وبلاگ

تم تک شاخ

خوب، ما آن را اعتراف می کنیم. ما عاشق تک شاخ هستیم! و محبوبیت آن همچنان رو به افزایش است، که یک مهمانی با تم تک شاخ را به انتخابی جادویی برای افراد در هر سنی تبدیل می کند.

تم تک شاخ

مهمانی تک شاخ

هنگامی که تصمیم به یک مهمانی تک‌شاخ گرفتید، به سرعت متوجه خواهید شد که محدودیت‌هایی برای ایده‌های شگفت‌انگیز و شایان ستایش برای تزیینات و ایده‌های تک‌شاخ وجود دارد. اما از کجا شروع می‌کنید و پایان می‌دهید؟ به خصوص اگر بودجه زیادی ندارید. و سرزمین فانتزی شما فقط چند پروژه سرگرم کننده با شما فاصله دارد. برای عملی کردن این پروژه، وسایل مورد نیاز و لوازم مهمانی تکشاخ در فروشگاه جشن ما با قیمت مناسب و تحویل بموقع وجود دارد.

ورودی جذاب و زیبا

ورودی جذاب و زیبا

پس از رسیدن به ورودی مهمانی تکشاخ، مهمانان شما مطمئناً غافلگیر خواهند شد. و ممکن است ندانند به کجا نگاه کنند. بنابراین اجازه دهید اسب شاخدار راه را رهبری کند! با اثر سم آن. از سم تک شاخ قابل چاپ رایگان ما برای چاپ سم های تک شاخ روی کاغذ رنگی استفاده کنید. هر تعداد که نیاز دارید چاپ و برش دهید تا مهمانان خود را به مناطق کلیدی هدایت کنید. مانند محل کارت/هدیه، میز نوشیدنی و غرفه عکس Unicorn .

هدایای مهمانی تم تک شاخ

هدایای مهمانی تم تک شاخ

مهمانان شما احتمالاً می خواهند هدایا و کارت های خود را در اسرع وقت تقدیم کنند. و ممکن است بخواهید از آنها با یک نوشیدنی استقبال کنید. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم جایی برای کارت ها و هدایا در نزدیکی ایستگاه نوشیدنی تعیین کنید.

نوشیدنی تولد

از آنجایی که تک شاخ ها سفید هستند (اما میزهای شما ممکن است سفید نباشند)، ما سفره های سفید با رنگهای رنگین کمانی را به عنوان تم اتاق پیشنهاد می کنیم. میز نوشیدنی را با یک پرچم دستمال کاغذی بچینید و دیوارها را فراموش نکنید. ما یک گلدسته توپ نمدی زیبا (که با قلاب های موقت متصل شده است) خریداری کردیم که کل منطقه را به خوبی قاب می کند.

دیزاین میز هدایای تولد

پوم پوم های دستمال کاغذی روشن و رنگارنگ به راحتی ساخته می شوند و لانه زنبوری با اندازه های مختلف، رنگ و بافت زیبا را به میز و زمین اضافه می کنند.

 دیزاین تولد اسب شاخدار دیزاین نوشیدنی تولد اسب شاخدار

نوشیدنی تولد

از آنجایی که بنفش شاید عرفانی‌ترین رنگ باشد، ما یک ظرف نوشیدنی شفاف را با نوشیدنی بنفش رنگ مثل انگور پر کردیم. و با تابلوی چاپی آن را جذاب‌تر کردیم. قرار دادن دیسپنسر یا توزیع کننده روی ظرف نوشیدنی به مهمانان کمک می‌کند تا راحت‌تر به آن دسترسی داشته باشند و از ریختن آن جلوگیری کنند. دستمال های رنگارنگ را اضافه کنید تا زیبایی بیشتری داشته باشد و جلوی هر گونه چکه آن را بگیرید.

یک ایده زیبا برای لیوان های مهمان این است که بطری های شیر کوچک را با نوار زرق و برق صورتی و طلایی بپیچید و سپس با نی های تک شاخ و رنگین کمان، یک زیبایی جادویی به آن اضافه کنید.

 دیزاین نوشیدنی تولد اسب شاخدار

کارت و هدایا

کارت و هدایا

برای جلوگیری از گم شدن کارت‌ها در این میان، بهتر است آنها را در یک سبد قرار دهید (که احتمالاً در خانه دارید) و آن را با طرح قابل چاپ رایگان تزیین کنید، که طراحان ما آن را بسیار رنگارنگ ساخته‌اند، تنها چیزی که نیاز دارید کاغذ سفید است تا آن را چاپ کنید.

دیزاین میز هدایای تکشاخ تولددر کنار میز کارت و نوشیدنی، هدایایی را روی یک صندلی زیبا قرار دادیم (یا فقط می توانید بادکنک ها را به یک صندلی ببندید) تا مهمانان بدانند هدایای خود را کجا بگذارند. بسته‌های زیبا که با تم مطابقت دارند می‌توانند مانند دکوراسیون به نظر برسند. بنابراین اگر به دنبال یک راه سرگرم کننده برای بسته بندی یک هدیه هستید، ما می توانیم ایده های عالی و الهام بخش همراه با بسته بندی کادویی زیبا را به شما ارائه دهیم.

 

حالا بیایید در مورد غذای تم تک شاخ صحبت کنیم!

غذای تم تک شاخ

بادکنکهای هلیومی کانفتی

تزیین تولد با بادکنکهای هلیومی رنگین کمانی بشقاب تکشاخ

میز غذا را می توان بسیار شبیه به میز نوشیدنی با یک رومیزی سفید یا سفره تک شاخ، منگوله های دستمال کاغذی و تزیین دیوار تزیین کرد. ما همچنین توپکها ستاره‌های قابل چاپ را برای نمایش رنگ‌های رنگین کمانی پراکنده کردیم. و بادکنک های کانفیتی نیز جزی از زیبایی های جشن هستند. می‌توانید از کانفتی‌های از قبل برش‌خورده استفاده کنید یا خودتان با پانچ درست کنید (نکته: کاغذ را بین دو تکه دستمال کاغذی قرار دهید تا برش تمیزی داشته باشد).

میز دسر تولدآبنباتهای رنگین کمانیکیک رنگین کمانی برای تولد

اما ستاره واقعی میز ترکیب رنگارنگ آب نبات است: آب نبات های رنگین کمانی، شکلاتهای بنفش، آبنبات ژله ای آبی، بستنی، مارشمالو، کیک های صورتی، کیک های کوچک و آدامس های بزرگ صورتی. از  جعبه های کیک برای قرار دادن غذا در ارتفاع های مختلف برای دسترسی آسان و چیدمان زیبا استفاده کنید.

کیک‌های کوچک همیشه یک غذای محبوب هستند، بنابراین ما برای تزیین آنها از منگوله‌های طلایی استفاده می‌کنیم.

 کاپ کیک تم تک شاخکاپ کیک تولد

آخرین اما مطمئنا نه کم اهمیت، هر اسب شاخدار نیاز به یک شاخ دارد! ساختن آنها با کلاه تولد بسیار آسان است. به سادگی مخروط ها را از مقوا برش دهید و نوارهایی از دستمال کاغذی را برای منگوله ها برش دهید.

تاپر کیک طلاییکلاه تولد تم تک شاخ

وقت غذا خوردن است!

 میز خوراکی تولد تکشاخ

وقتی زمان غذا خوردن فرا می‌رسد، می‌توانید با خوراکی های روی میز، تجربه‌ای لذت بخش را به مهمانان خود بدهید. بعد از اینکه رومیزی سفیدمان را روی میز پهن کردیم با دستمال کاغذی پوم پوم، لانه زنبوری، و کانفتی پوشاندیم.

 دوناتهای تزیین شده صورتیشیرینی رنگین کمانی تولد

دونات های تزیین شده و کوکی ها، میوه های تازه و ساندویچ های کره بادام زمینی ستاره ای شکل و ژله را روی میز قرار دهید.

شیرینی تزیین شده با پودر قنددونات تم تک شاخ غذای ستاره ای شکل

با پارچه طلایی به‌عنوان «صفحات شارژر» در زیر بشقاب های کاغذی یاسی و یا بنفش رنگ، یک محیط زیبا ایجاد کنید، سپس لایه‌ ی رویی را با بشقاب تک‌شاخ کوچک به پایان برسانید. آغشته کردن دسته ظروف چوبی یا پلاستیکی به رنگ صورتی و طلایی روشی هوشمندانه است. برای اینکه به کارد و چنگال شما سبکی زیبا و متفاوت ببخشید.بشقاب تم تک شاخقاشق چنگال تم تک شاخ

آیا می توانیم یک غرفه عکس تم تک شاخ داشته باشیم، لطفا؟

غرفه عکس تم تک شاخ

ما می‌دانیم که غرفه‌های عکاسی در حال حاضر یک گرایش بزرگ برای مهمانی‌ها هستند. اما نیازی به اجاره یک حرفه‌ای گران قیمت نیست. فقط کمی زمان برای ساخت آن لازم است. تنها چیزی که نیاز دارید یک پس زمینه ساده، لوازم عکس قابل چاپ رایگان، و شاید یک بادکنک تک شاخ بزرگ.

بادکنکهای هلیومی کانفتیغرفه عکس تزیین شده با بادکنک تک شاخی

برای پس زمینه، مقداری پارچه براق را با نوار چسب به دیوار چسباندیم و روی آن پیپر فنس یا پوم پوم های دستمال کاغذی و لانه زنبوری، در رنگ ها و اندازه های مختلف پوشاندیم. یک راه آسان برای انجام این کار این است که همه آنها را به یک رولپلاک ببندید، سپس آن را با قلاب های قابل جابجایی به دیوار وصل کنید. پوم پوم‌های بزرگ‌تر و لانه‌های زنبوری را به همراه چند بادکنک کوچک بزرگ روی زمین قرار دهید تا صحنه را به پایان برسانید و کادربندی کنید. از بادکنک های هلیومی نیز برای زیبایی بیشتر استفاده کنید.

 قاب عکس تولد

برای اطمینان از اینکه مهمانان شما می‌دانند این محیط زیبا در واقع مکانی برای ژست گرفتن است؛ ما این تابلوی نقاشی تک شاخ را چاپ و آن را قاب کردیم.

البته، هیچ تجربه غرفه عکس بدون لوازم جانبی کامل نیست. بنابراین ما آن‌ها را نیز تحت پوشش داریم! به سادگی عکس های قابل چاپ را به سیخ های بامبو بچسبانید و آنها را در شیشه ای قرار دهید. سپس اجازه دهید لبخندها (و سلفی ها) شروع شود. می توانید از تاپر تکشاخ برای اینکار نیز استفاده کنید.

 تاپر تم تک شاختم تک شاخ

افتتاحیه بزرگ تم تک شاخ

اوه، اما صبر کنید… چیزهای بیشتری وجود دارد! از غرفه عکس نیز می توان از یک پس زمینه زیبا برای باز کردن هدایا استفاده کرد. به لطف کارت هدیه، همه چیز را می توان به راحتی کنار هم جمع کرد؛ از جمله صندلی زیبا را برای یک عکس دیدنی به اینجا منتقل کرد.

لمس جادویی

هدایای مهمانان تولدهدایای مهمانان تولدهدایای مهمانان تولد

هنوز به چیزی برای پر کردن برخی از فضاهای خالی نیاز دارید؟ پیشنهاد می‌کنیم کارت‌های تبریک با تم تولد تکشاخ را در اطراف اتاق قرار دهید، که می‌تواند به عنوان یادگاری متفکرانه باشد.

به میهمانان خود یک هدیه تم تک شاخ بدهید

همچنین می‌توانید از وسایل تولد روی میز به مهمان‌هایتان به عنوان هدیه بدهید. مانند این گلوله های زیبای پاستلی که درست کردن آن‌ها به آسانی 1، 2، 3…4 است:

1. مینی شیشه های اکریلیک بخرید. 2. اسباب بازی های تک شاخ را روی در آن بچسبانید. 3. درپوش ها/ تک شاخ ها را با رنگ های مختلف رنگ آمیزی کنید تا با تم مطابقت داشته باشد. 4. برچسب تشکر قابل چاپ رایگان را برای لمس نهایی اضافه کنید.

یادگاری تولد

هدیه مهمان تم تک شاخ

یک رویا به حقیقت می پیوندند!

مهمانی تک شاخ

وای! آیا مهمانی تک شاخ شما شگفت انگیز به نظر نمی رسد؟! از همان اولین قدم (یا سم) در، مهمانان شما احساس می کنند که وارد یک افسانه شده اند.

و مهمان افتخاری شما روزی روشن، شاد و جادویی خواهند داشت که برای همیشه به یاد خواهند آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *