وبلاگ

دکور پاییزی تولد

تزیین میز تولد پاییزی

پاییزتان مبارک! پاییز زمان عالی برای شروع برنامه ریزی جشن های برداشت محصول و جشن هالووین در ایران است. پاییز با تمام غذاهای خوشمزه، فعالیت های سرگرم کننده و تعطیلات پشت سر هم، پر از دلایل برای برگزاری جشن است. بادکنک آرایی پاییزی و تزیین میوه پاییزی برای تولد از ایده های اصلی دکور پاییزی تولد می باشد.

دکوراسیون پاییزی با گارلند بادکنکی به رنگ پاییز

دکوراسیون تولد پاییزی با گارلند بادکنکی به رنگ پاییز

دکور پاییزی تولد

بادکنک آرایی پاییزی

برای ساده نگه داشتن همه چیز، ما فضای بیرون از خانه (حیاط) را برای جشن تزیین کردیم. اگر می‌خواهید چیزی شبیه به آن را طراحی کنید، پیشنهاد می‌کنیم برای پس‌زمینه، تزئینات و چیدمان‌های گل‌های خود همان رنگ‌بندی پاییزی و بادکنک پاییزی را داشته باشید. ما در بیشتر قسمت‌ها به رنگ‌های نارنجی قرمز زرد چسبیده‌ایم، اما برخی از رنگ‌های خنثی مانند نقره ای و قهوه‌ای را برای افزودن بعد به دکوراسیون تولد پاییزی اضافه کردیم.

بادکنک آرایی پاییزی با بادکنک ریز نارنجی لاتکس نارنجی بادکنک قهوه ای گلبهی نقره ای

بادکنک آرایی پاییزی با بادکنک ریز نارنجی لاتکس نارنجی بادکنک قهوه ای گلبهی نقره ای

از کدو تنبل مصنوعی و بسته‌های گندم برای زیبایی بیشتر استفاده کردیم. کدو تنبل های لانه زنبوری نارنجی فوق العاده هستند. توصیه می کنیم مقداری از آن را در طول میز مهمانی خود قرار دهید، سپس بقیه را اطراف دکور اصلی و بزرگتر خود بچینید.

تزیین تم تولد پاییزی در فضای باز

تزیین تم تولد پاییزی در فضای باز

بادکنک تم پاییزی و ریسه و تاج و ظروف پذیرایی تم تولد پاییزی را می توانید از فروشگاه لوازم تولد خریداری نمایید.

تزیین میوه پاییزی برای تولد

ایده دیزاین پاییزی تولد ما یک هیجان واقعی است! حکاکی کدو تنبل و میوه آرایی یا یک لباس هالووین برای کودکان و برای تم تولد پاییزی عالی است. برای شروع، پیشنهاد می کنیم یک رومیزی پارچه ای زیبا هماهنگ با تم بچینید. این رومیزی با طرح چارخونه نارنجی یکی از موارد مورد علاقه ما است زیرا به زیبایی با هر منظره پاییزی جفت می شود.

بادکنک آرایی پاییزی میز با رومیزی و ریسه پاییزی

بادکنک آرایی پاییزی میز با رومیزی و ریسه پاییزی

تزیین میز با ریسه تولد پاییزی

تزیین میز با ریسه تولد پاییزی

سپس، میز مهمانی خود را با بسیاری از موارد پاییزی بچینید. ما از کدو تنبل و گل های پاییزی استفاده کردیم، اما شمع، سیب یا برگ های پاییزی نیز ایده های فوق العاده ای هستند.

این چیدمان خیره کننده را با استفاده از گل های فصل پاییز در رنگهای نارنجی، سفید و بنفش تیره ساختیم. گل‌های تازه پاییزی برای دکوراسیون تولد پاییزی و جشنی با تم تولد پاییزه ضروری هستند، بنابراین پیشنهاد می‌کنیم چند چیدمان را روی میز خود به نمایش بگذارید.

 

دسته گل های خشک یکی دیگر از گزینه های شگفت انگیز برای جشن های پاییزی است، در واقع، شما حتی می توانید بعد از جشن هالووین در ایران ، گلهای پاییزی خود را خشک کنید و برای تزیین تم تولد پاییزی در فضای باز استفاده کنید!

انتخاب ما برای لوازم مهمانی این دستمال‌های کدو تنبل و بشقاب‌هایی با تم هالووین است. ما آنها را با این ست کارد و چنگال جاروی جادوگر و فنجان های قدیمی هالووین جفت کردیم. چیدمان عالی برای جشن برداشت محصول!

ظروف پذیرایی تم تولد پاییزی

ظروف پذیرایی تم تولد پاییزی برای هماهنگی با دکور پاییزی تولد

خوراکی پاییزی

کیک پاییزی

به نظر می رسد که طعم غذاهای خانگی فصل بسیار خوشمزه تر است، بنابراین پیشنهاد می کنیم در مهمانی پاییزی خود چیزی شیرین سرو کنید. ما یک کیک بیسکوف کره‌ای با رویه‌های تکه‌ای کدو تنبل و کاپ‌کیک‌های مطابق با آن را انتخاب کردیم.

کیک پاییزی خامه ای با مارمالاد کدو تنبل

کیک پاییزی خامه ای با مارمالاد کدو تنبل

کیک تولد پاییزی متناسب با جشن هالووین در ایران

کیک تولد پاییزی متناسب با جشن هالووین در ایران

کاپ کیک پاییزی

آتش را روشن کنید و کمی غذا بپزید، یا چند سیب کارامل آماده کنید و یک مهمانی تزئینی کوچک ترتیب دهید! زیرا، همانطور که همیشه می گوییم، هر چه بهانه های بیشتری برای پذیرایی از مهمانان با خوراکی های پاییزی باشد، بهتر است!

کاپ کیک پاییزی با کدو تنبل

کاپ کیک پاییزی با کدو تنبل

 

یک مهمانی هالووین بدون لباس مانند پای کدو حلوایی بدون خامه فرم گرفته است. لزوماً به آن نیاز ندارید، اما آن را بسیار بهتر می کند. ما عاشق دکور پاییزی تولد و لباس پوشیدن به عنوان موجودات زیبای برداشت و حیوانات جنگلی هستیم. به هر حال، چه کسی نمی خواهد این لباس جغد شایان ستایش را بپوشد؟

 ایده دیزاین پاییزی تولد

ایده دیزاین پاییزی تولد

ما ظاهر دکوراسیون تولد کلاسیک پاییزی را با عناصر ترسناک‌تر دوست داریم، بنابراین برای ایجاد این منظره بعدی، چند لوازم مهمانی با تم جادوگر را اضافه کردیم.

پیش دستی و لیوان تم تولد پاییزی

پیش دستی و لیوان تم تولد پاییزی

برای دکور پاییزی تولد و ظروف غذاخوری آن، توصیه می کنیم کارد و چنگال را در این بشقاب کدو تنبل زیبا قرار دهید.

بشقاب کدو با دستمال چارخونه نارنجی و قاشق چنگال و کارد دسته نارنجی

بشقاب کدو با دستمال چارخونه نارنجی و قاشق چنگال و کارد دسته نارنجی

1 نظر در “دکور پاییزی تولد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *