وبلاگ

تم تولد سفید طلایی

تم تولد سفید

اگر تکنیکی و فنی باشیم، سفید واقعاً یک رنگ نیست، اما برای برگزاری یک مهمانی تم شیک و زیبا، رنگ سفید یک رنگ مناسب است. تمیز و روشن، سفید نشان دهنده یک تخته سفید است و مکمل هر رنگی که ممکن است بخواهید اضافه کنید. و بهترین بخش؟ رنگ تم تولد سفید با هر فصلی همراه است، چه بخواهید میزبان یک مهمانی تابستانی باشید یا یک مهمانی با تم سرزمین عجایب زمستانی.

ما لوازم مهمانی زیبای تم سفید و نکات تزئینی را در این مقاله جشن ما جمع آوری کردیم تا بتوانید به راحتی یک جشن تولد سفید درست کنید که به همان نسبت شیک شیک است.

دکوراسیون تولد تم سفید

دکوراسیون تولد تم سفید

“سفید”، دوربین، اکشن!

ارزان و آسان برای ساخت، پس زمینه عکس به مهمانان شما فضای اختصاصی برای ثبت خاطرات سرگرم کننده می دهد. ما آن را با پیپرفنس نقره ای و سفید طلایی تزیین کردیم و با کاغذ کرپ، توری مقداری تنوع رنگ اضافه کردیم. برای قاب‌بندی بالا و پایین پس‌زمینه، پوم های دستمال کاغذی در اندازه‌های مختلف درست کنید و لانه‌های زنبوری مد روز را برای بافت بیشتر اضافه کنید.

به ایده های جشن تولد زمستانی نیاز دارید؟ دانه های برف کاغذی و چراغ های رشته ای سفید به مهمانان شما این حس را می دهد که به سرزمین عجایب زمستانی قدم گذاشته اند.

پس زمینه عکس تم سفید تزیین شده با بادکنک هلیومی و ریسه سفید

پس زمینه عکس تم سفید تزیین شده با بادکنک هلیومی سفید طلایی و ریسه سفید و پیپرفنس

 پس زمینه عکس تم سفید با ریسه های هماهنگ

پس زمینه عکس تم سفید با ریسه های هماهنگ

میز هدیه را برای تم تولد سفید روشن کنید.

هنگامی که مهمانان شما وارد می شوند، احتمالاً به دنبال جایی برای قرار دادن هدایا و کارت های خود خواهند بود. برای هر کدام یک مکان آسان برای پیدا کردن، ترجیحاً در دید ورودی مهمان تعیین کنید. یک سبد سیمی – یا هر سبدی که ممکن است در دست داشته باشید – یک سبد کارتی کاملا مناسب می سازد و می تواند به راحتی برای مهمانی های آینده استفاده شود. یک پلاکارد سفارشی با حروف دست نوشته همه چیز را برجسته می کند و  حتی به صورت رایگان قابل چاپ در دسترس است!

برای اینکه کمی درام به مهمانی اضافه کنیم، بنرهای منگوله ای را به رنگ های سفید نقره ای با دستمال کاغذی درخشان نقره ای سفید ساختیم.

تزیینات میز هدایا

تزیینات میز هدایا

 میز هدایای تم سفید

میز هدایای تم سفید

در نزدیکی سبد کارت یک قسمت هدیه ایجاد کنید که مهمانان بتوانند هدایای خود را در آن قرار دهند. برای اینکه کار را برای همه آسان کنید، مطمئن شوید که صندلی مهمان افتخاری شما نیز همانجا باشد. می توانید این قسمت را با پوم های دستمال کاغذی اضافی و لانه زنبوری تزئین کنید یا هدایای خود را روی صندلی یا اطراف آن قرار دهید.

اگر یک جشن تولد با تم زمستانی برگزار می کنید، منطقه را با برف مصنوعی قاب کنید تا یک تم زمستانی خوب داشته باشید.

(نکته: بسته بندی هدیه خود را با یک پاپیون دستی تزئین کنید.)

نوشیدنی هماهنگ با تم سفید

نوشیدنی و لیوان هماهنگ با تم سفید

یک میز غذا و نوشیدنی بچینید که چیزی جز وانیل باشد.

لیموناد با لیموهای تازه بریده شده صحنه زیبایی را برای این ایستگاه نوشیدنی جشن ایجاد می کند. جعبه سفید مشکی مقداری ارتفاع به دستگاه پخش نوشیدنی می دهد و فضای مناسبی را برای مهمانان فراهم می کند تا فنجان های خود را پر کنند. با دستمال‌های سفید و نی‌های کاغذی هماهنگ با رنگ تم در شیشه، ظاهر را کامل کنید.

برای یک جشن تولد با تم زمستانی، کاکائو داغ را به عنوان نوشیدنی اضافه کنید. حتی می‌توانید یک شکلات داغ درست کنید، همراه با نعناع، مارشمالو، و خامه فرم گرفته.

"<yoastmark

"<yoastmark

خوراکی های شیرین همیشه جلوه را می دزدند، اما زمانی که کاملاً با تم مهمانی شما مطابقت داشته باشند بیشتر از آن. خوراکیهای شیرین ما شامل ویفرهای شکری وانیلی، آب نبات های سفید و نقره ای و چوب شور آغشته به ماست بود. شما نمی توانید یک مهمانی با تم سفید بدون دونات های مات برگزار کنید، به خصوص به این دلیل که آنها یک شیرینی ارزان قیمت هستند. ما دونات های کوچک را با دقت روی پایه کیک چیدیم تا نمایشی جذاب داشته باشیم.

کیک خامه ای با تاپر

کیک خامه ای با تاپر

اما ستاره واقعی هر جشن تولدی کیک تولد است، به همین دلیل است که ما واقعاً می خواستیم آن را پاپ کنیم. کیک ما به‌جای رنگ کاملاً سفید، یک آمبره دوست‌داشتنی دارد که به رنگ هلویی بسیار ظریف محو می‌شود و روی آن یک بنر منگوله دست‌ساز کوچک که روی سیخ‌های بامبو آویزان شده است.

"<yoastmark

نی های نوشیدنی تم تولد سفید نقره ای

نی های نوشیدنی تم تولد سفید نقره ای

همه عاشق کیک تولد تولد هستند، ولی همیشه کسی وجود دارد که کاپ کیک را ترجیح می دهد. روی هر کاپ کیک برای تزیین بیشتر تاپری با دستمال کاغذی درست کردیم و گذاشتیم. در نظر بگیرید کاپ کیک های خود را در یک پایه کیک کوچک نمایش دهید. مقدار زیادی از فضا را پر می کند (و انجام آن خوب به نظر می رسد).

بادکنک آرایی میز پذیرایی تم تولد سفید

بادکنک آرایی میز پذیرایی تم تولد سفید

میز ناهار خوری تم تولد سفید نقره ای

چیدمان میز ناهار خوری تم سفید

چیدمان میز ناهار خوری تم سفید

بشقاب و چنگال سفید

بشقاب و چنگال سفید

همچنین می‌توانید آن را طوری جلوه دهید که از تزئین هر مکان فراتر رفته‌اید. به سادگی از بشقاب های نقره ای زیر آنها استفاده کنید تا بشقاب های کاغذی سفید براق را زیبا کنید. شاید دوست داشته باشید از بشقاب و لیوان های تم تولد سفید هپی طلاکوب استفاده کنید و در هر بشقاب غذا هدیه مهمانی را بگذارید. ما هدیه خود را در جعبه های بالش مانند کاغذی که در توری پیچیده شده اند قرار می دهیم. برای لمس نهایی، از یکی از برچسب‌های قابل چاپ رایگان “متشکرم” استفاده کنید. (نکته: برای مونتاژ آسان، روی کاغذ برچسب چاپ کنید!)

ظروف پذیرایی مهمانی

ظروف پذیرایی مهمانی

قاب عکس تم

قاب عکس تم

قسمت‌های مرکزی میز، شیشه‌هایی است که با رنگ گچی مات به رنگ سفید نقره‌ای رنگ‌آمیزی شده‌اند. به راحتی می توانید گل دستمال کاغذی را برای خودتان درست کنید، درست مثل آنهایی که ما ساختیم.

اگر فکر می کنید ما چراغ های سفید را فراموش کرده ایم، دوباره فکر کنید! ما چراغ‌های باتری‌دار را خریدیم و به درب داخلی شیشه کوچکی چسباندیم. اینها را برای یک درخشش جادویی فوری روشن کنید و از مهمانان خود دعوت کنید تا آنها را به عنوان یک هدیه مهمانی اضافی به خانه ببرند.

به همین سادگی! و به یاد داشته باشید، دکور مهمانی شما نباید کاملاً سفید باشد. کرم، طلایی، مشکی، فیلی، و بژ و حتی هلویی!  می تواند به یک جشن تولد با تم سفید، عمق و بعد اضافه کند یا می توانید از لوازم تولد تم سفید ستاره طلاکوب جشن ما استفاده کنید که خود دارای طرح است و روی زمینه سفید، ستاره های زیبا به صورت طلاکوبی شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *