وبلاگ

دیزاین جشن تولد + عکس

دیزاین جشن تولد

وقتی نوبت به تولد و دیزاین جشن تولد می رسد، نمی خواهید تکراری تزئین کنید. شما می خواهید چیزی متفاوت تر و منحصر به فردتر برای تزیین جشن تولد داشته باشید.

دیزاین جشن تولد – تزیینات جشن تولد – چیدمان میز تولد

هر زمان که برای یک جشن تولد آماده می‌شوید، می‌خواهید تزئیناتی را به خانه خود اضافه کنید تا مطمئن شوید که همه این جشن را احساس می‌کنند و در یادشان می ماند. ما برای شما ایده‌های جالبی داریم، ایده‌هایی که می‌توانید آن‌ها را در خانه خود به اجرا درآورید. این 26 ایده را بررسی کنید!

1. بادکنک گیلاس برای دیزاین جشن تولد ساده

گلدسته بادکنک گیلاس برای تزیین ساده جشن تولد

اگر می خواهید یک ایده تابستانی بسیار زیبا را برای مهمانی خود امتحان کنید، قطعاً می توانید این گارلند بادکنکی گیلاس را درست کنید. تنها چیزی که نیاز دارید چند رشته نخ یا ربان، چند بادکنک قرمز و مقداری کاغذ سبز است.

2. حلقه کاپ کیک

کاپ کیک تزیینی

یک گلدسته می‌تواند با هر تزئین دیگری که می‌خواهید برای دیزاین جشن تولد خود استفاده کنید، کاملاً مناسب باشد. ما یک راه حل فوق العاده آسان برای شما داریم. از کاغذهای کاپ کیک کوچک استفاده کنید! شما به به رنگ ها و الگوهای مختلف نیاز دارید و می توانید آنها را به راحتی پیدا کنید.

3. تزیین دیوار برای جشن تولد با کانفتی

تزیین دیوار برای جشن تولد با کانفتی

اگر می‌خواهید برای پست‌های اینستا یک مکان جذاب داشته باشید، می‌توانید یک دیوار کانفتی به عنوان پس‌زمینه ایجاد کنید. درست کردن آن بسیار عالی و آسان است.

4. دکور سیب کاغذی سه بعدی

درست کردن این سیب های کاغذی سه بعدی بسیار آسان است و در صورت تمایل می توانید از آنها به عنوان کارت روی میز استفاده کنید – فقط نام مهمانان خود را روی آنها بنویسید و آنها را روی میز قرار دهید. به این ترتیب همه می‌دانند کجا باید بنشینند و حتی می‌توانند آن‌ها را بگیرند و به عنوان هدیه مهمانی با خود به خانه ببرند.

5. دیزاین بادکنکی جشن تولد با بادکنک کانفتی

دکور تولد بادکنک کانفتی

در حالی که قبلاً در مورد پس‌زمینه کانفتی برای دیوار با شما صحبت کرده‌ایم، ما همچنین تعدادی بادکنک کانفتی داریم که می‌توانید برای دیزاین جشن تولد و مهمانی خود امتحان کنید. درست کردن آنها آسان و فوق العاده زیبا هستند.

6. استریمرهای زیگ زاگ برای دیزاین جشن تولد

استریمرهای زیگ زاگ

یکی دیگر از کارهای جالبی که می توانید برای تزیین جشن تولد خود انجام دهید پخش کننده های زیگ زاگ است. آنها سریع درست می شوند، دوست داشتنی هستند و فقط به مقداری کاغذ و مقداری قیچی نیاز دارید.

7. دیزاین جشن تولد با دستمال کاغذی پوم پوم

دیزاین جشن تولد با دستمال کاغذی پوم پوم

ما همچنین این پوم های دستمال کاغذی بسیار جالب را پیدا کردیم که می توانید به راحتی درست کنید. البته، شما به زمان آزاد نیاز دارید، اما ما مطمئن هستیم که این کار را انجام خواهید داد.

8. دکور تولد منگوله های پارچه ای

دکور تولد منگوله های پارچه ای

اگر پارچه اضافی در خانه دارید، همیشه می توانید یک گلدسته منگوله ای پارچه ای بسیار زیبا درست کنید. بامزه است، درست کردنش آسان است و روی دیوارتان رنگی خواهید داشت.

9. گلدسته بادکنکی

گلدسته بادکنکی

چطور یک گلدسته بادکنکی درست کنیم؟ وقتی از مکانی بازدید می کنیم که در آن گلدسته های بادکنکی نصب می شود، فوق العاده زیبا هستند، پس چرا یکی را برای تزیین تولد خود درست نکنید؟

10. دکور تولد ستاره های کاغذی

دکور تولد ستاره های کاغذی

اگر عاشق ستاره هستید، می توانید خودتان آن را از کاغذ بسازید! این‌ها فوق‌العاده زیبا هستند، و قطعاً می‌توانید بچه‌هایتان را هم درگیر کنید.

11. بالون هوای گرم برای تزیین جشن تولد

بالون هوای گرم

بالن های معمولی را می توان تنها با چند ترفند به بادکنک های هوای گرم مینیاتوری تبدیل کرد. نتیجه بسیار بامزه است و بچه های شما کاملاً آن را دوست خواهند داشت. اگر منصف باشیم، ما نیز آن را دوست داریم، بنابراین در روز تولد خود نیز از این تزئینات خوشحال خواهیم شد.

12. دیزاین جشن تولد با زنجیره های کاغذی

دیزاین جشن تولد با زنجیره های کاغذی

یکی دیگر از پس‌زمینه‌های عکس جالبی که می‌توانید کنار هم قرار دهید، از زنجیر کاغذی ساخته شده است. آن ها خیلی ناز هستند! بعلاوه، اگر از کاغذ رنگی برای ظاهری ombre استفاده کنید، حتی زیباتر به نظر می رسد.

13. تزیین جشن تولد و پیناتای تابستانی

پیناتای تابستانی

مهمانی های کودکانه به پیناتا نیاز دارند! اگر حیاط دارید (و حتی اگر ندارید)، می‌توانید از آن‌ها درست کنید، بنابراین بچه‌ها از تلاش برای شکستن آن‌ها لذت می‌برند تا ببینند چه آب‌نبات‌هایی می‌افتند. البته، قرار است یک آشفتگی به وجود بیاید، اما بسیار سرگرم کننده تر از یک آشفتگی برای تمیز کردن خواهد بود.

14. دیزاین جشن تولد با گلدسته میوه

دیزاین جشن تولد با گلدسته میوه

خوب، میوه های این گلدسته واقعی نیستند، اما با این وجود درست کردنشان سرگرم کننده است. شما فقط به کاغذ و چند شابلون تعویض نیاز دارید. ساختن آنها بسیار جالب است.

15. گل کاغذی

گل کاغذی

گل های رز کاغذی برای دیدن بسیار جذاب هستند و می توانید آنها را به راحتی روی دیوار قرار دهید. حتی می‌توانید بچه‌ها را در ساختشان مشارکت دهید.

16. چیدمان میز تولد با حروف پولک دار

حروف پولک دار

هر پیامی که می‌خواهید برای جشن تولدتان نمایش دهید، می‌توانید با اضافه کردن پولک‌ها، آن را کمی شادتر کنید. دیزاین جشن تولد با پولک شادتر است. این یک واقعیت است.

17. دکور تولد فانوس دستمال کاغذی

دکور تولد فانوس دستمال کاغذی

فانوس های کاغذی آویزان می توانند فضای مهمانی را بسیار سرگرم کننده تر کنند. آنها نه تنها فوق العاده زیبا هستند، بلکه اگر تعدادی از آن لامپ های باتری دار را اضافه کنید، می توانند به عنوان چراغ های اضافی نیز تبدیل شوند.

18. چیدمان میز تولد با کوزه های پری روشن

کوزه های پری روشن

داشتن تعدادی شیشه های نورانی روی میز می تواند لمس خوبی باشد، زیرا می تواند به ایجاد حال و هوای مهمانی کمک کند. به علاوه، مهمانان شما آنها را دوست خواهند داشت!

19. دکور تولد تک شاخ کاغذی برای دیزاین جشن تولد دخترانهدکور تولد تک شاخ کاغذی برای دیزاین جشن تولد تم تکشاخ

تک‌شاخ‌ها فوق‌العاده هستند، و اگر فرزندتان طرفدار آن‌ها است، مطمئناً می‌توانید آن‌ها را درست کنید. این تزیینات را می توان در اطراف خانه آویزان کرد.

20. تزیین کلاه تولد با بشقاب کاغذی

کلاه مهمانی بشقاب کاغذی

مهمانی بدون کلاه تولد و تاج می شود؟ چطور با کمک بشقاب های کاغذی خودتان آن را بسازید؟ درست کردن آن بسیار آسان است و حتی می‌توانید مهمان‌ها را با درخواست از آنها برای رنگ‌آمیزی درگیر کنید.

21. بادکنک های Minecraft

بادکنک های Minecraft

اگر کودک شما مانند اکثر بچه ها این روزها علاقه زیادی به Minecraft دارد، می توانید تنها با کمی نوار رنگی چند بادکنک را به شخصیت های Minecraft تبدیل کنید. شما حتی به مهارت هنری زیادی نیاز ندارید زیرا فقط باید آن را شبیه پیکسل کنید.

22. چیدمان میز تولد با سفره رومیزی توری

سفره رومیزی توری

یکی از کارهایی که می توانید هر زمان که جشن تولد دارید برای زیباتر کردن میز خود انجام دهید، تهیه دامن توری یا سفره رومیزی توری است. حتی بهتر از آن، می‌توانید آن را خودتان با خریدن توری درست کنید.

23.دیزاین جشن تولد کودک با فرفره های کاغذی

دیزاین جشن تولد کاغذی

مقداری کاغذ رنگی را انتخاب کنید و این فرفره های آسان را ایجاد کنید! میزها، قسمت کادو یا کیک را با این فرفره های عجیب بپوشانید.

24. چیدمان میز تولد لاکچری با رنگین کمان آب

تزیین تولد با رنگین کمان آب

با کمی آب، رنگ خوراکی و گل های تازه، صحنه زیبایی روی میزها ایجاد کنید. این یک دیزاین جشن تولد آسان را به جشنهای شما اضافه می کند و مهمانان آن را دوست خواهند داشت!

25. تزیین کلاه جشن تولد

کلاه تولد تزئین شده

با تزیینات سرگرم‌کننده و روحیه‌های خلاقانه، این کلاه‌ها را برای مهمانی درست کنید. هر مهمان باید یکی داشته باشد.

26. تزیین بادکنک روی دیوار

تزیین جشن تولد با بادکنک

چند بالن و استریمر بردارید و سپس دست به کار شوید! این بهترین راه برای اضافه کردن شادی و رنگ بدون سر و صدا و تزیین تولد ساده با بادکنک کم است.

1 نظر در “دیزاین جشن تولد + عکس

  1. سارینا گفت:

    ایده های قشنگی هستن من برای جشن تولد دخترم چیدمان میز تولد لاکچری با رنگین کمان آب و دیزاین بادکنکی جشن تولد با بادکنک کانفتی رو استفاده کردم. ممنون از مطالب خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *