وبلاگ

چگونه تاج تولد کاغذی بسازیم

چگونه تاج تولد کاغذی بسازیم

تاج های تولد یک مکمل دوست داشتنی برای تزیینات جشن تولد هستند. همه بچه ها آنها را دوست دارند و به پوشیدن آنها افتخار می کنند. آیا مهمانی های تم را دوست دارید؟ اگر بله، پس به خواندن این مقاله ادامه دهید. در اینجا با نحوه ساخت تاج تولد کاغذی آشنا می شوید. ساخت تاج های کاغذی یک فعالیت سرگرم کننده است. این زیباترین ایده کاردستی کاغذی برای بچه ها است. همچنین می توانید تاج های کاغذی خود را با سنگ های قیمتی، کاغذهای براق، گل و توری تزئین کنید.

1. تاج کاغذی زرد

تاج کاغذی زرد 

این تاج کاغذی آسان، سرگرم کننده و مورد تایید کودکان است. همچنین به لوازم اولیه صنایع دستی نیاز دارد، که این یک ایده صنایع دستی مقرون به صرفه است. اگر کمی خلاق باشید، از روی عکس می توانید آن را بسازید.

2. تاج تم تولد بنفش

تاج تم تولد بنفش

اگر جشن تولدی در پیش دارید، می توانید یاد بگیرید که چگونه یک تاج تم تولد بنفش درست کنید. من فقط جزئیات کوچک این یکی را دوست دارم، به خصوص گل ریز.

3. تاج گل کاغذی عروس

تاج گل کاغذی عروس

تاج های گل همیشه اکسسوری مناسبی برای عروسی بوده اند. و من عاشق یکی زیبا مثل این هستم. من تاج های کاغذی را بیشتر از تاج های گل تازه دوست دارم. آنها بسیار ماندگار هستند. رنگ بنفش این تاج کاغذی آن را زیباتر کرده است.

4. تاج کاغذی شب سال نو

تاج کاغذی شب سال نو

اگر در شب سال نو اهل مهمانی هستید، این محل توقف شماست. این تاج کاغذی سال نو یک سورپرایز آسان برای فرزندان شماست. من عاشق این هستم که چقدر ساده و فانتزی به نظر می رسد. با تمام درخشش ها و ستاره ها، این مطمئناً لبخند را به روی صورت کودک شما می آورد.

5. تاج پادشاه و ملکه

تاج پادشاه و ملکه

بچه های شما می توانند این تاج های پادشاه و ملکه را برای یک بازی سرگرم کننده درست کنند. تنها چیزی که نیاز دارید کاغذ زرد رنگ، چسب، قیچی و کاغذهای براق است.

6. تاج کاغذی برای شاهزاده خانم

تاج کاغذی برای شاهزاده خانم

من عاشق این تاج های کاغذی سفارشی شده سه بعدی برای جشن تولد هستم. این یک کاردستی سریع 10 دقیقه ای برای بچه ها است. اینها واقعاً عالی هستند!

7. تاج کاغذی هنری

تاج کاغذی هنری

اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه یک تاج کاغذی هنری بسازید، در اینجا ما یک گزینه برای شما داریم. این یکی به قدری آسان است که هر زمان که بخواهید می توانید آن را انجام دهید. این ساده، آسان، سریع و از کاغذ ساخته شده است. تنها چیزی که نیاز دارید کاغذ، قیچی، چسب، کاغذ تزئینی، برچسب و نوار تزئینی است.

8.  تاج برگ پاییزی

تاج برگ پاییزی

اگر می خواهید یک تاج پاییزی برای شاد کردن کودکتان داشته باشید، درست همین جاست. در مهمانی پاییزی امسال، این تاج زیبای پاییزی را برای کوچولوی خود درست کنید.

9. تاج سلطنتی

تاج سلطنتی

به این زیبایی نگاه کن! حتی شبیه تاج کاغذی هم نیست، اینطور است؟ شاید مجبور باشید برای این یکی خرید کمی انجام دهید. اما به من اعتماد کنید، ارزشش را دارد. تمام چیزی که برای این تاج سلطنتی نیاز دارید، تزئینات dresden، روبان قدیمی و چرخ خیاطی است. رنگ آبی و طلایی در این تاج آن را مجلل جلوه می دهد.

10. تاج فانتزی

تاج فانتزی

راستش میخواهم یاد بگیرم این تاج تولد رو برای خودم درست کنم! این که چقدر این یکی را دوست دارم. اگر می خواهید یک آموزش فانتزی و آسان برای ساخت تاج کاغذی انتخاب کنید، این آموزش فقط برای شما مناسب است. من عاشق پمپ های رنگارنگ و زرق و برق های این تاج کاغذی کریستالی هستم.

11. تاج کاغذی با سنگ قیمتی

تاج کاغذی تزیین شده با سنگ قیمتی

اگر به سنگ‌های قیمتی علاقه دارید، این یکی برای شماست. من عاشق این هستم که این تاج کاغذی چقدر بلند و جسورانه به نظر می رسد. تنها چیزی که نیاز دارید مانند تخته پوستر، قیچی، مداد، چسب‌های کاردستی، تعداد زیادی سنگ‌های قیمتی، پولک‌ها، پومپوم‌ها و گیره‌های کوچک است.

12. تاج گل

تاج گل

اگر اهل سادگی و گل هستید، پس به سراغ این یکی بروید. این یک کاردستی نابغه است آنقدر بی عیب و نقص است و گل ها آنقدر یکپارچه چیده شده اند که حتی شبیه یک تاج گل کاغذی به نظر نمی رسد. پس ادامه دهید و این تاج گل کاغذی کرپ را درست کنید و از کاردستی خود لذت ببرید.

13. تاج زرد تزیین شده با دکمه

تاج زرد تزیین شده با دکمه

یک پروژه کاردستی دیگر برای فرزندان شما. این یک تکلیف عالی برای درگیر نگه داشتن فرزندان شما و سرگرم کردن آنها در کارهای خلاقانه است. این یک راه عالی برای تقویت مهارت های حرکتی کودکان شما است. من عاشق ترکیب زرد و بنفش در این تاج کاغذی هستم.

14. تاج کاغذی اوریگامی

تاج کاغذی اوریگامی

من همیشه عاشق اوریگامی بوده ام. بهترین بخش این است که برای این مورد نیازی به قیچی و چسب ندارید. تنها چیزی که باید بدانید این است که چگونه کاغذها را ماهرانه تا کنید. بنابراین، کاغذ اوریگامی زیبا را انتخاب کنید و آماده تا کردن چند کاغذ شوید.

15. تاج پری

تاج پری

یک دختر تولد نیاز به تاج دارد، اینطور فکر نمی کنید؟! من عاشق ظاهر یونانی این تاج کاغذی هستم. و من عاشق رنگ طلایی هستم، بنابراین وقتی این تاج کاغذی را دیدم، فقط مجبور شدم آن را به این لیست اضافه کنم. خیلی باکلاس و شیک به نظر میرسد بگذارید فرزندتان در روز تولدش با این تاج کاغذی ملکه شود.

16 تاج تولد کاغذی گلدار

تاج کاغذی گلدار

تولدها همیشه خاص هستند اما چطور می شود این بار با این تاج کاغذی آن را کمی خاص تر کنیم؟ این یکی آنقدر زیبا و سلطنتی است که نمی توانید از آن سیر شوید. شما به مقوای رنگی، یک چاقوی کاردستی، چسب، و برخی لوازم اولیه دیگر نیاز دارید.

17. تاج دستمال کاغذی

تاج دستمال کاغذی

من عاشق ایده‌های صنایع دستی بازیافتی هستم، بنابراین مجبور شدم این تاج ساده را در لیست نحوه ساخت تاج کاغذی قرار دهم. تنها چیزی که نیاز دارید چند رول دستمال کاغذی خالی، رنگ پارچه، ماژیک و یک چاقو است.

18. تاج با گل کاغذی پاستلی زرد و بنفش

تاج با گل کاغذی پاستلی زرد و بنفش

جدا از اینکه این یکی چقدر زیبا به نظر می رسد، من عاشق رنگ ها هستم. من عاشق سایه های پاستلی زرد، سبز و بنفش هستم. ظریف و شیک است و برای بچه ها در مهمانی ها مناسب است.

19. تاج گل کاغذی زرد و بنفش و صورتی

تاج گل کاغذی زرد و بنفش و صورتی

شما می توانید یک تاج گل بدون گل طبیعی انتخاب کنید! بنابراین اگر چنین چیزی را می خواهید، پس این تاج گل کاغذی زیبا برای شما مناسب است. من عاشق این هستم که گلها چقدر واقعی به نظر می رسند. رنگ ها و الگوها در این یکی بسیار خوب کار می کنند. من به خصوص رنگ بنفش استفاده شده را دوست دارم.

20. تاج کاغذی تاشو

تاج کاغذی تاشو

با این تاج های کاغذی، بچه های خود را آماده کنید تا پادشاه و ملکه شوند! من دوست دارم که این تاج های کاغذی شامل چسب یا قیچی نیستند. می توانید کاغذهای زیبایی را انتخاب کنید و با مهارت تا کنید تا چند تاج کاغذی درست کنید.

21. هدبند کاغذی

هدبند کاغذی

اگر جشنی در راه است، پیشنهاد می کنم این تاج تولد کاغذی بی نظیر را برای بچه هایتان درست کنید. برای ساختن این کاردستی رنگارنگ و پوشیدنی تنها به کاغذهای رنگی، الگوهای کاغذی و نخ نیاز دارید. گل های کاغذی هدبند را بسیار سرگرم کننده می کند.

شما یک لیست کامل از ایده ها و آموزش های جالب برای ساخت تاج کاغذی دارید. این لیست دارای گزینه های آسان، خلاقانه و همچنین گزینه های بسیار زیبایی است. همچنین می‌توانید ایده‌های جالب‌تر برای کاردستی کاغذی را برای خود بررسی کنید و تاج مورد علاقه خود را در بخش نظرات زیر به ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *