وبلاگ

تولد با تم داستان اسباب بازی

بادکنک آرایی داستان اسباب بازیها

برای برنامه ریزی جشن تولد نهایی Toy Story آماده اید؟ غذاها و بازی‌های سرگرم‌کننده داستان اسباب‌بازی، دعوت‌نامه‌ها و دکورهای مضمون، این ایده‌های جالب مهمانی را به بهترین تولد با تم داستان اسباب بازی تبدیل می‌کند!

اگر می‌خواهید یک مهمانی با تم داستان اسباب‌بازی برای کودکتان ترتیب دهید، ادامه مطلب را بخوانید! تمام ایده‌های مهمانی داستان اسباب‌بازی را که برای ایجاد یک مهمانی به یاد ماندنی و سرگرم‌کننده نیاز دارید، پیدا خواهید کرد!

تولد با تم داستان اسباب بازی

بدون شک، آمادگی زیادی برای برگزاری جشن تولد یک بچه لازم است. سرگرم نگه داشتن بچه ها از ابتدا تا انتها کار بزرگی است! برای بیش از 20 سال، وودی و بقیه باند داستان اسباب بازی ها قلب بچه ها را به دست آورده اند. چه برای یک پسر باشد چه یک دختر، داستان اسباب بازی تم ایده آل برای جشن تولد بعدی کوچولوی شماست.

بادکنک آرایی میز تولد داستان اسباب بازیها

بادکنک آرایی میز تولد داستان اسباب بازیها

دعوتنامه داستان اسباب بازی

یک دعوت جذاب به مهمانان اشاره می کند که در مهمانی شما چه انتظاری دارند. پر جنب و جوش کردن آن باعث ایجاد هیجان در بچه ها برای جشن می شود. دعوت‌نامه‌ها باید حاوی فاکتورهای مهم با تاریخ و زمان مهمانی باشند.

دعوتنامه داستان اسباب بازیدکور مهمانی داستان اسباب بازی

رنگ برای برپایی یک مهمانی موضوعی بسیار مهم است. ایده‌های مهمانی Toy Story از زرد، قرمز و آبی پر جنب و جوش به عنوان رنگ‌های اصلی که باید به آن‌ها پایبند بود، نشأت می‌گیرد. رنگ قهوه ای و نارنجی را اضافه کنید زیرا این رنگ وودی است.

دکور مهمانی داستان اسباب بازیبادکنک آرایی تولد با داستان اسباب بازی

میزهای بچه ها را با محورهای رنگارنگ داستان اسباب بازی تزیین کنید. می تواند به سادگی یک دسته بادکنک و روبان باشد.

بادکنک آرایی تم داستان اسباب بازیهاهدایای مهمانی داستان اسباب بازی

کیسه های مهمانی خود را با چیزهای خوب پر کنید تا مهمانانتان به خانه ببرند. اقلام لذت‌بخشی مانند برچسب، مجسمه‌های کوچک، بادکنک‌های داستان اسباب‌بازی و غیره را شامل کنید. کیف ها را روی یک میز بچینید تا مهمانانتان پس از پایان مهمانی آن را انتخاب کنند!تولد با تم داستان اسباب بازی

غذا و تنقلات داستان اسباب بازی

دکوراسیون داستان اسباب بازی شما باید به قسمت غذاخوری هم کشیده شود. میز غذای خود را با رومیزی، دستمال سفره، لیوان کاغذی و بشقاب Toy Story بچینید. مرکز داستان اسباب‌بازی شما در اینجا به کار می‌رود و میزهای بچه‌ها را زنده می‌کند.

غذاهای تولد با تم داستان اسباب بازی ها

غذاهای تولد با تم داستان اسباب بازی ها

ایده های خوراکی تم توی استوری

جشن Toy Story بدون پیتزای معروف Pizza Planet چیست، درست است؟ خواه ناهار، میان وعده یا مهمانی شام باشد، هرگز نمی توانید با پیتزا اشتباه کنید.

کیک تولد داستان اسباب بازیها

جشن تولد بدون کیک کامل نیست! این مهم ترین بخش مهمانی است زیرا مهمانان دور هم جمع می شوند و آهنگ تولد را می خوانند. اینجاست که می توانید شخصیت مورد علاقه فرزندتان را برجسته کنید. فرصت های طراحی نامحدود است. چه در حال جشن گرفتن یک گاوچران شجاع باشید، چه یک محیط بان فضایی ماجراجو یا یک فورکی سرگرم کننده، کیک های Toy Story همگی عالی هستند.

کیک تولد داستان اسباب بازیها

کیک تولد داستان اسباب بازیها

میز دسر داستان اسباب بازی

فضای زیادی برای خلاقیت در تهیه چیزهای شیرین و رنگارنگ برای میز دسر وجود دارد. این قسمتی است که مطمئناً بچه‌ها زیاد با هم معاشرت خواهند کرد.

کوکی تولد تم توی استوری

کوکی تولد تم توی استوری

میز دسر تولد با داستان اسباب بازی

میز دسر تولد با داستان اسباب بازی

کاپ کیک توی استوری

کاپ کیک توی استوری

یادداشت نهایی ایده های تولد با تم داستان اسباب بازی

تولد با تم داستان اسباب بازی یکی از تم های مورد علاقه ما برای مهمانی کودکان است! روشن، رنگارنگ و پر از سرگرمی، کوچولوهای شما این مهمانی را دوست خواهند داشت!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *