وبلاگ

تم پری دریایی دخترانه + تزیینات

تم تولد پری دریایی دخترانه

از برنامه ریزی برای تولد پری دریایی دخترتان لذت ببرید و زیباترین تم پری دریایی دخترانه را در زیر دریا برنامه ریزی کنید. تم رنگی دریای عمیق شما به رنگ های بنفش، آبی، سبز دریایی و بسیاری اکلیل خیس می شود! با ستاره های دریایی، دلارهای شنی، صدف های دریایی، اسب های دریایی ، هشت پا، خرچنگ و کوسه ها تزئین کنید. ما دعوت‌نامه‌ها، بنرها، بادکنک‌ها، لباس‌ها، کیک‌ها و طرح‌های کاپ کیک‌های کوچک را گرد هم می‌آوریم تا به شما در برنامه‌ریزی جشن ویژه دخترتان کمک کنیم. از جشن تولد زیبایی که ایجاد کردید عکس های سرگرم کننده زیادی بگیرید!

تاج تم تولد پری دریایی

آه خدای من. این تاج پری دریایی عکاسی تولد شما را به سطح بالاتری می برد. دست ساز و تزئین شده با توری و آغشته به آب نبات واقعی شده است. ابعاد 2.5*3 اینچ.

با شماره تولد خود سفارشی کنید.

تاج تم تولد پری دریایی

کارت دعوت تولد تم پری دریایی دخترانه

اولین قدم را برای برنامه ریزی تولد با تم پری دریایی خود با یک دعوت نامه زیبا در زیر آب بردارید.

 

کارت دعوت تولد تم پری دریایی

کارت دعوت تولد تم پری دریایی

دعوتنامه تولد تم پری دریایی

دعوتنامه تولد تم پری دریاییبنر تم تولد پری دریایی

این بنر زیبا و دست ساز پری دریایی دخترانه را هر کسی دوست دارد. دم پری دریایی ارغوانی، آبی و طلایی با بافت درخشان ساخته شده است. ابعاد هر دم 5.5*6.25 اینچ است. بند آن از کنف هندی درست شده است.

بنر تم تولد پری دریایی

بادکنک پری دریایی و دوستان

با این بادکنک های سرگرم کننده چند دوست به جشن تولد تم پری دریایی دخترانه خود اضافه کنید. کوسه آبی 38 اینچی، پری دریایی 38 اینچی، کوسه سر چکشی 41 اینچی، اسب دریایی سبز 38 اینچی، اسب دریایی آبی 21 اینچی و 39 اینچ نهنگ را انتخاب کنید.

بادکنک پری دریایی و دوستان

لباس تم پری دریایی

لباس 3 تکه تم پری دریایی دخترانه زیبای تصویر زیر را می توانید برای کودک خود ببافید و روی گل هدبند دانه‌های کوچک مروارید سفید بدوزید.

لباس تم پری دریایی

دم کاپ کیک پری دریایی

ارتقاع بلند دم پری دریایی برای تزئین کاپ کیک، تزئین زیبایی به میز دسر شما می دهد!

دم کاپ کیک پری دریایی

تاپر کیک پری دریایی

با شماره تولد خود سفارشی کنید!
تاپر کیک منحصر به فرد و با جزئیات زیبا. این عدد از استوک کارت اکلیلی و با رنگ های هماهنگ ساخته شده است. این عدد با یک عدد ستاره دریایی طلایی زیباتر شده است.

تاپر کیک پری دریایی

کیت کیک پری دریایی

با این کیت کاپ کیک تم تولد پری دریایی که تشکیل شده از کاغذهای کاپ کیک طرح دار،  تاپرها، از جمله دو پری دریایی با دم فویل رنگین کمانی درخشان، ستاره دریایی و صدف، اقیانوس را به نمایش دسر خود بیاورید.

کیت کیک پری دریایی

لوازم جشن تم پری دریایی دخترانه

هر فضایی را به یک دنیای رنگین کمانی زیر آب تبدیل کنید. غذای مهمانی رنگارنگ درست کنید و در بشقاب های تم پری دریایی دخترانه و صدفی درخشان، سرو کنید.

لوازم جشن پری دریایی

تزیینات ستاره دریایی و دلار شنی

میزهای هدیه و دسر خود را با این ستاره های دریایی و دلارهای شنی دست ساز تزئین کنید. نقاشی با دست در رنگ های پری دریایی.

تزیینات ستاره دریایی و دلار شنی

دامن دم پری دریایی

دامن تم تولد دخترانه پری دریایی پولکی آماده مهمانی است! از این دامن برای نوزادان، کودکان نوپا، کودکان، دختران و بزرگسالان استفاده می شود! شما یا دخترتان دوست دارید این لباس را بپوشید. شما می توانید مانند یک پری دریایی احساس کنید و همچنان بتوانید در اطراف قدم بزنید.

دامن دم پری دریایی

ساق پری دریایی

عاشق پری دریایی کوچولو شما این شلوارهای ساق را به اندازه شما دوست خواهد داشت! آنها پس زمینه ای مشکی با فیروزه و بنفش زرق و برق دار و رنگ سبز آبی دارند که فلس های ماهی متالیک را تشکیل می دهند. نرم، کشدار و راحت!

ساق پری دریایی

پاپ کرن دم پری دریایی

با این جعبه های غذای دم پری دریایی در تم پری دریایی دخترانه شیرجه بزنید! این پاپ کرن ها با شکل سرگرم‌کننده و فلس‌های فویل نقره‌ای براق‌شان، لوازم مورد نیاز مهمانی در جشن تولد پری دریایی دختر کوچک شما هستند! به مهمانان پری دریایی کوچولو یک جعبه پاپ کرن یا آب نبات شیرین پری دریایی بدهید!

جعبه های دم پری دریایی

جاکلیدی پری دریایی

جاکلیدی پری دریایی زیبا، بهترین گزینه برای هدیه مهمانان هستند! رنگ های روشن به مهمانی پری دریایی شما زیبایی می افزایند. آنها را در کیسه های خوب قرار دهید یا با یک بالم لب ترکیب کنید تا یک هدیه کامل داشته باشید.

جاکلیدی پری دریایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *