وبلاگ

تم تولد خرس های مهربون

تم تولد خرس های مهربون

یک میز کامل از خرس های مهربون را با استفاده از بادکنک‌های قلبی شکل بسازید و بادکنک آرایی خرس تولد را زیباتر کنید. آموزش خرس بادکنکی ، تزیین میز فوق‌العاده‌ای برای جشن تولد با تم تولد خرس های مهربون می‌سازند، اما به همان اندازه دوست‌داشتنی هستند.

بادکنک آرایی خرس

خرس مهربون تنها کسی نیست که با رنگین کمان رنگارنگ عالی به نظر می رسد. نماد او را از طریق لوازم مهمانی خرسی مانند لیوان های کاغذی، ظروف غذاخوری یا خوراکی مانند این شیرینی های شکری به مهمانی بیاورید. بنابراین، اگر در حال آماده سازی هدیه برای مهمانان یک جشن هستید، می‌توانید آنها را به کیف یا جعبه‌های شیرینی اضافه کنید.

شیرینی قلبی شکل رنگین کمانی

شیرینی قلبی شکل رنگین کمانی

بادکنک آرایی خرس

نمونه‌های قلبی شکل آماده بخرید یا با استفاده از الگو، نمادهای نشان شکم Care Bears را چاپ کنید.
ما نمی‌توانستیم در مقابل ساخت کانفتی سفارشی مقاومت کنیم. اگر یک دستگاه برش دایره‌بر دارید، این جزئیات بسیار آسان برای به ارمغان آوردن سرگرمی و رنگ است.
برای تکمیل دکوراسیون میز تم تولد خرس های مهربون خود، خرس مخملی مورد علاقه خود را اضافه کنید.

عروسک خرس نرم بامزه

عروسک خرس نرم بامزه

آموزش خرس بادکنکی برای تم تولد خرس های مهربون

سفارش تم تولد

آموزش خرس بادکنکی برای تم تولد خرس های مهربون

وسایل مورد نیاز برای بادکنکهای تم تولد خرس های مهربون : چوب یا نی بادکنک، بادکنک های قلبی شکل (ما از 6 و 12 اینچ استفاده کردیم)، الگوی جزئیات صورت بادکنک، چاپگر، مقوای سفید، مقوای رنگی، قیچی، تفنگ چسب حرارتی با دمای پایین، نوار چسب دوبل، روبان، استیکرهای نشان شکم، کانفتی نشان شکم

وسایل مورد نیاز برای بادکنک خرس های مهربون

وسایل مورد نیاز برای بادکنک خرس های مهربون

مراحل زیر را برای کامل کردن خرس های مهربون تم تولد دنبال کنید.

  1. الگوی جزئیات صورت بادکنک خرس‌های مهربون را روی مقوای سفید چاپ کنید و ویژگی‌های صورت، نمادها و گوش‌ها را برش دهید. هر گوش را در جایی که همانند الگو تا کنید. همچنین، می‌توانید آن‌ها را از مقوای رنگی بریده و مطابق شکل مونتاژ کنید.
  2. یک بادکنک قلبی شکل را باد کنید و از یک تفنگ چسب حرارتی با دمای پایین استفاده کنید و آن را به چوب بادکنک بچسبانید و این نکته را در نظر بگیرید که انتهای بسته شده بادکنک رو به بالا باشد. ممکن است لازم باشد کمی از چوب بادکنک را جدا کنید تا سطح صاف تری برای چسبیدن بادکنک ایجاد کنید.
  3. در این مرحله از آموزش خرس بادکنکی با استفاده از یک تفنگ چسب با دمای پایین روی گوش ها بچسبانید.
  4. ویژگی ها و نمادهای صورت را با استفاده از نوار چسب دوتایی به صورت وصل کنید.
  5. دو روبان به طول 24 اینچ ببرید و از وسط تا کنید. دور بالای چوب بادکنک بپیچید و با چسب حرارتی محکم کنید. و از بادکنک‌هایی که برای جشن تولد با تم تولد خرس‌های مهربون ساختید، لذت ببرید.
تم تولد خرس مهربون

تم تولد خرس مهربون

آموزش خرس بادکنکی

سفارش تم تولد تدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *