وبلاگ

تم تولد آبی سفید

تم تولد آبی سفید

اگر آبی رنگ مورد علاقه شماست، این تزیینات مهمانی را دوست خواهید داشت! تزئینات میز، ریسه و پرچم، لوازم جانبی کیک، تزئینات آویزان تم تولد آبی سفید و موارد دیگر را در طیف وسیعی از سایه های محبوب، از جمله آبی سلطنتی، فیروزه ای و آبی ملایم پیدا خواهید کرد. آبی آسمانی، آبی سرمه ای، آبی تخم پرنده سینه سرخ – دلایل زیادی برای دوست داشتن این رنگ وجود دارد. جذاب و خنک است، یادآور اقیانوس است و ما را به یاد روزهای آفتابی و شاد می اندازد. شاید آبی رنگ مورد علاقه پسر تولد یا دختر باشد، یا شاید او در یک ماه با سنگ تولد آبی (مارس، سپتامبر و دسامبر) به دنیا آمده باشد.

در هر صورت، جشن تولد با تم آبی راهی آسان و مناسب برای جشن گرفتن یک سال دیگر است. ما ایده‌های مورد علاقه‌مان برای جشن تولد آبی سفید را جمع‌آوری کرده‌ایم تا بتوانید با خرید لوازم تولد  و الهام‌بخش به تم آبی مجهز شوید.

تم تولد آبی سفید

بگویید، “چیییییز (آبی)!” با پس زمینه عکس تم تولد آبی سفید

خاطرات جشن تولد آبی خود را با یک پس زمینه عکس سرگرم کننده ثبت کنید. ما از رنگ‌های مختلف پیپرفنس آبی، سفید و نقره‌ای برای تزیین دیوار اتاق استفاده کردیم. پوم پوم های دستمال کاغذی بسازید تا به بالای پس زمینه شما بچسبد و پوم پوم های اضافی را روی زمین قرار دهید تا ابعاد بیشتری به آن اضافه شود. پوم پوم ها نه تنها ارزان هستند، بلکه درست کردن آنها نیز بسیار آسان است. همچنین دسته بادکنک هلیومی مد روز را برای قاب بندی منطقه و ایجاد زیبایی بیشتر بیشتر اضافه کردیم.

پس زمینه عکس تم تولد آبی سفید با پیپرفنس

پس زمینه عکس تم تولد آبی سفید با پیپرفنس

پس زمینه عکس با بادکنک 6اینچ آبی و ستاره

پس زمینه عکس با بادکنک 6اینچ آبی و ستاره

تم تولد آبی پسرانه با بادکنک خالدار آبی

تم تولد آبی پسرانه با بادکنک خالدار آبی

تم تولد پسرانه آبی و سفید

تم تولد پسرانه آبی و سفید

پس زمینه عکس با بادکنک های آبی و سفید

پس زمینه عکس با بادکنک های آبی و سفید

پس زمینه عکس تم تولد آبی سفید برای روز پدر

پس زمینه عکس تم تولد آبی سفید برای روز پدر

بادکنک آرایی تم تولد سفید آبی

بادکنک آرایی تم تولد سفید آبی

پس زمینه عکس تم تولد آبی سفید پسرانه

پس زمینه عکس تم تولد آبی سفید پسرانه

بادکنک آرایی تولد یکسالگی

بادکنک آرایی تولد یکسالگی

پسر یا دختر تولد را جلو و وسط بنشانید. مهمان افتخاری شایسته بهترین صندلی در خانه است، بنابراین توصیه می کنیم صندلی خود را نزدیک میز کارت و هدیه قرار دهید تا بتوانند به راحتی هدایایی را در جایی که همه می توانند ببینند باز کنند. (نکته: مطمئن شوید که میز هدیه از در ورودی مهمانی قابل مشاهده است، یا شخصی را تعیین کنید که هدایا را در مکان مناسب باز کند.)

بادکنک آرایی و دکوراسیون جشن تولد

بادکنک آرایی و دکوراسیون جشن تولد

هدایای تم تولد آبی سفید

و صحبت از هدایا، یک هدیه خوب بسته بندی شده کاملاً جلب توجه می کند و شخص تولد را برای باز کردن آن هیجان زده می کند. ما از کاغذ بسته بندی دورو برای ایجاد ظاهر “دوگانه سرگرم کننده” خود استفاده کردیم و بسته بندی هدیه پولک دار فوق العاده ایجاد کردیم که می توانید به راحتی خودتان نیز بسازید – و حتی با افزودن یک پاپیون یک قدم جلوتر رفتیم.

باکس هدیه تولد

باکس هدیه تولد

باکس تولد تم آبی خال سفید

باکس تولد تم آبی خال سفید

نوشیدنی تم تولد آبی سفید

یک دستگاه پخش نوشیدنی با طراوت را با یک ایستگاه نوشیدنی بسته بندی کنید.
آیا واقعا یک مهمانی بدون نوشیدنی است؟ ما اینطور فکر نمی کنیم! با استفاده از یک دستگاه پخش نوشیدنی شفاف برای به نمایش گذاشتن نوشیدنی آبی جشن یا لیموناد، تم برای مهمانی را زنده نگه دارید. توصیه می کنیم آن را روی یک جعبه (یا یک وسیله محکم دیگر) قرار دهید تا در ارتفاع مناسب باشد تا مهمانان بتوانند فنجان های خود را بدون دست و پا زدن پر کنند.

ظرف تم تولد مخصوص آبمیوه

ظرف تم تولد مخصوص آبمیوه

ظروف نوشیدنی را فراموش نکنید! لیوان های کاملاً آبی با نی های کاغذی هماهنگ رنگی جفت می شوند. ما مال خود را در یک شیشه قرار دادیم تا واقعاً برجسته شود. عناصر تزئینی مانند توپ های لانه زنبوری کوچک و شیشه ای از گل های دستمال کاغذی را اضافه کنید تا ظاهر را کامل کنید.

لیوان تم تولد آبی سفید و نی تم آبی سفید

لیوان و نی تم تولد آبی سفید

انواع خوراکی های آبی شیرین را میل کنید

یک میز غذای فریبنده با خوراکی هایی با تم مهمانی درست کنید که همه از آن لذت می برند. ما یک بشقاب کیک پاپ آغشته به شکلات آبی و روی آن را با پاشش های نقره ای ساده گذاشتیم. برای تکمیل آب نبات، آدامس‌های آبی، سفید و نقره‌ای، آب نبات‌های سنگی آبی تیره و آب نبات‌هایی به رنگ آبی و نقره‌ای سرو کردیم.

تزیین خوراکی های جشن تولد تم آبی

تزیین خوراکی های جشن تولد تم آبی

پاپ کیک آبی خال سفید

پاپ کیک آبی تم خال سفید

با اضافه کردن آویزان توپ های لانه زنبوری، شکاف های روی میز را پر کنید. روش دیگری که ما تم آبی را در سرتاسر میز غذا حمل کردیم، استفاده از شیشه ها با رنگ اسپری در سایه های مختلف آبی و نقره ای است. داخلش گلهای دستمال کاغذی گذاشتیم. این آموزش را دنبال کنید و یاد بگیرید که چگونه می توانید به راحتی آنها را خودتان درست کنید! آخرین لمس به میز غذای ما کارت تبریک تولد بود که برای حس شیرین و دکور هنری آن را در یک قاب سفید قرار دادیم.

تزیین تولد بدون بادکنک

تزیین تولد بدون بادکنک

کیک تم تولد آبی سفید

خرید کیک تولد با لوازم تزیین کیک با یک امبره دوست داشتنی که از آبی روشن به سبزی پررنگ محو می شود و دارای طرح گلبرگ فشرده است، توجه را به خود جلب می کند. برای یک کیک ساده و مقرون به صرفه، از رویه کیک پرچمی دست ساز از سیخ های بامبو و کاغذ رنگی که به صورت مثلث بریده شده بود استفاده کردیم که به ریسمان  سفید چسباندیم.

تزیین کیک تولد

تزیین کیک تولد

برای قاب بندی میز و دادن ارتفاع کمی به اتاق، از دسته های بادکنکی در تم تولد آبی سفید استفاده کردیم. شما می توانید بادکنک های کانفتی سفارشی خود را با دستمال کاغذی در رنگ های هماهنگ، سوراخ کنید و بسازید. برای درست کردن کانفتی، دستمال کاغذی را بین دو ورق کاغذ معمولی قرار دهید تا تمیزترین برش را داشته باشید. بادکنک ها را با قرار دادن یک قیف در دهانه بادکنک شفاف پر کنید و با استفاده از مداد پاک کن، کانفتی را به داخل آن فشار دهید.

تم بادکنک آبی و سفید

میز ناهارخوری را بپوشانید

یک رومیزی پلاستیکی سفید ساده، بوم عالی برای رنگ و دکور بیشتر است. شما می توانید از یک کاغذ بسته بندی راه راه آبی و سفید روی میز غذا و میز ناهار خوری استفاده کنید. به سادگی از یک رول کاغذ بسته بندی استفاده کنید و مرکز رول را برش دهید. نیمی از آن را روی یک میز و نصف دیگر را روی میز دیگر قرار دهید و با هزینه یک رول کاغذ کادو، دو میز خوش لباس خواهید داشت.

سفره آبی خالدار

سفره آبی خالدار

سفره آبی و سفید

سفره آبی سفید راه راه

بشقاب‌های کاغذی آبی براق را با سفید یا نقره‌ای جذاب کنید و هر بشقاب را با جعبه هدیه‌ای که شامل وسایل مهمانی شماست تزئین کنید. نوارهای آبی رنگ را به دور مرکز جعبه هدیه سفید بپیچید و  با پاپیون کار را تمام کنید. ما مهمانی‌ها را با برچسب‌های دایره‌ای «متشکرم» قابل چاپ رایگان خود در طرح آب رنگی تکمیل کردیم. (نکته: اگر وسایل مهمانی شما در کیسه های هدیه است، برچسب ها را روی کاغذ برچسب چاپ کنید و به قسمت جلوی کیف بچسبانید.)

پیش دستی آبی سفید

پیش دستی آبی سفید

پیش دستی آبی خال سفید

پیش دستی آبی خال سفید

 

همه ممکن است وقتی مهمانی به پایان می رسد کمی احساس «آبی» داشته باشند، اما مطمئناً با خاطرات خوش، عکس های عالی و خوراکی های شیرین آن را ترک خواهند کرد. و شما می توانید مطمئن باشید که یک ضربه آبی واقعی را پرتاب کردید که مقدار زیادی رنگ سبز را نجات دادید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *