وبلاگ

چگونه یک جشن تولد با تم تولد پسرانه ماشین مسابقه ای برنامه ریزی کنیم

جشن تولد با تم ماشین

آیا به ایده های جالبی برای تزیین جشن تولد کودک خود فکر می کنید؟ ممکن است تقریباً هر چیزی را که می دانید امتحان کرده باشید. بنابراین، اکنون زمان آن است که چیز متفاوت و جالبی را امتحان کنید. آیا تا به حال دکوراسیون جشن تولد با تم تولد پسرانه ماشین را امتحان کردید؟ این قطعا چیزی متفاوت خواهد بود و چیزی که شما هرگز امتحان نکرده اید. بچه‌ها معمولاً عاشق ماشین هستند و اگر کودک شما بیشتر به ماشین‌های مسابقه‌ای علاقه‌مند است، این تم تولد پسرانه ماشین مناسب‌تر خواهد بود.
وقتی تصمیم گرفتید به سراغ این نوع تم تزئینی بروید، وقت آن است که برنامه ریزی کنید دقیقاً با این ماشین ها چه کاری می توان انجام داد. ممکن است نتوانید ایده های زیادی در مورد تم تزئینات ماشین بدست آورید زیرا این موضوع متفاوت و جدید است. بنابراین، اگر به دنبال گزینه‌های جالبی هستید که بتوانید امتحان کنید، در اینجا چند گزینه برای شما وجود دارد که می‌توانید در روز تولد بعدی فرزندتان امتحان کنید. مطمئناً بچه‌ها آن را دوست خواهند داشت و همچنین از والدینی که به همراه فرزندانشان به شما می‌پیوندند، تمجیدهای زیادی دریافت خواهید کرد.

1. کیک تم تولد پسرانه ماشین و خط راه آهن

کیک تم تولد ماشین

اولین چیزی که بچه ها قرار است به آن نگاه کنند کیک تولد است. این تولد کودک است و دوستانشان اول می خواهند چک کنند. هنگامی که خود تم ماشین مسابقه است، باید مطمئن شوید که کیک با موضوع مطابقت دارد.

می توانید کیک را به شکل پیست اتومبیل رانی و سپس ماشین های زیادی روی کیک بگیرید. اگر می خواهید زیباتر باشد، می توانید شماره سن را به شکل کیک مانند عکس بالا که کیک تولد سوم است با خط راه آهن و ماشین زیبا روی آن است، تزئین کنید.

2. میز تم تولد پسرانه ماشین

نکته بعدی که باید خیلی دقت کرد، میز کیک است. وقتی به کیک تولد شکل ماشین و مسیر داده اید، پس چرا به میز کیک هم ندهید؟ می توانید از رومیزی قرمز رنگ روی میز استفاده کنید و از چند لاستیک کهنه برای تزیین میز استفاده کنید.

برای تزیین میز می توانید تا جایی که ممکن است وسایلی را بسازید یا از آن استفاده کنید که با دکوراسیون تم مسابقه ماشین سواری همخوانی داشته باشد. برای تم تولد پسرانه ماشین می توانید از رنگ های قرمز و همچنین در رنگ های سیاه و سفید مطمئن شوید. آنها با آن موضوع کاملاً هماهنگ می شوند.

3. بادکنک ها همیشه مورد توجه کودکان هستند

بادکنک تم ماشین

می توانید این نوع پیست اتومبیل رانی را در ورودی خانه امتحان کنید. می‌توانید از بادکنک‌های رنگی سیاه و نقره‌ای زیادی استفاده کنید تا ظاهری شبیه به آن داشته باشید. می توانید از وجود بادکنک های قرمز، زرد و سبز نیز اطمینان حاصل کنید تا آنها را در حین مسابقه مانند یک چراغ راهنمایی جلوه دهید.

همه آن بچه هایی که به همان اندازه مثل بچه شما دیوانه هستند، خود ورودی را دوست خواهند داشت. آنها وقتی از این نوع ورودی عبور می کنند احساس خوش آمدگویی می کنند. همیشه باید ایده های تزئینی جالب با بادکنک ها را امتحان کنید. همیشه خوب است که از بادکنک های زیادی برای تزئین استفاده کنید زیرا بچه ها فقط عاشق بازی با بادکنک ها در هر لحظه از زمان هستند.

4. در میان وعده ها نیز خلاقیت به خرج دهید

غذا تم ماشین

فقط بادکنک ها یا میز نیستند که باید روی آن تمرکز کنید. در مهمانی چیزهای بیشتری وجود دارد و آن تنقلات است. شما باید آنها را با موضوع مهمانی مطابقت دهید. می توانید چیزی شبیه به عکس بالا را امتحان کنید. بچه ها به محض دیدن آنها با عجله به سمت میز می روند و انتخاب خود را می کنند.
برخی از لاستیک‌های زاپاس، برخی چراغ ها یا سیگنال‌های توقف به عنوان بخشی از میان وعده‌ها می‌توانند برای بچه‌ها واقعا جالب و خوشمزه باشند. بچه‌هایی که عاشق غذا خوردن نیستند و فقط روی بازی تمرکز می‌کنند، وقتی به میزی مانند این نگاه کنند، به سمت میز می‌دوند.

5. سرگرمی با میوه ها

سرگرمی با میوه ها

می توانید این تزیین شگفت انگیز را با میوه ها ببینید. می توانید هر میوه ای مانند سیب، کیوی، پرتقال گلابی یا موز را انتخاب کنید. آنها را به این شکل مانند ورقه های بلند ببرید و مقداری زیتون به عنوان لاستیک به آن اضافه کنید. می توانید از تاپر با کاغذهای رنگی کوچک به شکل پرچم استفاده کنید.

به این ترتیب می توانید به فرزندان خود در خوردن میوه در مهمانی کمک کنید. بچه ها معمولاً به سمت چیزی شیرین مانند شکلات و آب نبات می دوند. بنابراین، اگر فکر می کنید میوه ها نیز باید به عنوان بخشی از مهمانی اضافه شوند، نوبت شماست که چیزی شبیه به این را امتحان کنید.

6. شمع تم تولد پسرانه ماشین را از دست ندهید

شمع تم تولد ماشین

یکی دیگر از چیزهای جالبی که می توانید با تم تزیین جشن تولد هماهنگ کنید، شمع ها هستند. بله، شما می توانید شمع هایی را پیدا کنید که با تم تولد شما مطابقت داشته باشند و باید در انتخاب چیزی مانند این بسیار مراقب باشید. ببینید آیا می توانید شمع ها را در رنگ ها و اشکال مختلف بیاورید یا خیر.

اگر فکر می‌کنید نمی‌توانید شمع‌هایی به آن شکل پیدا کنید، می‌توانید شمع‌های معمولی بخرید و ظاهری جدید به شمع‌ها اضافه کنید، مانند افزودن برچسب‌های ماشینی یا چیزی به شمع‌ها و ظاهری را که دنبالش بودید ببخشید.

7. تزئین پشت میز

چگونه می توانیم از تزئین دیوار پشت میز غافل شویم. عکس های تولد شما تنها زمانی عالی به نظر می رسند که پس زمینه با تم تولد مطابقت داشته باشد. گزینه های زیادی برای تزئین دیوار وجود دارد. مثل اینکه می توانید از یک بنر بزرگ ماشین استفاده کنید و آن را به دیوار بچسبانید. این ظاهری را که شما به دنبال آن هستید می دهد.

همچنین می‌توانید چند بادکنک و چیزهای دیگر را به دیوار اضافه کنید تا جذاب‌تر و زیباتر به نظر برسد. هنگام تزئین، نباید موضوع را از دست بدهید. هر چیزی که با موضوع هماهنگ نباشد، ظاهر کل مهمانی تم را خراب می کند. بنابراین، قبل از شروع، مطمئن شوید که همه چیز را از قبل برنامه ریزی کرده اید.

8. همه چیز با موضوع شما مطابقت دارد

پیش دستی و لیوان و قاشق تم ماشین

وقتی برای جشن تولد برنامه ریزی می کنید، پس باید مراقب همه چیز باشید. تمام لیوان ها، بشقاب های میان وعده، قاشق ها و هر چیزی که به عنوان بخشی از جشن تولد استفاده می شود باید با موضوع هماهنگ باشد. شما باید مطمئن شوید که همه در همان طرح و اندازه ای که می خواهید در دسترس هستند. گاهی اوقات، پیدا کردن موردی که با موضوع شما مطابقت دارد برای شما بسیار دشوار است.

به طور کلی، تم ماشین های مسابقه ای به راحتی در بازار موجود است، اما اگر فکر می کنید پیدا کردن آن ها برای شما سخت خواهد بود، می توانید سفارش دهید. این بدان معناست که می توانید آنها را خودتان طراحی کنید. بسیاری از فروشگاه های آنلاین و فروشگاه های محلی وجود دارند که این نوع کیت ها را به صورت سفارشی تهیه می کنند.

9. چند بازی خنده دار را با بچه ها امتحان کنید

بازی تم ماشین

اگر فضای کافی در باغ یا چمن خود دارید، می توانید بازی های جالبی را با بچه ها امتحان کنید. بله، می توانید چند بازی ساده داشته باشید و با بازی ها سرگرم شوید. لازم نیست بازی‌ها همیشه با ماشین‌ها همراه باشند، زیرا این یک تم ماشین مسابقه است.
شما می توانید هر چیز جالبی را برای بچه ها برنامه ریزی کنید، اما مطمئن شوید که باغ یا چمن در تم مسابقه اتومبیل رانی تزئین شده است. وقتی موضوع مسابقه اتومبیل رانی است، این بسیار مهم است. شما بسیار سرگرم خواهید شد و مطمئناً بچه ها آن را دوست خواهند داشت. این را حتما باید در جشن تولد بعدی فرزندتان امتحان کنید.

10. لباس تم تولد پسرانه ماشین برای بچه ها

لباس تم ماشین

به همراه دعوتنامه می توانید یادداشتی اضافه کنید که بگوید این یک مهمانی با تم ماشین است و علاقه مندان می توانند لباسی بپوشند که با موضوع مطابقت دارد. این باعث می شود بچه ها درگیر موضوع شوند. یک شلوار جین مشکی خوب و یک پیراهن قرمز نیز می تواند جادوی مهمانی را انجام دهد.

می‌توانید برای تولد نوزاد چیزی بخرید که با تم مطابقت داشته باشد، زیرا کودک قهرمان مهمانی می‌شود و از این رو لباس‌های کودک با آن تم می‌تواند واقعاً خوب باشد.

11. عکس تولد تم تولد پسرانه ماشین

عکس تولد تم ماشین

این چیزی است که فرزندان شما برای مدت طولانی آن را نگه می دارند. عکس های تولد باید خاص باشند. می توانید با مقداری مقوا چیزی شبیه شیشه جلوی ماشین بسازید و از آن به عنوان قاب تمام عکس های تولد خود استفاده کنید.

همه بچه ها و والدینشان می توانند عکسی را که در پشت این صحنه می گیرند، دریافت کنند و شما می توانید آنها را به آلبوم اضافه کنید. وقتی بعداً به آنها نگاهی بیندازید، عاشق این تصاویر خواهید شد. موضوع قطعاً خاص خواهد بود. وقتی بچه‌های شما بعداً به این تصاویر نگاه کنند، مطمئناً آن را گرامی خواهند داشت.

12. دعوتنامه را نیز در موضوع مسابقه اتومبیل رانی برنامه ریزی کنید

کارت دعوت تم ماشین

به طور کلی، برای جشن تولد بچه ها برای پنج تولد اول دعوت نامه های خوبی برنامه ریزی می کنید. اگر این یکی از آنهاست، می توانید یک دعوت نامه جشن تولد با تم ماشین تولد جالبی را مانند آنچه در تصویر است طراحی و طراحی کنید. بچه های شما دوست دارند آنها را بین بچه هایشان تقسیم کنند.

شما می توانید از بین هزاران گزینه موجود به صورت آنلاین انتخاب کنید یا اگر در مورد طراحی دانش دارید، می توانید تم تولد ماشین خود را نیز طراحی کنید. شما می توانید عکس کودک خود را به دعوت نامه اضافه کنید و فراموش نکنید که در مورد تم مهمانی و لباس در صورت وجود ذکر کنید. این باعث ایجاد هیجان در بین بچه ها می شود.

13. کالاهای هدیه را از دست ندهید

هدیه تم ماشین

در حالی که جشن تولد را بسیار بزرگ برنامه ریزی می کنیم، چگونه می توانیم هدیه ها را از دست بدهیم. بله، شما باید به همه آن کودکان مهمان هدایای جالبی بدهید تا مهمانی خود را به موفقیت بزرگی برسانید. این زمانی است که شما می توانید چیزی شبیه آنچه در تصویر است انتخاب کنید.

می توانید یکسری چیزهایی که مربوط به تم مسابقه اتومبیلرانی است بخرید و همه را با هم بسته بندی کنید و هدیه دهید. می توانید از فروشنده بخواهید که بسته بندی را برای شما انجام دهد، در حالی که می توانید انتخاب کنید که چه چیزهایی را می توان به هدایا اضافه کرد.

14. یکی دیگر از گزینه های کیک تم ماشین

کیک تم ماشین

این می تواند یکی دیگر از گزینه های کیک جالب برای آن دسته از بچه هایی باشد که نمی توانند بدون ماشین زندگی کنند. بله، بسیاری از بچه ها فقط ماشین و ماشین را دوست دارند. آنها تقریباً همه نوع ماشین را در مجموعه خود دارند. بنابراین، برای این نوع بچه ها باید کیک را بسیار جالب تر و جذاب تر کنید.

این کیک در مقایسه با کیک قبلی که دیدیم کمی بزرگتر است و بسیار جذاب تر است. همه کسانی که عاشق طراحی ساده هستند و می خواهند جذاب باشد می توانند به سراغ این گزینه بروند.

15. بیشتر در مورد دکوراسیون ورودی تم تولد ماشین

دکوراسیون ورودی تم تولد ماشین

اگر فکر می کنید که می خواهید هیجان بچه ها را هنگام ورود به خانه یا محل برگزاری جشن افزایش دهید، باید چیزی شبیه به این را امتحان کنید. بچه ها مطمئناً این را دوست خواهند داشت و با حرکت یک قدم جلوتر به سمت محل برگزاری جشن، هیجان آنها افزایش می یابد.

این قطعا ایده خوبی برای سورپرایز کردن کودک و همچنین برای دوستان آنها است. وقتی وارد اتاق می شوند از نحوه پاسخگویی آنها خوشتان می آید.

می توانید از ایده ها و افکار جالب خود برای این جشن تولد با تم ماشین استفاده کنید. شما بهتر می دانید بچه هایتان چه چیزی را دوست دارند و از این رو باید آن ها را به ایده های ذکر شده در بالا اضافه کنید.

می توانید از اینترنت و مجلات خود برای جمع آوری تعدادی عکس ماشین و چسباندن آنها به دیوارهای اتاق مهمانی استفاده کنید. می توانید از شیرینی ها برای تزئین میز استفاده کنید و آن را بسیار جالب کنید. مطمئناً بچه‌ها این نوع تم را دوست خواهند داشت. اگر قبلا آن را امتحان نکرده اید، به دنبال گزینه دیگری نباشید. فقط امتحانش کنید. شما و فرزندانتان به همراه مهمانان آن را دوست خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *