وبلاگ

تم فروزن برای تولد | آموزش کوکی السا و آنا

تم فروزن برای تولد- آموزش کوکی السا و آنا

تم فروزن برای تولد

با طیف وسیعی از لوازم مهمانی و وسایل تولد فروزن با شخصیت‌های فیلم ، مهمانی جادویی Frozen خود را ایجاد کنید. اجازه دهید مهمانان مهمانی شما خاطرات آنا نترس را در تلاش برای یافتن خواهرش، السا، که قدرت های یخی پادشاهی آرندل را در زمستان ابدی به دام انداخته است، زنده کنند. تزیین جشن تم فروزن برای تولد یکی از محبوب ترین و برگزیده ترین تزیینات برای ترتیب دادن جشن تولد است.

با انتخاب ایده های جشن برای تم تولد فروزن، بهترین جشن تولد را ترتیب دهید. از ساختن پادشاهی برف گرفته تا دکه‌هایی که مهمانان شما می‌توانند لباس‌های السا و آنا را بپوشند، کارهای زیادی وجود دارد که می‌توانید برای افزایش حال و هوای مهمانی انجام دهید. ما برای پذیرایی از مهمانانتان آموزش کوکی السا و آنا را ارائه می دهیم. خوب، جشن تولد با تم فروزن هرگز نمی تواند شما را در جلب تشویق و تمجید از مهمانان ناکام بگذارد. و ما کوکی هایی را برای همین تم فراهم می کنیم.

آموزش کوکی السا و آنا

آموزش کوکی السا و آنای تم فروزن برای تولد

این مراحل را دنبال کنید تا این کوکی‌های تزئین شده را بسازید. مهمانان مهمانی شما قطعاً فکر می کنند که شما قدرت جادویی دارید. این آموزش همچنین الگوهایی برای کوکی آنا و السا دارد تا بتوانید به راحتی این شیرینی را آماده کنید.

ابتدا باید کوکی های شکری و رویال آیسینگ درست کنید.

مواد تشکیل دهنده کوکی السا و آنا

 • شابلون های کاغذی (پی دی اف طرح السا و آنا)
 • شیرینی های شکری
 • خلال دندان
 • رویال آیسینگ
 • رنگ خوراکی( مشکی، مسی، شرابی، آبی سلطنتی، زرد طلایی، سبز، سفید و آبی)
 • *علاوه بر سبز ، تمام رنگ‌ها دارای قوام رویال آیسینگ متوسط ​​خواهند بود. قوام رویال آیسینگ سبز باید سفت باشد.
 • رنگ خوراکی ژل صورتی (برای رژگونه – نه رویال آیسینگ)
 • عصاره لیمو
 • برس رنگ برای مواد غذایی
 • قیف و ماسوره 00 یا 1 گرد
 • شکر سفید درخشان (اختیاری)
 • ژل براق سفید (اختیاری)

برای این پروژه، لازم نیست منتظر بمانید تا هر بخش از رویال آیسینگ خشک شود. در طول طراحی، آیسینگ بسته می شود. و می توانید تمام لایه ها را اضافه کنید تا زمانی که هر کوکی کامل شود.

من بیش از حد آیسینگ رنگی درست می کنم تا در صورت تمام شدن مجبور نباشم سعی کنم دقیقا همان رنگ را دوباره درست کنم.

مواد تشکیل دهنده کوکی السا و آنا تزئین شده - رویال آیسینگ

در اینجا تمام رنگ های آیسینگ که نیاز دارید آورده شده است. با شروع در جهت عقربه‌های ساعت عکس بالا در گوشه سمت چپ بالا، مشکی، مسی، شرابی، آبی سلطنتی، زرد طلایی، سبز، سفید با کمی رنگ زرد، سبز آبی، سبزی روشن و سفید و کمی مسی مخلوط شده برای پوست داریم. فقط سبز باید سفت تر باشد. برای بقیه، به سادگی یک سوراخ کوچک در نوک قیف ایجاد کنید.

گاهی اوقات نوع مناسبی از برش کوکی ها وجود ندارد که می تواند خسته کننده باشد! اما، نیازی به نگرانی نیست. شما همیشه می توانید خودتان آن را ایجاد کنید!

شیرینی های شکری پخته شده تم فروزن برای تولد

هنگامی که طرح خود را آماده کردید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که اطراف تصویر را برش دهید. اطمینان حاصل کنید که بین تصویر خود و لبه بریدگی خود کمی فاصله بگذارید. برش ها را روی خمیر قرار دهید و شکل خود را ببرید. شیرینی های شکری خود را بپزید و سپس شروع به تزئین کنید!
پس از پخت و سرد شدن کوکی ها می توانید شروع به تزئین آنها کنید. با استفاده از رنگ سفید با کمی رویال آیسینگ مسی، صورت و گوش ها را می سازیم. دایره های بزرگ برای سر و نیم دایره های کوچک در هر طرف برای گوش درست می کنیم.

شیرینی تم فروزن برای تولد

کوکی آنا

بیایید با آنا شروع کنیم! از رنگ شرابی استفاده کنید و جلوی شنل او را درست کنید. برای ایجاد گوشه های تیز از خط کش یا خلال دندان استفاده کنید. فراموش نکنید که یک دهانه مثلثی در وسط پایین شنل بگذارید.

سپس از رنگ مشکی استفاده کنید و بالای لباس آنا را طراحی کنید. شما به سادگی و با دقت، پایین قسمت بالایی را تیز کنید.

با استفاده از آیسینگ زرد طلایی، قسمت پایین بالای لباس را خط بکشید.

بعد، رویال آیسینگ آبی رویال را بردارید و بقیه لباس را پر کنید. اطمینان حاصل کنید که فضای کافی در پایین برای کفش های او باقی می ماند.

با بازگشت به رنگ سیاه، کفش های او را اضافه کنید.

با استفاده از آیسینگ قهوه ای تیره تر، آستین های او را درست زیر شنل قرار دهید. قسمت پایین آستین را گرد کنید.

حالا می‌توانیم بقیه شنل آنا را پر کنیم. دوباره از رویال آیسینگ شرابی استفاده کنید و شنل را پر کنید! رویال آیسینگ در این مرحله هنوز بسیار مرطوب است، بنابراین سعی کنید آن را با رنگ های دیگر مخلوط نکنید.

حالا که صورت سفت شد، مایه سفید را برای چشم ها و کمی شرابی برای لبخند او اضافه کنید.

موهای آنا! از رویال آیسینگ مسی برای شروع ایجاد موهای او استفاده کنید. از قسمت وسط و موهای بافته شده آن شروع کنید.

در حالی که منتظریم تا موهای او کمی سفت شود، می توانیم روی لباس کار کنیم. از رویال آیسینگ سفت سبز برای افزودن گلها به لباس استفاده کنید. سپس از رنگ شرابی استفاده کنید و چند نقطه برای طرح اضافه کنید.

وقتی موها سفت شدند (دیگر خیس نیستند) می توانید بقیه موها را اضافه کنید! از خلال دندان برای رفع نواحی که صاف نیستند استفاده کنید.

کوکی آنای تم فروزن برای تولد

آخرین نکات را اضافه کنید. از آیسینگ سیاه برای مژه استفاده کنید. رنگ خوراکی صورتی مخلوط با عصاره لیمو را برای گونه های گلگون استفاده کنید. از آیسینگ مسی برای خط بالای چشم و سایه ابروها استفاده کنید. برای مشخص کردن مو، ژل مسی رنگ را با عصاره لیمو مخلوط کنید و چند خط روی موهای آنا بزنید.

وقتی قسمت های سفید چشم خشک شد، از آیسینگ سیاه استفاده کنید و قسمت چشم را همانطور که در تصویر مشاهده می کنید پر کنید. سپس با استفاده از رنگ سفید، برای جزئیات، یک نقطه کوچک در بالای هر چشم قرار دهید. اسم این تکنیک “خیس روی خیس” است. رنگ ها بدون ترکیب شدن در یکدیگر ذوب می شوند و مانند یک قطعه صاف خشک می شوند.

مراحل بالا را با دقت طی کنید تا کوکی آنا تم فروزن برای تولد فرزندتان به زیبایی آنای واقعی شود.

کوکی السا

بریم سراغ السا! از آیسینگ سفید و مسی استفاده کنید و گردن و شانه های السا را ​​قیف بزنید.

در مرحله بعد، از آیسینگ سبزآبی روشن استفاده کنید و بازوهای او را طراحی کنید. سپس از سبزآبی تیره تر استفاده کنید و بالای لباس او را بکشید. برای تیز کردن لبه‌ها و گوشه‌ها حتما از خلال دندان استفاده کنید!

با استفاده از رنگ سبز تیره، بقیه لباس او را پر کنید. می توانید آن را تا انتهای کوکی تم فروزن برای تولد ببرید.

در حالی که لباس خشک می شود، روی چشم ها را با رویال آیسینگ سفید و لب ها را با رویال آیسینگ شرابی رنگ کنید.

برای مو از آیسینگ سفید و زرد استفاده کنید. برای بافت ها، هر قسمت دیگر را به صورت مورب رنگ کنید.

بعد از سفت شدن موها ادامه دهید و قسمت های دیگر را پر کنید.

 

هنگامی که شنل السا خشک شد، از ژل تزئینی و قلم مو استفاده کنید تا کمی درخشندگی به شنل او اضافه کنید!

 

سپس با استفاده از همان ژل پر زرق و برق، روی لباس السای تم فروزن برای تولد اضافه کنید. از شکر سفید درخشان استفاده کنید و به بالای لباس او اضافه کنید. مراقب باشید که روی شنل او قرار نگیرد.

بعد از خشک شدن سفیدی چشم‌هایش، می‌توانیم رنگ سیاه را به چشم‌هایش اضافه کنیم. فراموش نکنید که نقطه سفید کوچک را به بالای هر چشم اضافه کنید.

کوکی السای تم فروزن برای تولد

زمان رنگ نهایی! از آیسینگ سیاه برای مژه استفاده کنید. از رنگ صورتی برای افزودن گونه های گلگون استفاده کنید. برای ابروها از آیسینگ سفید و زرد استفاده کنید و یک خط نازک بالای چشم بزنید.

مراحل بالا را با دقت طی کنید تا کوکی السا تم فروزن برای تولد فرزندتان به زیبایی السای واقعی شود.

خواهران السا و آنای تم تولد دخترانه فروزن

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *