وبلاگ

تم تولد صورتی طلایی 13 سالگی دخترانه

تم تولد صورتی طلایی

سیزده سالگی و این اولین سالی است که شما دیگر یک کودک نیستید، بلکه یک نوجوان واقعی هستید! اگر از من بپرسید، سزاوار یک جشن واقعی است. بنابراین وقتی یکی از مشتریان فوق‌العاده‌ام از من خواست تا به او کمک کنم تا یک جشن تولد 13 سالگی را برای دخترش لکسی برگزار کند، هیجان‌زده شدم که آن را برای او خاص کنم. در ادامه بخوانید تا ببینید من چگونه این جشن تم تولد صورتی طلایی دخترانه و مشکی پر زرق و برق را طراحی کردم، و مطمئن شوید که انتهای مقاله را خوانده اید، جایی که می‌توانید کیک تولدی را که لکسی پخته و تزیین کرده است را ببینید – واقعاً باورنکردنی است! این دختر 13ساله استعداد واقعی دارد!

تم تولد صورتی طلایی دخترانه

بادکنک آرایی تم تولد صورتی طلایی دخترانه

برای این مهمانی نوجوانانه، بادکنک ها کلیدی بودند. آنها یک دکوراسیون همه کاره هستند! دسته‌هایی از بادکنک‌های زیبای صورتی پر از هلیوم را به هم گره زدم و آنها را به دستگیره‌های در وصل کردم. با افزودن حاشیه طلایی متالیک به رشته ها، کمی زرق و برق بیشتر به دسته های بادکنکی دادم. این به عنوان یک پس زمینه زرق و برق دار برای مکان مهمانی عمل کرد.

من همچنین یک عدد غول پیکر “13” را تنظیم کردم که با بادکنک های طلایی، صورتی و سیاه پر شده بود. من اندازه بادکنک ها را در پایه اعداد تغییر دادم تا ظاهری زیباتر و سرگرم کننده به آن بدهم.

بادکنک آرایی صورتی دستگیره دربادکنک آرایی صورتی طلایی

خرید بادکنک عدد فویلی غول پیکر

پس زمینه غرفه عکس

نوجوانان تماماً در مورد عکس گرفتن برای رسانه های اجتماعی ، اینستاگرام و …  فعال هستند، بنابراین من قطعاً می خواستم یک پس زمینه پر زرق و برق برای آنها در تم رنگ مهمانی فراهم کنم. من از پایه فلزی استفاده کردم و پارچه سفید، مشکی و صورتی را روی آن آویزان کردم. من طول پارچه های پرده را تغییر دادم تا همه چیز کمی جالب شود! سپس برای دادنن رنگ طلایی، یک بنر هپی برس دی طلایی اکلیلی را جلوی پارچه آویزان کردم و نوشتم: «تولد 13 سالگی مبارک!». این مکان همچنین به عنوان محل تحویل هدایا عمل می کرد، و دوستان و خانواده Lexi کار بسیار خوبی انجام دادند تا بسته بندی هدیه خود را در طرح رنگی صحیح حفظ کنند. شگفت انگيز است!

پس زمینه عکس تم صورتی طلایی

میز تولد صورتی سفید مشکی طلایی

برای میز اصلی، از میز حیاط پشتی مشتری استفاده کردم، اما روی آن را با یک پارچه کتانی سفید و شفاف پوشاندم. برای قسمت مرکزی، من از بادکنک های بیشتری استفاده کردم – حدس زدید! از چوب سفید برای هماهنگی با میز و نگه داشتن بادکنک ها در جای خود یک پایه درست کردم و روی آن را با یک گلدسته بادکنکی کوچک طلایی، صورتی و مشکی پوشاندم. سپس، من یک ردیف بادکنک صورتی پر از هلیوم “تولد 13 سالگی مبارک” را به پایه گره زدم. مانند پارچه های پس زمینه، ارتفاع بادکنک های مرکزی را برای ابعاد تغییر دادم.

تزیینات میز تولد صورتی سیاه

نکته طراحی رویداد: مطمئن شوید که بادکنک های مرکزی شما به اندازه کافی بلند هستند تا مانع از دیدن مهمانان از روی میز نشوند!

ظروف تم تولد صورتی طلایی دخترانه

من از بشقاب های کاغذی طلایی پر زرق و برق برای چیدمان میز استفاده کردم که روی آن ها بشقاب های دسر طرح دار سفید و طلایی کوچکتر قرار داده شده بود. در مرکز بشقاب ها، یک لیوان نوشیدنی کاغذی طلایی سفید و مطابق با هر کدام یک نی طرحدار صورتی تزئین شده با برش طلایی براق “13” اضافه کردم. در کنار، یک دستمال یکبار مصرف سفید “Happy 13th Birthday” چاپ شده روی آن، و یک قاشق پلاستیکی طلایی درجه یک قرار دادم. همچنین در کنار هر بشقاب یک بطری آب با برچسب تولد 13 سالگی شخصی‌شده، و یک هدیه صورتی و مشکی قرار دادم.

نی صورتی سفید و دستمال سفید طلاکوببشقاب و لیوان طلایی سفید

کیک تولد تم صورتی طلایی افسانه ای

آن کیک افسانه ای را که در موردش صحبت کردم یادتان هست؟ وقتی این کیک کانفتی راه راه صورتی و سفید زرق و برق دار بیرون آمد از استعداد شگفت انگیز لکسی شگفت زده شدم. برای خوردن آن خیلی زیبا بود … اما کیک های او نیز خوشمزه هستند! روکش خامه ای صورتی پر زرق و برق، آن را به خوبی تکمیل کرد.

کیک تولد 13 سالگی

این جشن تولد نوجوان 13ساله پر زرق و برق برای تزیین کردن بسیار لذت بخش بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *