیک تولد با تم لگو پاستلی

رنگ های پاستلی را به رنگ های اصلی که بر پالت لگو غالب هستند ترجیح می دهید؟ هنوز هم می توانید یک کیک لگو متمایز درست کنید.

این یک کیک بنفش پاستلی است که از روی آن مایه آبی روشن می چکد. با انواع آجرهای لگو شیرین در رنگ های بنفش روشن و آبی تزئین شده است.

کیک تولد با تم لگو پاستلی

12. کیک تولد با تم لگو باکس

این روزها، لگوها اغلب در یک جعبه ذخیره سازی گرد می آیند تا به شما کمک کنند آنها را مرتب نگه دارید. این کیک یکی از این جعبه ها را به رنگ سفید به عنوان کیک مرکزی بازسازی می کند.

درب جعبه کیک گویی کج به نظر می رسد، با چند آجر لگو پاستیل بیرون زده است. بقیه در اطراف پایه کیک پخش می شوند. یک کامیون اسباب‌بازی به عنوان یک کیک کوچک در همان نزدیکی نشسته و آماده شروع کار است.

کیک تولد با تم لگو باکس

13. کیک تم لگو باکس شناور

این کیک به نظر می رسد که جاذبه را به چالش می کشد! خود کیک در آجرهای لگو نسبتاً خام آیسینگ زده شده است، اما در بالا به نظر می رسد که جعبه لگو روی کیک آجر می ریزد. بالای کیک با آجرها و شکل های لگو نامرتب پوشیده شده است.

این قناد انواع فیگورهای پلاستیکی لگو را دور کیک خود قرار داده است، اما می توانید تعدادی فیگور خوراکی نیز درست کنید.

کیک لگو باکس شناور

14. کیک تیم ساخت لگو

چه کسی دوست ندارد مردان کوچک لگو خود را تصور کند که سخت برای ساخت ساختمان ها و طرح های جدید کار می کنند؟ اینجا دارند کیک درست می کنند!

قرار است به نظر برسد که کیک داخلی از آجر لگو ساخته شده است و کارگران در حال غلاف زدن روی آن هستند. قناد آجر لگو خوراکی شیرین درست کرده است اما از مجسمه های اسباب بازی استفاده کرده است.

کیک تیم ساخت لگو

15. کیک تولد با تم لگو شماره

کیک های تولد شماره دار برای بچه هایی که در مورد سن دقیق خود وسواس دارند و برای جشن تولدهای بزرگ (مانند کیک بالا) عالی هستند.

ضربه به تم لگو آسان است. در اینجا، عدد چهار از آجر لگو ساخته شده است و حتی یک لوگوی خوراکی لگو در بالا دارد. برای عدد صفر هنوز هم فیگورهای لگو در حال کار است.

 کیک تولد با تم لگو شماره

16. کیک دختران نینجا با تم لگو

در سال 2013 لگو خط دوستان خود را منتشر کرد، گروهی از دختران نینجا که دوست دارند با هم ماجراجویی داشته باشند. این در حال حاضر یک خط اسباب بازی محبوب و سریال تلویزیونی است.

این کیک برای طرفداران بسیار مناسب است و شکل های خوراکی شخصیت های اصلی در بالای آن قرار دارد. این کیک به سبک کلاسیک آجر لگو، اما در صورتی و آبی پاستلی برای تم دخترانه، تزیین شده است.

کیک دختران نینجا لگو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *