وبلاگ

تم تولد بنفش و سفید

تم تولد بنفش سفید

پیدا کردن تم مناسب برای مهمانی بعدی سخت است. به جای تلاش برای یافتن تم های افراطی، یک تم رنگی ساده را امتحان کنید. چه برای یک جشن تولد برنامه ریزی کنید یا یک جشن ساده دورهمی. یک مهمانی با تم تولد بنفش بزرگسال و تم تولد دخترانه بنش و سفید و یا تم تولد بنفش پسرانه در هر سنی عالی است. این یک تم ساده و سرگرم کننده است که می تواند در بسیاری از موارد استفاده شود.

تزیینات مهمانی با تم بنفش و سفید

اگر از طرفداران رنگ بنفش هستید، وقت آن است که بدرخشید و مهمانی خود را با رنگ بنفش تزئین کنید! مطمئن شوید که لیست لوازم تولد با قیمت مناسب را می خرید! در زیر ایده هایی برای دکوراسیون مهمانی تم تولد بنفش سفید آورده شده است.

بادکنک آرایی بنفش سقف تولد

بادکنک آرایی جشن تم تولد بنفش سفید

بادکنک آرایی بنفش خال سفید

1. فانوس کاغذی بنفش

فانوس های کاغذی بنفش را از سقف آویزان کنید تا دکوراسیونی بی نظیر داشته باشید. از فانوس ها می توان برای مهمانی های آینده استفاده کرد. در واقع این فانوس ها یکبار مصرف نیستند.

فانوس کاغذی بنفش

2. استریمرهای تم تولد یاسی و بنفش

از سایه های مختلف بنفشبه همراه سفیداستفاده کنید تا فضای اتاق بیشتر شود. استریمرها را روی سقف قرار دهید یا روی نرده ها بپیچید.

استریمرهای بنفش سفیدتزیین تولد با استریمرهای بنفش سفید3. پاپیون های صندلی تم تولد دخترانه بنفش و سفید

صندلی های سفید را با یک پاپیون بنفش از پشت بپوشانید.

پاپیون های صندلی 

پاپیون های صندلی بنفش

4. گل آرایی تم بنفش و سفید

گل‌های بنفش و سفید طبیعی را انتخاب کنید تا قسمت‌های مرکزی ایجاد کنید و آنها در سراسر اتاق پراکنده کنید.

 

گل بنفش و سفید تولد

5. روشنایی رنگی بنفش

لامپ‌ها را با لامپ‌های بنفش جایگزین کنید تا رنگ بنفش به اتاق بدهید.

روشنایی رنگی بنفش

هدایای تم تولد بنفش

در پایان جشن، به مهمانان هدایای مهمانی بنفش بدهید تا مهمانان شما برای همیشه این جشن با رنگ بنفش را در خاطر خود نگه دارند. برای ایده های هدیه نیاز به الهام دارید؟ این ایده های مثبت را بررسی کنید.

6. کیف های هدیه بنفش خال سفید

کیسه های شفاف بخرید و یک دستمال کاغذی بنفش به آن اضافه کنید. سپس می توانید آن را با مجموعه ای از آب نبات های بنفش و سفید و سایر موارد میهمانی پر کنید. آن را با یک تکه روبان بنفش خال سفید ببندید.

کیف های هدیه بنفش خال سفید

7. جواهرات تم تولد بنفش و نقره ای

هنگام خروج مهمانانتان گردنبند، دستبند، یا حلقه بنفش را به آنها بدهید. لوازم دیگر، مانند روسری یا کیف، جوایز مهمی برای مهمانان جشن تم تولد بنفش بزرگسال خواهند بود.

جواهرات بنفش نقره ای

8. کیسه های بوی اسطوخودوس

برای مهمانان خود کیسه های اسطوخودوس بخرید. اسطوخودوس بسیار آرامش بخش و چند منظوره است. آنها می توانند آن را در ماشین یا حمام خود آویزان کنند. شما حتی می توانید جوانه های اسطوخودوس را خرد کنید تا یک صابون حمام حباب دار بسیار شیک درست کنید!

کیسه های اسطوخودوس

9. کوکی های بنفش

کوکی های سفارشی تم تولد بنفش بزرگسال خود را در رنگ بنفش سفارش دهید. همه شیرینی ها را دوست خواهند داشت و این روز را با خوردن این خوراکی های خوشمزه به یاد خواهند آورد.

کوکی های بنفش سفید

کوکی های بنفش سفید

کوکی های بنفش سفید

فعالیت های مهمانی با تم بنفش

با بازی ها و فعالیت هایی که تم بنفش را اجرا می کند، حال و هوا را تنظیم کنید.

10. فعالیت Tie-Dye

برای میهمانان جشن تم تولد بنفش پسرانه و تم تولد دخترانه بنفش و سفید خود پیراهن، باندانا، کیف و سایر پوشاک بخرید تا آنها را رنگ آمیزی کنند. می‌توانید رنگ‌ها را در خانواده بنفش نگه دارید یا تم را برای این فعالیت کنار بگذارید.

11. مسابقه کمد لباس بنفش و سفید

در دعوتنامه توجه داشته باشید که مهمانان باید با بیشترین لباس بنفش و سفید که می توانند کنار هم بیایند حاضر شوند. مسابقه ای برگزار کنید تا ببینید چه کسی بهترین لباس را جمع کرده و برنده را در مهمانی اعلام می کند.

12. لاک تم بنفش

مهمانی خود را به یک ایستگاه مانیکور تبدیل کنید که طیف گسترده ای از لاک ناخن بنفش را ارائه می دهد. می توانید به همه مهمانان خود لاک بنفش بدهید. لاک ناخن بنفش

13. بازی “آن را نگو”.

بازی «آن را نگو» معمولاً در رویدادهایی مانند حمام نوزاد انجام می شود. هدف این است که کلمه خاصی را که میزبان تصریح می کند، بیان نکنید. این کلمه “بنفش” خواهد بود. همه با یک گردنبند مهره بنفش شروع می کنند. اگر فردی مهره گردنبند را در حال گفتن کلمه بنفش بگیرد، تا پایان مهمانی، فردی که بیشترین مهره گردنبند را داشته باشد، برنده جایزه خواهد شد!

منوی مهمانی تم بنفش

به راحتی می توانید میز خود را با غذای بنفش پر کنید تا با تم مهمانی خود مطابقت داشته باشد. از فروشگاه مواد غذایی محلی خود عبور کنید و هر چیزی که بنفش است را از قفسه ها بردارید. برای شروع، از منوهای تم بنفش و ایده های غذای مهمانی بنفش فهرست شده در زیر استفاده کنید.

14. سینی توت بنفش و انگور سفید

میوه های بنفش رنگ مانند زغال اخته، شاه توت، گیلاس سیاه و انگور را در یک بشقاب قرار دهید. حتی می‌توانید یک کاسه را به رنگ بنفش درآورید و مقداری ماست یونانی و گرانولا بریزید تا مهمانان بتوانند ماست میوه ای بخورند.

سینی توت بنفش و انگور سفید

15. پشمک بنفش

پشمک بنفش تهیه کنید و برای مهمانان خود سرو کنید. اگر بخواهید کمی آن را آرایش کنید، می توانید آن را در فنجان های شیشه ای تزئینی نیز سرو کنید. همچنین می‌توانید پشمک ها را در کاسه‌های شیشه‌ای به‌عنوان یک تزیین زیبا رها کنید.

پشمک بنفش

16. خوراکی های بنفش و سفید

برای اینکه به دسرتان رنگ بنفش ببخشید، کیک‌ها، کلوچه‌ها و کیک‌هایتان را در مایه بنفش بپوشانید. منوها همیشه مجهز به کیک هستند! این مدل کیک برای تم تولد بنفش پسرانه نیز زیباست.

کیک تم تولد بنفش سفید

17. مخروط های کاغذی بنفش خال سفید

یک کاغذ بنفش خال سفید ضخیم پیدا کنید و آن را به شکل مخروطی برای نگهداری تنقلات در آورید. به راحتی با هم تا می شود و بهترین راه برای سرو چوب شور، ذرت بو داده و سایر خوراکی ها است.

مخروط های کاغذی بنفش خال سفید

18. سس کچاپ بنفش

شما می توانید این ویژه را در برخی از فروشگاه های مواد غذایی پیدا کنید. اگر بتوانید آن را به دست آورید، اضافه کردن آن به میز پذیرایی خود چاشنی جالبی خواهد بود. رنگ آمیزی غذاها به رنگ های مختلف برای تغییر می تواند جالب باشد.

سس کچاپ بنفش

19. چیپس ترتیلا بنفش سفید

چیپس ترتیلای بنفش سفید  را برای سرو به عنوان میان وعده در مهمانی بخرید. اینها یک راه خلاقانه برای سرو یک مهمانی ساده مورد علاقه خواهند بود.

چیپس ترتیلا بنفش سفید

20. آب میوه بنفش یا گلاسه بنفش و سفید

آب انگور بنفش، نوشابه انگور ، آبمیوه بلوبری و سایر نوشیدنی های بنفش را برای تکمیل غذا سرو کنید. بسیاری از نوشیدنی ها را می توان به راحتی بنفش کرد، اگر بخواهید نوشیدنی خاصی را سرو کنید.

گلاسه بنفش و سفید

نتیجه

یک مهمانی با تم بنفش و سفید نوع مناسبی از مهمانی برای افراد متعصب بنفش است. پیدا کردن اقلام بنفش کار سختی نخواهد بود زیرا این شخص مطمئناً موارد زیادی را در دسترس خواهد داشت. امیدوارم این ایده ها الهام بخش افکار بنفش شما باشد. در مهمانی بعدی خود موفق باشید و امیدوارم این مقاله انتخاب های زیادی را به شما داده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *