وبلاگ

کوکی های تم تولد توپ فوتبال

کوکی های توپ فوتبال

مطمئناً با خوراکی های مهمانی به شکل فوتبال امتیاز بیشتری در مقابل مهمانان جشن تم تولد فوتبال کسب خواهید کرد. در این مقاله ایده ای برای خوراکی جشن تم تولد فوتبالی پسرانه وجود دارد که برای برنامه ریزی یک جشن پیروزی برای بازیکن ستاره خود به آنها نیاز دارید.
فوتبال در بسیاری از خانواده‌ها، چه تماشای بازی از اتاق نشیمن‌تان باشد و چه در ورزشگاه، شور و هیجان خاصی دارد و این عشق به بازی کاملاً به یک تم تولد فوتبالي سرگرم کننده منتقل می شود!

با طرح‌های رنگی بسیار و روش‌های بی‌شماری برای کلاسیک یا مدرن‌تر کردن تم تولد توپ فوتبال، ایده‌هایی وجود دارد که مناسب هر تیمی است. چند عنصر کلیدی را می توان به جشن تم تولد فوتبالیست ها اضافه کرد تا واقعاً بدرخشد. از غذاهای مهمانی به شکل فوتبال گرفته تا بادکنک فوتبالی ، بازی‌ها و کاردستی‌های با مضمون فوتبال، این ایده‌های مهمانی تم فوتبالی تولد به شما کمک می‌کند تا مهمانی ارزشمندی را برگزار کنید که بازیکن ستاره‌ی شما و مهمانان تولد مطمئناً دوستش خواهند داشت.

طراحی توپ فوتبال بسیار ساده به نظر می رسد تا زمانی که مجبور شوید کوکی های توپ فوتبال را خودتان درست کنید. این یک بازی کاملاً جدید با توپ است. توپ فوتبال مدرن دارای 32 پانل به هم دوخته شده است. 20 تای آن ها شش ضلعی و 12 تای آن پنج ضلعی هستند.

چگونه کوکی های توپ فوتبال را تزئین کنیم

وقتی نوبت به تزئین کوکی های تم تولد توپ فوتبال می رسد، گزینه های تزئینی زیادی دارید.

  • می توانید کوکی ها را با رویال آیسینگ سیاه و سفید و پانل های مجزای خط کشی شده تزئین کنید.
  • گزینه دوم ایربراش با استفاده از شابلون و رنگ خوراکی ایربراش مشکی است.

این انتخاب شماست که کدام مسیر تزئینی را انتخاب کنید. تا حد زیادی به ابزاری که در دست دارید و طرح نهایی مورد نظر شما بستگی دارد.

کشیدن طرح توپ فوتبال روی کوکی

تصمیم گرفتم با استفاده از روش تافتینگ (tufting ) و خط کشی یا دورگیری پانل های سیاه و سفید به صورت جداگانه انجام دهم . تکمیل آن بیشتر طول می کشد، اما طرح تکمیل شده واقعی تر از ایر براشینگ (airbrushing) است. همانطور که گفته شد ایربراشینگ یک گزینه عالی است و خیلی سریعتر هم هست. انتخاب با شماست.

برای ردیابی خطوط کلی هر بخش از یک ماژیک خوراکی استفاده کنید. حتماً شش ضلعی ها یا پنج ضلعی ها را با یک نقطه مشخص کنید تا بعد برای تزئین با رویال آیسینگ آسان تر شود.

دورگیری خطوط توپ فوتبال روی کوکی

یک الگوی توپ فوتبال بسازید

من شابلون/الگوی توپ فوتبال نداشتم، بنابراین تصمیم گرفتم خودم را با یک کاغذ مقوایی درست کنم.

گزینه دیگری وجود دارد که استفاده از الگو را حذف می کند و آن کاتر کوکی توپ فوتبال است. این کاتر قبل از پختن کوکی‌ها طرحی روی آنها ایجاد می‌کند. تنها عیب استفاده از این کاتر این است که گاهی اوقات لبه های کوکی ممکن است در هنگام پخت کمی بدشکل شوند و تزیین کوکی ها را سخت تر می کند.

پر کردن پنج ضلعی های توپ با رویال آیسینگ سیاه

با رویال آیسینگ سیاه شروع کنید و طرح کلی هر بخش و خطوط اتصال یا پل ها ترسیم کنید. ترفند این است که پل ها را به اندازه کافی ضخیم کنید تا وقتی شش ضلعی های سفید را پر می کنید، سفیدی روی پل های سیاه را نپوشاند.

از سوزن یا سیخ چوبی برای شکل دادن به آیسینگ در حالی که هنوز خیس است استفاده کنید. این کار به ویژه در هنگام پر کردن شش ضلعی ها و پنج ضلعی ها مفید است. از ابزار سوزن برای برجسته کردن گوشه ها نیز استفاده کنید.

پر کردن شش ضلعی های توپ با رویال آیسینگ سفید

پر کردن بخش های سفید می تواند مشکل باشد. سعی کنید شش ضلعی ها را با آیسینگ سفید بیش از حد پر نکنید، در غیر اینصورت مایه روی خطوط یا پل های سیاه را می پوشاند. همچنین می توانید هر بخش را پر کنید و اجازه دهید یخ بزند و خشک شود. اجازه دهید 5 دقیقه خشک شود و بعد قسمت های باقی مانده را پر کنید.

پر کردن شش ضلعی های توپ با رویال آیسینگ سفید

برای درست کردن کوکی های توپ فوتبال نیاز به موارد زیر دارید

دستور پخت:
من عمدتا از شیرینی های شکری استفاده می کنم، اما شما می توانید از دستور العمل های کوکی دیگر استفاده کنید.
رویال آیسینگ – من از رویال آیسینگ لیمو تازه استفاده می کنم
ابزار:
قیف های یکبار مصرف
ابزار سوزن یا سیخ چوبی
رنگ های خوراکی – فوق العاده مشکی
رویال آیسینگ سیاه و سفید
قالب یا کاتر
نشانگر خوراکی سیاه – برای ردیابی خطوط کلی روی کوکی
کاتر کوکی گرد – من از کاتر 3 اینچی استفاده کردم

برای سفارش و خرید تم تولد توپ فوتبال مجموعه ما که شامل بادکنک فوتبالی، بنرهای تم تولد فوتبال، پیش دستی و لیوان تم تولد توپ فوتبال است از صفحه تم تولد جشن ما دیدن کنید و لوازم تولد خود را بخرید تا مهمانی فوتبال شما را خاص تر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *