وبلاگ

تم فضانورد برای تولد

جشن تولد فضایی با تم فضانورد

اسرار و هیجان فضا توسط بچه ها در تمام سنین لذت بخش است، بنابراین برگزاری بهترین مهمانی در کهکشان یک راه عالی برای جشن تولد است! ما چند ایده برای جشن تولد با خرید تم فضانورد داریم که باعث می شود شما درخشان تر از خورشید باشید!

برای دریافت تمام نکات برتر ما در مورد نحوه برگزاری یک مهمانی با موضوع فضایی، از جمله غذای مناسب برای بیگانگان، دکوراسیون شگفت‌انگیز الهام گرفته از فضانوردان، بازی‌های مهمانی خلاقانه در فضای بیرونی، و موارد دیگر که جشن شما را بی نهایت به فراتر می‌برد، به خواندن مقاله زیر ادامه دهید.

تزئینات مهمانی با تم تولد فضانورد

دکوراسیون تم فضانورد

بیایید با اولین چیزهایی که برای تنظیم صحنه جشن فضانورد خود نیاز دارید، شروع کنیم – دکوراسیون!

بسیاری از ایده هایی که ما در لیست خود قرار داده ایم، به اندازه کافی ساده هستند تا بچه ها بتوانند در ساختن آن کمک کنند!

سیارات فانوس کاغذی

سیارات فانوس کاغذی

خریدن فانوس های کاغذی به صورت آنلاین و در فروشگاه های صنایع دستی بسیار آسان و ارزان است و با کمی رنگ و خلاقیت می توانید آنها را به منظومه شمسی خود تبدیل کنید!

آنها را از سقف آویزان کنید تا مهمانان خود را شگفت زده کنید و حال و هوای آنها را به حال و هوای فضایی تبدیل کنید.

سیارات بادکنکی آویزان

سیارات بادکنکی آویزان

اگر نمی توانید فانوس های کاغذی را بخرید، بادکنک های تم تولد می توانند به همان اندازه برای ساخت سیاره های آویزان کمک کنند. همچنین می توانید یک حلقه به آن اضافه کنید تا زحل ایجاد شود.

بادکنک های بیگانه

بادکنک های بیگانه

این بادکنک های بیگانه بد بو به عنوان یک راه واقعا آسان و سرگرم کننده برای تزئین فضای مهمانی چگونه اند! به سادگی چند چشم از مقوا یا کاغذ بازیافتی رنگی مانند تصویر برش دهید و روی بادکنک های سبز بچسبانید (بنفش و نقره ای نیز عالی هستند!)

غرفه عکس کشتی موشکی

غرفه عکس کشتی موشکی

جعبه های مقوایی قدیمی را به غرفه عکس رویاهای کودکان تبدیل کنید! این شاتل فضایی نقطه جالب و برجسته مهمانی شما خواهد بود. تا می توانید جسور باشید، همچنین می توانید چراغ هایی را مانند ستاره های چشمک زن اضافه کنید.

تزیینات آویز مهمانی تم تولد فضانورد

تزیینات آویز مهمانی فضانورد

اگر برای مهمانی با تم تولد پسرانه فضانورد خود در بند زمان و خلاقیت هستید و هزینه کافی دارید، می توانید برخی از دکوراسیون های آماده را به صورت آنلاین خریداری کنید.

این کشتی‌ها و سیارات موشکی بامزه مهمانی شما را انفجاری می‌کنند!

درخشش ستاره ها در تاریکی

درخشش ستاره ها در تاریکی

اگر در حال برنامه ریزی یک مهمانی خواب هستید، چرا زیر ستاره ها نخوابید؟

به راحتی می توانید ستاره ها و برچسب های پلاستیکی درخشان در تاریکی را در سراسر سقف پخش کنید تا حس کنید در زیر کهکشان هستید.

کوله پشتی موشک فضانوردان

کوله پشتی موشک فضانوردان

اگر بتوانید از قبل برنامه ریزی کنید، می توانید از هفته های قبل از مهمانی شروع به جمع آوری و ذخیره بطری های بزرگ نوشابه و آب میوه کنید.

آنها به راحتی با کمک مقداری فویل آلومینیومی، نوار چسب و دستمال کاغذی رنگی به کوله پشتی های موشکی برای کاوشگران فضایی تبدیل می شوند.

پس زمینه تم تولد فضانورد

پس زمینه تم فضانورد برای عکس تولد

یک دیوار ویژه برای عکس گرفتن یا یک پس زمینه جالب برای میز غذا درست کنید.

درست کردن این یکی بسیار آسان است، در واقع می تواند توسط خود پسر 6 ساله ساخته شود، بنابراین می توانید آن را با بچه های کوچک خود نیز امتحان کنید.

تابلوی سفارشی فضانورد

تابلوی سفارشی فضانورد

این تابلو به مهمانان شما کمک می کند تا محل مهمانی را پیدا کنند! اگر آنها این را در خارج از خانه شما ببینند، می دانند که به مکان درستی رسیده اند.

لوازم مهمانی تم تولد فضانورد

علاوه بر تزئینات، قطعات دیگری نیز وجود دارد که می توانید اضافه کنید تا مهارت های برنامه ریزی مهمانی با تم تولد فضانورد خود را به سطح بعدی ارتقا دهید!

شمع موشک سفارشی

شمع موشک سفارشی تم فضانورد برای کیک تولد

همه ما می دانیم که کیک تولد مهم است، اما یک شمع خاص چطور؟ شما می توانید شمع خود را با استفاده از کاتر کوکی بسازید تا فرزندتان آرزوی تولدش را بسازد.

تاپر کاپ کیک فضانورد

تاپر کاپ کیک تم تولد فضانورد

رویه کیک واقعاً آسان است و می توانید مقداری خامه به کیک های ساده اضافه کنید! به سادگی تصاویر کوچک از سیارات یا موشک را ببرید و روی چوب های کوکتل بچسبانید و روی کاپ کیک فرو کنید.

پرچم های نی تم تولد فضانورد

پرچم های نی فضانورد

همه ما می دانیم که کوچولوها در مهمانی ها بیش از حد هیجان زده می شوند و در میان همه سرگرمی ها و بازی ها، نوشیدنی خود را کنار می گذارند و فراموش می کنند که مال آنهاست.

می توانید به سرعت و به راحتی پرچم نی های فضانورد را درست کنید تا هر کودکی بداند کدام نوشیدنی کدام است!

تاپر کیک موشک

تاپر کیک موشک

اگر کمی کیک ساده برای تولد درست می کنید، می‌توانید آن را مطابق با تم خود هماهنگ کنید، اما رویه کیک جالبی به آن اضافه کنید.

این روزها چیزهای زیادی وجود دارد که می توانید بخرید، برخی از آنها دارای متن سفارشی و سن تولد هستند، همچنین می توانید خودتان چاپ و طراحی کنید یا از کاغذ رنگی بسازید.

این گزینه زیبا هر کیک را جذاب می کند!

دعوت نامه جشن تولد فضانورد

برای هر جشنی به مهمان نیاز دارید و هیچ کس بدون دعوت از آن خبر نخواهد داشت. این راه های سرگرم کننده را بررسی کنید تا به دوستان خود یادآوری کنید که تاریخ را ذخیره کنند.

دعوت نامه موشک

دعوتنامه موشکی

برای ساختن این موشک های زیبا، با کاغذ رنگی مهارت پیدا کنید. ساختن آنها آسان است.

دعوتنامه های انفجاری

دعوتنامه های انفجاری

اگر ترجیح می‌دهید دعوت‌نامه‌ها را خودتان درست نکنید، اما همچنان یک طرح سفارشی می‌خواهید که فوق‌العاده زیبا باشد، این کارت‌های دعوت چاپ شده را بررسی کنید.

دعوت نامه تم فضایی

دعوت نامه تم فضایی

این دعوت‌نامه‌های زیبا قابل دانلود و سفارشی‌سازی هستند، بنابراین می‌توانید تمام جزئیاتی را که برای گفتن به مهمان‌هایتان در مورد مهمانی با موضوع فضانورد نیاز دارید، اضافه کنید.

هدیه با تم فضانورد

هدیه دادن به مهمانان مهمانی امروزه امری عادی است، اما اگر می خواهید کاری به یاد ماندنی انجام دهید، این ایده های عالی را بررسی کنید.

خمیر بازی کهکشانی

خمیر بازی کهکشانی

برای یک مهمانی آسان و ارزان با تم تولدفضانورد، چرا خمیر بازی کهکشانی ایجاد نکنید؟

آن را در رنگ‌های فضایی آبی، بنفش و مشکی با بافتی اکلیلی و ستاره درست کنید.

سیارک های آب نباتی

آب نبات همیشه برای یک مهمانی خوب است، و این آب نبات های کریستالی به نظر می رسد که از جهان دیگری آمده اند!

می توانید آن ها را قبل از جشن فضایی خود درست کنید و به عنوان یک خوراکی بی نظیر و به یاد ماندنی در کیف های کوچک قرار دهید و به مهمانان بدهید.

لباس سفارشی

لباس فضانوردی

چرا یک یونیفرم کامل فضانوردی برای بچه‌ها ایجاد نکنید.

(حتی می توانید آن را همراه با دعوتنامه بدهید تا بچه ها بتوانند آن را در مهمانی بپوشند). تنها چیزی که لازم است چند تی شرت و مقداری کاغذ ترانسفر است.

غذای بشقاب پرنده

غذای بشقاب پرنده

می توانید این کاردستی ها را با بچه ها در مهمانی درست کنید یا زودتر از موعد آن ها را درست کنید. پر از آب نبات و خوراکی‌ها، گزینه‌ای عالی برای جشن تولد فضایی شما خواهند بود.

غذا با موضوع فضانورد

هیچ مهمانی بدون غذا و تنقلات کامل نمی شود. با برچسب گذاری روی هر خوراکی با نامی با مضمون فضایی، تم خود را وارد غذای خود کنید.

با حروف نویسی فضایی خلاق شوید. شما می‌توانید کوفته های شبیه شهاب‌سنگ‌ داشته باشید، خوراکی‌های کریسپی شکلاتی می‌تواند سنگ‌های فضایی سیاره باشد، حلقه‌های میوه‌ حلقه‌های زحل هستند، و آب میوه سوخت موشک است.

پاپ کرن کهکشانی

پاپ کرن کهکشانی

بچه‌ها (و بزرگسالان) همیشه از خوردن پاپ کرن لذت می‌برند، و این نسخه، همراه با سنگ‌های خوراکی ماه و ستاره، شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد. آن را شیرین کنید یا نمکی تا طعم خوشمزه ای داشته باشید.

ساندویچ های ستاره ای شکل

ساندویچ های ستاره ای شکل

ساندویچ های ساده را با استفاده از کاتر کوکی به ستاره تبدیل کنید!

این یک راه بسیار آسان برای خلاقیت در میان وعده های مهمانی است. با موادی نرم مانند ژله یا کره بادام زمینی یا پنیر پر کنید.

کباب های موشکی

کباب های موشکی

اگر می‌خواهید کمی سالم‌تر باشید، اما همچنان به تم فضانورد پایبند باشید، تهیه تنقلات به شکل موشک آسان است. به علاوه همه دوست دارند از چوب غذا بخورند! با کمی مارشمالو و توت فرنگی و طالبی.

پیتزای بیگانه

پیتزای بیگانه

پیتزا یک غذای مهمانی عالی است و این گزینه از بیگانگان داستان اسباب بازی دیزنی الهام گرفته شده است. چه کسی می دانست که پیتزا می تواند بسیار جذاب به نظر برسد!

لیموناد رنگی کهکشان

لیموناد رنگی کهکشان

با این لیموناد که تغییر رنگ می دهد یک نوشیدنی جادویی درست کنید. این نوشیدنی خاص که از نیلی به صورتی می چرخد، فضانوردان شما را بی نهایت هیجان زده می کند!

کیک تولد با تم فضایی

مرکز هر جشن تولد باید کیک باشد! این گزینه های عالی را که می توانید در خانه درست کنید، بررسی کنید.

کیک موشک

کیک موشک

این کیک با کرم کره ای خوش طعم با جزئیات عجیب و غریب در رنگ های قرمز و آبی پوشانده شده است و برای هر جشنی با تم فضانورد زیبا خواهد بود. ما همچنین عاشق روش منحصر به فرد برای اضافه کردن شمع هایی برای انفجار موشک هستیم!

کیک کهکشانی در حال چرخش

کیک کهکشانی در حال چرخش

با این ایده خلاقانه کیک، رنگ‌های جهان را به تصویر بکشید و برای ستاره‌ها شلیک کنید. از یک کیک ساده اما با جزئیات رنگارنگ استفاده کنید تا آن را خاص تر کند. یک تاپر کیک اضافه کنید.

کیک کشتی موشکی ساده

کیک کشتی موشکی ساده

یک کیک دایره ای را به موشک تبدیل کنید. به سادگی برش داده و با باترکریم خوشمزه بپوشانید.

کیک ماه

کیک ماه

به این کیک کروی باحال نگاه کنید! مهمانان شما مطمئناً از این کیک تولد با مضمون فضایی غیرعادی شگفت زده خواهند شد.

کاپ کیک های خارج از این جهان

کاپ کیک های خارج از این جهان

امروزه بسیاری از بچه ها کاپ کیک را به یک کیک بزرگ ترجیح می دهند (البته ناگفته نماند که به جای برش دادن یک کیک بزرگ، ارائه آنها در پایان مهمانی بسیار راحت تر است). نی های آب نباتی را برای ایجاد چهره های بیگانه اضافه کنید.

کاپ کیک کهکشانی

کاپ کیک کهکشانی

یکی دیگر از سبک های کیک کوچک از رنگ با تم فضایی استفاده می کند. بنفش پر جنب و جوش، آبی روشن، و سیاه عمیق

پاپ کیک موشک

پاپ کیک موشک ، شیرینی خوشمزه جشن تولد تم فضانورد

جایگزین دیگری برای یک کیک بزرگ، پاپ کیک است. این گزینه‌های بامزه در اندازه مناسبی هستند و روی میز غذا در اتاق مهمانی شما عالی به نظر می‌رسند.

بازی‌ها و صنایع دستی با موضوع فضایی

هیچ مهمانی بدون فعالیت کامل نمی شود. از بازی گرفته تا کاردستی، راه‌های زیادی برای سرگرم کردن فضانوردان نوپا وجود دارد. این ایده های مهمانی فضایی را بررسی کنید.

کاردستی نی موشکی

کاردستی نی موشکی برای جشن تولد با تم فضانورد

شما نمی توانید یک مهمانی بدون تعدادی بیگانه برگزار کنید – و نیاز به کشتن آنها کار هر فضانورد خوبی است.

این رویداد سرگرم کننده به این صورت است که با نی به سمت بیگانگان تیراندازی می کنید.

سیارات پینیاتا

سیارات پینیاتا

شما می توانید پیناتای خود را درست کنید یا اغلب چیزهای زیادی که برای خرید در فروشگاه ها وجود دارد.

یک فانوس کاغذی را به سیاره ای تبدیل کنید که کاملاً با تم جشن تولد فضانورد سازگار است. آن را با اسباب بازی ها و آب نبات برای یک فعالیت مهمانی سرگرم کننده پر کنید.

موشک پینیاتا

موشک پیناتا بازی سرگرم کننده تم فضانورد

اگر سیاره مورد علاقه شما نیست، چرا به جای آن یک موشک پیناتا درست نکنید. این بازی زیبا حتما مهمانان شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

سیارک پرتاب

بازی پیناتای تم فضانورد

به سادگی توپ‌های فویل آلومینیومی را خرد کنید تا «سیارک‌هایی» بسازید که می‌توانند در جعبه مورد نظر پرتاب کنند. برای بچه‌های بزرگ‌تر، می‌توانید این فعالیت را با ابزارهایی در اندازه‌های مختلف درست کنید.

بشقاب پرنده

سیارک پرتاب برای بازی جشن تم فضانورد

از فضای باز لذت ببرید و  بشقاب پرنده پرتاب کنید!

شما می توانید نمایش بشقاب پرنده های شخصی خود را داشته باشید، و مسابقات کوچکی داشته باشید، ببینید چه کسی می تواند آنها را از همه دورتر پرتاب کند، یا حتی آنها را به سمت اهداف نشانه گیری کنید.

علاوه بر این، بشقاب پرنده ها بسیار ارزان هستند، و آنها را به یک مهمانی عالی برای دوستان تبدیل می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *