وبلاگ

نحوه برنامه ریزی یک مهمانی با تم کفشدوزک

تم تولد کفشدوزک

برنامه ریزی یک جشن تم کفشدوزک برای تولد، حمام نوزاد یا عروسی دارید؟ این ایده های شگفت انگیز جشن تم تولد کفشدوزکی را امتحان کنید!

در این مقاله با ما همراه باشید تا بیاموزید که چگونه یک تم کفشدوزک را با ایده های خلاقانه برای تزئینات، غذا و بازی برنامه ریزی کنید تا یک جشن تولد کفشدوزکی کاملاً زیبا ترتیب دهید.

خال خالی! اولین جشن با تم تولد دخترانه برای جشن تولد یک بانوی کوچک خاص که مملو از سرگرمی و زیبایی بیش از حد است!

تزیین جشن تولد با تم کفشدوزک

دکور جشن تولد تم کفشدوزک

دکور جشن تولد با بادکنک آرایی تم تولد کفشدوزک دخترانه

وقتی به کفشدوزک فکر می‌کنیم، ذهنمان به‌طور خودکار به نقاط و نقطه‌های بامزه می‌رود، و نمی‌توانیم نقطه پرشی بهتر از آن برای تزئیناتمان در نظر بگیریم! بادکنک آرایی تم تولد کفشدوزک دخترانه با بادکنک‌های قرمز خال‌خالی و بادکنک‌های مشکی خال سفید، با بادکنکهای صورتی روشن و سفید مخلوط شده‌اند تا پس‌زمینه‌ای عالی برای مهمانی ما ایجاد کنند.

بادکنک‌های خال‌خالی قرمز

حلقه گل روی پوستر رایگان قابل چاپ “تولدت مبارک بانوی کوچولو” ما آویزان شده است، که با استفاده از کمی نوار چسب دو طرفه در پشت، و نوار مشکی خال‌خالی به دیوار چسبانده شده است.

به جای استفاده از رومیزی سنتی، میز ناهارخوری خود را با رول چمن مصنوعی بپوشانید تا فضای بیرون را برای کفشدوزک های کوچکتان به ارمغان بیاورید.

رومیزی چمن مصنوعی

کاشت گل‌های قرمز و صورتی ارزان قیمت در گلدان‌های مربع شکل، یک میز مهمانی ارزان‌قیمت برای ما فراهم کرده که می‌توان آن را پس از پایان مهمانی در فضای باز به باغ خود حمل کرد!

گلدان ها با رنگ صورتی و قرمز رنگ آمیزی شده اند تا با تم تولد کفشدوزک هماهنگ شود.

گلدان تم تولد کفشدوزک

جعبه‌های دلخواه برای مهمانی کفشدوزکی نه‌تنها هدایای کوچک و شیرینی برای مهمان‌ها هستند، بلکه وقتی با گلدان‌های گل‌های در مرکز میز قرار گرفتند، بخشی از دکور میز شدند.

جعبه‌های تم تولد کفشدوزک

چیدن میز جشن تولد تم کفشدوزک

 تزیین میز تم تولد کفشدوزک

کل جشن تولد تم کفشدوزک حول زیباترین بشقاب های شام کفشدوزکی کوچک طراحی شده است. آنها واقعاً با کمک سفره های سفید خال مشکی روی میز، بیرون آمدند و واقعی بنظر می رسند. یک چنگال پلاستیکی درجه یک سفید روی یک دستمال کاغذی سفید خال مشکی در سمت چپ بشقاب قرار داده شده است و فنجان‌های تزئین شده‌ در سمت راست.

پیش دستی تم تولد کفشدوزک

لیوان های کاغذی سیاه ساده به لطف اضافه شدن چند کفشدوزک چوبی خود چسب به زیباترین لیوان ها تبدیل شدند! یک نی کاغذی سفید خال صورتی داخل لیوان تزئین را زیباتر می کند.

لیوان تم تولد کفشدوزک

ایستگاه شیرینی و نوشیدنی تم کفشدوزک

ایستگاه شیرینی و نوشیدنی تم کفشدوزک

اگر یک کمد مشکی عتیقه دارید، می توانید آن را با شیرینی های خوشمزه به یک میز دسر لذیذ تبدیل کنید. بازی  Poke A Ladybug با دکور ترکیب شده و روی یک صندلی در سمت چپ میز قرار گرفته است.

Poke A Ladybug

یک ظرف نوشیدنی با لیموناد توت فرنگی پر کنید و در سمت چپ میز دسر قرار دهید. می بینید که چگونه رنگ صورتی لیموناد به تعادل رنگ قرمز در فضا کمک می کند. مینی جعبه های پاپ کرن قرمز را با ذرت بو داده پر کنید و در دو طرف کیک های گیلاس تم کفشدوزک قرار دهید.

ظرف نوشیدنی

جعبه‌های پاپ کرن را با چسباندن برچسب‌های کفشدوزک کوچک با چسب تزئین کنید.

پاپ کرن تم تولد کفشدوزک

کیک‌های بامزه و خوشمزه گیلاس، با آبنبات‌های کفشدوزکی کوچک را روی یک بشقاب کیک قرمز در مرکز میز دسر قرار دهید. پایه کیک را روی یکی از سفره های سفید خال مشکی قرار دهید تا به آنها کمک کنید برجسته شوند و رنگ مشکی کلی کمد را از بین ببرد.

کیک تم تولد کفشدوزکی

یک سطل شیشه‌ای در سمت راست میز دسر ترکیبی از شکلات‌های قرمز، سفید و سیاه و آب‌نبات‌های خامه‌ای شیرین کفشدوزک کوچک را در خود دارد تا مهمان‌ها بعد از تمام شدن جشن تولد با کیسه‌های سلفون خال‌خالی به خانه ببرند. مزه کردن برای بعد!

دکور تم کفشدوزک

شیشه ای را روی یک پایه نگهدارنده شمع بلند قرار دهید و  آدامس های گرد سیاه، سفید و قرمز در آن قرار دهید. هر یک از شیشه ها را با یک روبان سبز ببندید.

آدامس کفشدوزکی

زمانی که مهمانی به پایان رسید، میز دسر خود را به کناری منتقل کنید تا فضای بیشتری برای مهمانان کوچکمان فراهم کنید تا بتوانند بازی Poke A Ladybug را انجام دهند. با برداشتن میز دسر، پس زمینه مهمانی نیز به عنوان یک اطاقک یا غرفه عکس تم تولد کفشدوزک برای خانم کوچولو، خانواده و دوستان دو برابر می شود!

پس زمینه کفشدوزکی

بازی تم تولد کفشدوزکی

امیدواریم چند ایده پیدا کرده باشید تا الهام بخش برای ایجاد یک مهمانی سرگرم کننده با خال خالی کفشدوزکی برای دختر کوچولوی شما باشد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *