وبلاگ

ایده های جشن تولد با تم پلی استیشن

تم پلی استیشن

اگر می خواهید یک جشن تولد فراموش نشدنی با تم پلی استیشن برای پسر یا دختر خود ترتیب دهید، ادامه مطلب را بخوانید با کمی برنامه ریزی، می توانید به راحتی یک جشن تولد با تم پلی استیشن با کیک تولد با تم پلی استیشن و تزیینات دیگر ترتیب دهید که همه بچه ها هفته ها بعد در مورد آن صحبت کنند.

ایده های جشن تولد با تم پلی استیشن

این میز مهمانی پلی استیشن چقدر شگفت انگیز به نظر می رسد! مشکی، سبز و سفید رنگ های مناسبی برای استفاده در یک مهمانی سرگرم کننده گیمینگ هستند. با یک سفره سیاه شروع کنید و تعداد زیادی بادکنک سبز، سیاه و سفید به آن اضافه کنید.

تزیینات تولد با تم پلی استیشن با ریسه و بنر و لوازم پذیرایی

تزیینات تولد با تم پلی استیشن با ریسه و بنر و لوازم پذیرایی

بنر سبز رنگ دسته بازی برای تزئین جلوی میز مهمانی شگفت انگیز به نظر می رسد.
ما ایده اضافه کردن تزیینات برش دسته بازی مشکی را به بادکنک ها برای تناسب با موضوع دوست داریم. اگر می‌خواهید اینها را خودتان بسازید، می‌توانید چند الگوی قابل چاپ را در اینجا پیدا کنید. یا می‌توانید چند بادکنک دسته بازی بگیرید تا دکوراسیون پلی استیشن را زیباتر کنید.

بادکنک آرایی تم تولد پلی استیشن

بادکنک آرایی تم تولد پلی استیشن

غذای تولد با تم پلی استیشن

من عاشق این این میز شگفت انگیز پر از خوراکی های خوشمزه مهمانی هستم که تزئینات مهمانی شگفت انگیزی نیز دارد. برخی از غذاهای عالی برای مهمانی گیمر شامل آب نبات سبز، ژله سبز، شکلات، ذرت بو داده، کیک کوچک، دونات و کوکی های گیمر است.

غذای تولد با تم پلی استیشن

غذای تولد با تم پلی استیشن

این پایه های دونات یکی از تزیینات شیرینی های مورد علاقه من است. آنها نه تنها شگفت انگیز به نظر می رسند، بلکه می توانید آنها را در هر تم مهمانی که دوست دارید تزئین کنید. این دونات های گیمر فوق العاده به نظر می رسند و راهی عالی برای تزئین میز مهمانی شما. پایه دونات فضای زیادی را اشغال نمی کند و به راحتی می توانید این خوراکی های خوشمزه را درست کنید.

دونات تولد تم گیمینگ

دونات تولد تم گیمینگ

این دستگاه فروش آب نبات زیبا یک ایده عالی برای میز مهمانی است. شما همچنین می توانید از دستگاه پخش آدامس به عنوان تزئین میز استفاده کنید. من عاشق این هستم که چگونه با رنگ های تم مهمانی کاملا مطابقت دارد. اگر نمی توانید یک دستگاه فروش آب نبات متناسب با تم مهمانی خود پیدا کنید، می توانید به جای آن یک بوفه آب نبات کوچک با تعداد زیادی ظروف شیشه ای یا پلاستیکی شفاف پر از آب نبات برای مطابقت با طرح رنگ مهمانی خود در نظر بگیرید.

دستگاه فروش آب نبات سبز رنگ برای تولد

دستگاه فروش آب نبات سبز رنگ برای تولد

یکی دیگر از ایده های عالی برای غذای مهمانی کاپ کیک است. همچنین ژله‌های سبز و ماکارون‌های سبز و بطری‌های آب شخصی‌سازی‌شده گیمر.

تزیین میز دسر و خوراکی تولد با تم گیمینگ پسرانه

تزیین میز دسر و خوراکی تولد با تم گیمینگ پسرانه

دکوراسیون مهمانی گیمر

دکوراسیون مهمانی گیمینگ پسرانه کاملا دستساز

کوکی پلی استیشن

این کوکی‌های دسته بازی شگفت‌انگیز به نظر می‌رسند و شرط می‌بندم که طعم بسیار خوبی هم دارند.

کوکی به شکل دسته بازی و عدد تولد

کوکی به شکل دسته بازی و عدد تولد

من کاملاً ایده بعدی را دوست دارم. فنجان پاپ کورن با هدفون!

سطل پاپ کرن سبز خال سفید پر شده با ذرت بو داده برای تولد

سطل پاپ کرن سبز خال سفید پر شده با ذرت بو داده برای تولد

میان وعده عالی برای مهمانی با تم پلی استیشن. بچه ها برای اینها شگفت زده می شوند! شما اغلب می توانید این فنجان ها را در فروشگاه های لوازم تولد پیدا کنید و می توانید هدفون را از مقوای سیاه و سفید بسازید. فقط آن را به کناره های ظرف بچسبانید. سپس با ذرت بو داده پر کنید. آنها شگفت انگیز به نظر می رسند! همچنین می توانید از این فنجان ها برای مهمانی ها استفاده کنید و آنها را با آب نبات پر کنید.

لولی پاپ با برچسب گیمر

یکی دیگر از ایده های عالی برای غذای مهمانی یک لولی پاپ شخصی است. این برچسب های گیمر فوق العاده به نظر می رسند.

آبنبات شخصی سازی شده با برچسب دسته بازی برای تم پلی استیشن پسرانه

آبنبات شخصی سازی شده با برچسب دسته بازی برای تم پلی استیشن پسرانه

کیک تولد با تم پلی استیشن

این کیک تولد گیمینگ کاملا با تم مهمانی مطابقت دارد. یک کیک تولد با سن و سال کسی که تولد اوست، گیمر و نامش…!

کیک تولد با تم پلی استیشن

کیک تولد با تم پلی استیشن با فوندانت سبز و سیاه

می‌توانید رویه‌های کیک تولد با تم پلی استشن را در اینجا برای کیک تولد خود پیدا کنید. با این حال، بسته به سن مهمانان مهمانی و زمانی از سال که مهمانی خود را برگزار می کنید، ممکن است بخواهید چند بازی ویدیویی در مهمانی خود داشته باشید. می توانید از مهمانان مهمانی بپرسید که آیا مایلند دستگاه قابل حمل خود را بیاورند.

بازی ویدیویی جشن تولد

اگر می‌پرسید که در این نوع مهمانی‌ها چه نوع بازی هایی می‌توانید داشته باشید، ادامه مطلب را بخوانید. شما این ایده‌های بازی مهمانی گیمر را در زیر دوست خواهید داشت.

بازی ویدیویی جشن تولد

ایده های مهمانی گیمینگ

ما امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید و الهامات زیادی برای جشن تولد با موضوع پلی استیشن آینده خود داشته باشید. برنامه ریزی یک جشن تولد با تم پلی استیشن نباید سخت باشد. فقط از برخی از این عکس های مهمانی الهام بگیرید و در کمترین زمان آماده جشن گرفتن خواهید بود! از آنجایی که این مهمانی به رنگ های ایکس باکس است، اگر رنگ های پلی استیشن را می خواهید، فقط رنگ های سبز، سیاه و سفید را به آبی، سیاه و سفید تغییر دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *