وبلاگ

کوکی های تم تولد بارسلونا

کوکی های تم تولد بارسلونا

من کوکی های تم تولد بارسلونا خاص برای یک هوادار 10 ساله درست کردم. آنها پیراهن قرمز و مشکی بارسلونا را می خواستند. راه های زیادی برای نزدیک شدن به این کوکی وجود داشت. من همیشه اول به این فکر می کنم که روند کار چگونه خواهد بود. گزینه های زیر برای من وجود داشت:

  1. راه های قرمز و آبی در کنار یکدیگر
  2. کل کوکی را قرمز کنید و سپس راه های آبی را ایربراش کنید
  3. راه های آبی را درست کنید و بگذارید 5 ساعت خشک شود و سپس قرمز را اضافه کنید

من راه شماره 3 را انتخاب می کنم. شماره 3 به دلیل خشک شدن 5 ساعت بیشترین زمان را گرفت و مشکل بیشتر این بود که راه های من سطح ناهمواری به شیرینی داد. هنگامی که شماره یا نامی را روی پیراهن حک می‌کنید، می‌خواهید مایه کوکی صاف باشد. بنابراین با این گفته من از ظاهر آنها راضی هستم، اما بله، با هر راهی که تزئین می کنم بیشتر یاد می گیرم. در اینجا چند تصویر از این روند وجود دارد.

کشیدن خطوط پیراهن بارسلونا

برای دیزاین کوکی های تم تولد بارسلونا ، ابتدا از یک نشانگر و یک تکه پلاستیک کوچک برای کشیدن خطوط پیراهن استفاده کردم.

 

آماده کردن کوکی ها به شکل پیراهن بارسلونا

کشیدن طرح پیراهن بارسلونا با نشانگر

کشیدن طرح پیراهن بارسلونا روی کوکی ها با نشانگر

رنگ کردن راه های قرمز پیراهن تم تولد بارسلونا

بعد، راه راه آبی را روی کوکی های تم تولد بارسلونا کشیدم. آبی خود را از قبل مخلوط کنید تا به رنگ زمان دهید تا رنگ آبی خوبی بدست بیابد. رنگ با گذشت زمان تیره می شود و نمی خواهید رنگ زیادی در آن وجود داشته باشد. چند قطره را مخلوط کنید و بگذارید یک ساعت بماند و ببینید که چگونه رنگ آن تغییر می کند. صبور باشید!

راه راه کردن کوکی های تم بارسلونا با رنگ آبی

گذاشتن راه های آبی پیراهن روی کوکی ها

رنگ کردن راه های قرمز پیراهن تم تولد بارسلونا

بعد از اینکه راهای آبی را گذاشتید و 5ساعت زمان برای خشک شدن رنگ آبی کوکی های تم تولد بارسلونا دادید، می توانید آیسینگ قرمز را درست کنید. رنگ قرمز نیز به زمان نیاز دارد. پس از خشک شدن راههای آبی حداقل به مدت 5 ساعت، من به کشیدن راه های قرمز ادامه دادم. همانطور که در تصویر زیر می بینید من آبی را در بخش هایی انجام دادم. فکر کردم می‌خواهم بخش‌ها را از هم جدا کنم تا ظاهر واقعی‌تری داشته باشم (به آستین‌ها توجه کنید). اما بعد از اینکه متوجه شدم که این فقط باعث ناهمواری پیراهن تولد بارسلونا شده است و به راحتی نمی توان نام و شماره آن را حک کرد. دفعه بعد این کار را انجام نمی دهم. من همه را صاف می کنم.

رنگ کردن راه های قرمز پیراهن تم تولد بارسلونا

کوکی تم فوتبالی تولد

در حالی که پیراهن‌ها خشک می‌شد، به سمت توپ‌های فوتبال حرکت کردم. من خطوط توپ فوتبال را به رنگ مشکی ضخیم تر درآوردم و یک نقطه سیاه کوچک به هر بخش که باید سیاه شود اضافه کردم و فقط 2 ساعت اجازه دادم خشک شود قبل از اینکه سفید را اضافه کنم.

گذاشتن خطوط توپ فوتبال با پروژکتور

رنگ کردن قسمت های سیاه توپ فوتبال

 

کامل کردن کوکی توپ

کوکی توپ فوتبال برای تم فوتبالی تولد

نام و شماره را با رنگ زرد روی کوکی های تم تولد بارسلونا اضافه کردم. من سعی کردم یک شابلون با شماره 10 و نام انجام دهم، اما چون کوکی صاف نبود، کار نکرد. بنابراین باز هم دلیل دیگری برای انجام یک تکنیک متفاوت است. تصویر زیر نشان می دهد که کوکی سمت راست سطحی صاف دارد و ظاهر بسیار بهتری دارد.

اضافه کردن نام و شماره با رنگ زرد روی کوکی

به یاد داشته باشید که شما بدترین منتقد خود هستید. نقص های کوچک که هیچ کس متوجه آن نمی شود. در اینجا تعدادی از کوکی ها پس از اتمام همه آنها آورده شده است.

کوکی های تم تولد بارسلونا

اگر یک مهمانی با تم تولد بارسلونا دارید، ممکن است به الهام بیشتری برای خرید تم تولد بارسلونا نیاز داشته باشید. لوازم جشن تولد تم فوتبالی در فروشگاه اینترنتی جشن ما وجود دارد که تعدادی از آنها را در زیر می بینیم:

بادکنک هلیومی بارسلونا

بادکنک آرایی تم بارسلونا

شمع تولد تم بارسلونا

شمع تولد تم بارسلونا

بادکنک هلیومی تم بارسلونا

بادکنک هلیومی تم بارسلونا

پاپ‌ کرن تم بارسلونا (۱۰ تایی)

پاپ‌ کرن تم بارسلونا (۱۰ تایی)

پیش دستی و لیوان ۱۰ تایی تم بارسلونا

پیش دستی و لیوان ۱۰ تایی تم بارسلونا

بنر تم بارسلونا (۱۴۰ در ۹۰ سانت)

بنر تم بارسلونا (۱۴۰ در ۹۰ سانت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *