وبلاگ

سایزر بادکنک

آیا می دانید چگونه یک بادکنک را اندازه گیری کنیم؟ بهترین راه استفاده از سایزر بادکنک است. اما من همچنین یک جایگزین فوق العاده ساده را به شما نشان خواهم داد. بنابراین، به خواندن ادامه دهید!

سایزر بادکنک – دو روش آسان برای اندازه گیری اندازه بادکنک

سایزر بادکنک چیست؟

بادکنک سایزر یک جعبه پلاستیکی، چوبی یا مقوایی با برش های دایره ای شکل مربوط به اندازه های مختلف بادکنک است. اندازه سوراخ ها و ابعاد سوراخ های سایزر بادکنک معمولا از 2 اینچ تا 11 اینچ متغیر است.

سایزر بادکنک

بیشتر سایزرهای بادکنک موجود در بازار برای نگهداری و حمل و نقل آسان قابل جمع شدن هستند.

می توانید آنها را از فروشگاه لوازم تولد تهیه کنید (به دو مثال زیر برای ساخت بالون سایزر توجه کنید).

ساخت سایزر بادکنک : چگونه خودتان سایزر بادکنک بسازید؟

همچنین می توانید به راحتی و کم هزینه یک جعبه سایزر بادکنک مقوایی را خودتان بسازید.

یک جعبه مقوایی مربعی بردارید و دایره هایی را با توجه به اندازه بادکنک هایی که می خواهید باد کنید مشخص کنید. برای علامت گذاری دایره ها، از پرگار یا بشقاب یا وسایل گرد مختلف موجود در خانه با قطر مناسب استفاده کنید.

ساخت بالون سایزر با مقوا

سپس با استفاده از یک چاقوی تیز، مرکز دایره ها را با دقت برش دهید. یک تخته برش یا اگر ندارید یک تکه مقوا اضافی زیر لایه ای که دایره ها را برش می دهید، قرار دهید. در غیر این صورت ممکن است به طور تصادفی طرف مقابل جعبه مقوایی را برش دهید یا به هر سطحی که روی آن کار می کنید آسیب بزنید.

ساخت سایزر بادکنک با مقوا

چگونه از جعبه سایزر بادکنک استفاده کنیم؟

چه یکی بخرید و چه خودتان بسازید، یکسان است.

هنگام باد کردن بادکنک با هوا: بادکنک را به اندازه بزرگتر از اندازه نهایی دلخواه خود باد کنید. سپس آن را در برابر سوراخ مناسب در سایزر بادکنک نگه دارید و هوا را از بادکنک بیرون دهید تا بادکنک از سوراخ عبور کند و کمی کناره های سوراخ را لمس کنید.

هنگام باد کردن بادکنک با هلیوم: با توجه به هزینه بالای آن، می خواهید تا حد امکان هلیوم کمتری را هدر دهید. در حالت ایده‌آل، می‌توانید از یک مخزن هلیوم با شیلنگ کششی استفاده کنید تا بتوانید بادکنک را در حالی که آن را در سوراخ مناسب نگه داشته‌اید باد کنید (تصویر زیر را ببینید).

باد کردن بادکنک با استفاده از هلیوم و سایزر بادکنک

اگر مخزن هلیوم دارای شیلنگ کششی کافی نیست، در فواصل زمانی آن را باد کنید و مرتباً اندازه‌گیری کنید تا «بیش از حد باد نکنید».

جایگزین ساده بالون سایزر با استفاده از دو صندلی

یکی دیگر از راه‌های آسان برای دستیابی به بادکنک‌هایی با اندازه یکسان این است که دو صندلی را بردارید و آن‌ها را پشت به پشت بچینید، به طوری که فاصله بین آنها به اندازه بادکنکی که در حال باد کردن هستید، باشد. بادکنک باد شده باید از بین صندلی ها عبور کند و فقط کمی هر طرف را لمس کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *