وبلاگ

چگونه با چسب بادکنک طاق بادکنکی برای مهمانی خود ایجاد کنیم؟

طاق بادکنکی

یکی از بزرگترین ترندها در مهمانی ها و جشن ها طاق بادکنکی است. برای عکس های اینستا نیز کاملاً عالی است. ساخت آنها بسیار آسان است و تاثیر درخشانی در جشنها دارند. آنها راهی سریع برای تزیین و دکوراسیون مهمانی شما در کمترین زمان و تقریباً بدون هیچ هزینه ای هستند! با چسب بادکنک دو طرفه شگفت‌انگیز، گلدسته‌های بادکنکی زیبای خود را ایجاد کنید. برای گلدسته های بادکنکی بلندتر از 2 متر یا برای مواقعی که نیاز دارید ظاهری گسترده تر و پرتر داشته باشید، نیاز به چسب بادکنک آرایی دارید.

چسب بادکنک

فروشگاه تم تولد در تهران

مراحل آسان زیر را دنبال کنید تا قوس بادکنکی کامل خود را بسازید و ولی قبل از ساخت قوس چه چیزی را باید در نظر بگیرید؟

نحوه استفاده از چسب بادکنک برای ساخت طاق بادکنکی

نکاتی که باید قبل از ساخت طاق بادکنکی خود در نظر بگیرید.

1. به طرح رنگ خود فکر کنید و آیا تم خاصی مدنظر دارید؟

چه چیزی را جشن می گیرید؟ آیا رنگ هایی وجود دارند که برای مناسبت شما مناسب تر باشند؟ اگر جشن نام گذاری نوزاد می‌گیرید، رنگ‌های سفید طلایی لذت بخش هستند! یا شاید در حال برگزاری یک مهمانی با تم هالووین هستید، پس رنگ‌های نارنجی، مشکی و طلایی می‌توانند حس شبح‌آوری به شما بدهند. ما فکر کنیم که 3 یا 4 رنگ مختلف به قوس بادکنکی شما تعادل کامل رنگ و مقدار خوبی از کنتراست را می دهد، اما در واقع همه اینها به سلیقه شخصی بستگی دارد.

 ساخت قوس بادکنکی

ساخت قوس بادکنکی با بادکنک بنفش آبی قرمز سفید سبز نارنجی ریز و 12 اینچ

2. به این فکر کنید که چگونه فضای خود را پر خواهید کرد.

قوس خود را به چه دیوارهایی وصل خواهید کرد؟ آیا این شکل قوس بادکنکی را تعیین می کند؟ طرح ریزی قوس بادکنکی در اطراف فضای جشن قطعا ساده ترین راه است. به علاوه، تصور اینکه طرح نهایی شما چگونه خواهد بود، ساخت قوس بادکنکی را بسیار ساده تر خواهد کرد.

 ساخت طاق بادکنکی

ساخت طاق بادکنکی با بادکنک زرد سبز نارنجی آبی بنفش پاستیلی

3. به این فکر کنید که می خواهید چه شکلی ایجاد کنید.

شما همچنین باید به شکل طاق بادکنکی فکر کنید. می توانید یک قوس سنتی ایجاد کنید یا حتی خلاقیت بیشتری به خرج دهید و با اشکال کمی متفاوت مانند قوس مربع زیر آزمایش کنید.

چگونه طاق بادکنکی خود را با استفاده از چسب بادکنک آرایی بسازیم و به چه چیزی نیاز داریم؟

بادکنک آرایی با چسب بادکنک دو طرفه

برای ساخت قوس بادکنکی به موارد زیر نیاز داریم:

-قلاب های دیواری چسب دار

-بادکنک 3 الی 4 رنگ مختلف

نکته: حتی می توانید بادکنک های طرح دار را نیز استفاده کنید!

-پمپ بادکنک (باور کنید زندگی را برای ریه های شما بسیار آسان می کند!)

-چسب بادکنک آرایی

-نوار بادکنک آرایی که نحوه استفاده از آن را در مقاله آموزش بادکنک آرایی با نوار بادکنک آرایی توضیح داریم.

-هر گونه تزئینات اضافی که می خواهید در طراحی خود بگنجانید (اختیاری)

نکته: شاخ و برگ می تواند در طراحی قوس بادکنکی شما بسیار موثر به نظر برسد.

چسب بادکنک آراییمراحل ساخت

بادکنک ها را باد کنید

1. بادکنک های خود را با پمپ بادکنک باد کنید. بادکنک های خود را در اندازه های مختلف باد کنید تا کنتراست را در قوس نهایی ایجاد کنید. بادکنک‌های کوچک‌تر برای پر کردن شکاف‌های موجود در طاق بعداً ایده‌آل خواهند بود و آن را مشخص تر نشان می‌دهند.

تنظیم زمان

2. ابتدا بادکنک های بزرگتر خود در نوار بادکنک بچینید. این کار با عبور دادن گره بادکنک از سوراخ های نوار بادکنک آرایی انجام می شود. به یاد داشته باشید که سوراخ‌هایی را برای قرار دادن قلاب‌های دیواری در دو طرف طاق باقی بگذارید.

پیوست

3. توصیه می کنیم قبل از پر کردن شکاف ها با بادکنک های کوچکتر، قوس خود را به دیوار بچسبانید. این به شما این امکان را می دهد تا قبل از انجام تنظیمات نهایی، قوس را در موقعیت نهایی خود ببینید و همچنین می توانید نحوه قرارگیری بادکنک های کوچکتر را به طور موثرتری قضاوت کنید.

قلاب های خود را با استفاده از چسب چسبنده ای که در پشت دارند، یکی یکی به دیوار بچسبانید. با قلاب های خود شکل مورد نظر خود را ایجاد کنید.

سپس قوس بادکنکی خود را بردارید و با استفاده از سوراخ هایی که در نوار وجود دارد به قلاب ها متصل کنید.

پر کردن شکاف

4. حالا قوس شما به دیوار وصل شده است و می توانید ببینید که کجا باید شکاف های قوس خود را پر کنید. اینجاست که چسب بادکنک آرایی با نقاط چسبنده وارد عمل می شوند! چسب را بردارید و به یک بادکنک بزرگتر بچسبانید، یک بادکنک با اندازه کوچکتر بردارید و در جایی که نقاط چسب هستند ثابت کنید. این روند را تکرار کنید تا تمام شکاف های شما پر شود.

چسب بادکنک و نوار بادکنک آرایی برای ساخت طاق بادکنکی رنگارنگلمس های نهایی

5. اگر انتخاب کرده اید که تزئینات اضافی مانند شاخ و برگ به قوس خود اضافه کنید، اکنون زمان آن است که آن را بچسبانید! می توانید به راحتی از چسب بادکنک خود برای چسباندن آنها نیز استفاده کنید. به سادگی شاخ و برگ ها را بین بادکنک ها فرو کنید و با چسب محکم کنید. باید به خاطر داشته باشید که از تزئیناتی که برای نگه داشتن بادکنک ها سنگین هستند استفاده نکنید.
از گرفتن تعداد زیادی عکس در مقابل طاق بادکنک افسانه ای خود که با استفاده از دو ابزار مهم چسب بادکنک و نوار بادکنک آرایی ساختید، لذت ببرید! و فراموش نکنید که آنها را با ما به اشتراک بگذارید.

 طرز استفاده از چسب بادکنک آرایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *