وبلاگ

تزیین کدو تنبل برای هالووین

کدو تنیل گرسنه

از این شابلون های حکاکی کدو تنبل به عنوان الگوهایی برای تزیین کدو تنبل برای هالووین زیبا استفاده کنید که افراد را خوشحال می کند. اگر به دنبال طرح هایی هستید که بتوانید شخصی سازی کنید، این شابلون های رایگان هالووین از مهارت های مبتدی تا پیشرفته را شامل می شود. فقط شابلون حکاکی مورد علاقه خود را انتخاب کنید، آن را برش دهید و روی کدو تنبل حکاکی کنید. هنگامی که آماده شدید، حکاکی خلاقانه کدو حلوایی آغاز می شود.  از تزیین کدو تنبل برای پاییز و تم تولد پاییزه استفاده کنید.

تزیین کدو تنبل برای هالووین

کدو تنبل مونسترا

کدو تنبل مونسترا

طراحی و حکاکی مونسترا روی کدو تنبل

با شابلون رایگان مونسترا، گیاهان آپارتمانی مورد علاقه خود را روی کدو تنبل حک کنید. تنوع چشم نوازی از رنگ های کدو تنبلی – نارنجی، سبز، خاکستری – به درام این شبح های برگی کمک می کند. برای درخشش روشن، اطراف طرح کلی را کاملا حک کنید. برای تضاد ظریف‌تر، حکاکی کنید تا پوست و مقداری از گوشت را بدون کنده‌کاری تا آخر جدا کنید.

تزیین کدو تنبل برای هالووین به شکل لانه زنبوری

تزیین کدو تنبل برای هالووین به شکل لانه زنبوری

این گردهمایی ارزشمند از کدو تنبل های کوچک تا حد ممکن شیرین است. لانه زنبوری روی کدوهای سفت که با وجود کنده کاری های پیچیده، شکل خود را حفظ می کنند، بهترین کارایی را دارد. از بزرگ کردن این طرح برای تناسب با کدو حلوایی خودداری کنید – هرچه گوشت آن کمتر باشد، کدو تنبل ظریف تر می شود. از روش قلمزنی برای برداشتن پوست استفاده کنید اما گوشت را مانند شکل لانه زنبور حفظ کنید. جزئیات مانند خط راه راه زنبوری کنتراست را به شکل موردنظمان اضافه می کند.

شابلون گل کدو تنبل

شابلون گل کدو تنبل

حکاکی گل روی کدو حلوایی

شکوفه های اواخر فصل زمانی که روی کدو تنبل های روشن حک می شوند، حتی بیشتر ماندگار می شوند. نوع، تعداد و محل قرارگیری گل ها را بر اساس اندازه و شکل کدو انتخاب کنید و از شابلون های گل رایگان ما برای حکاکی دسته گل استفاده کنید. برای یک رویکرد متفاوت (یا برای کدو تنبلی با سطح صاف)، از ساقه یا پایین میوه به عنوان مرکز شکوفه استفاده کنید و گلبرگ ها را در اطراف آن حک کنید.

تزیین کدو تنبل برای پاییز و حکاکی برگهای پاییزی روی آن برای تم تولد پاییزی

تزیین کدو تنبل برای پاییز

حکاکی تم تولد پاییزی روی کدو

در طول فصل پاییز با این کدو حلوایی دوستانه و گرم استقبال کنید. اگر روی یک کدو تنبل برش نخورده حک شود، طرح در طول فصل برای تم تولد پاییزی روی کدو باقی می ماند و کدو تنبل شما ماندگاری بیشتری خواهد داشت! اگر می خواهید در شب ظاهر شود، داخل آن را برش دهید، تمیز کنید و یک شمع وارمر داخل آن قرار دهید. الگوی رایگان ما را روی طلق پلاستیکی ضخیم بکشید تا الگوی آن به راحتی به کدو تنبل منتقل شود.

کدو تنبل کاکتوس

کدو تنبل کاکتوس

این شکل ساده کاکتوس یکی از ساده‌ترین شابلون‌های حکاکی کدو تنبل ماست زیرا فقط یک شکل بزرگ دارد. شکل پس زمینه را حکاکی کنید تا کاکتوسی را که در برابر غروب خورشید ایستاده است نمایان کنید. با دست نخورده نگه داشتن قسمت بالایی و ساقه آن و ایجاد سوراخ در پایین یا پشت کدو برای تمیز کردن و اضافه کردن نور با شمع، یک کدو تنبل حکاکی شده دوام بیشتری دارد.

تزیین کدو تنبل برای هالووین به شکل مترسک

هالووین مترسک

این طرح حکاکی موجودی با چشم بد و شریر و درخشان ایجاد می کند که در طول فصل هالووین از ایوان جلوی شما محافظت می کند.

حکاکی مرغ روی کدو

حکاکی مرغ روی کدو

با شابلون کدو تنبل مرغ رایگان ما یک صفحه نمایش از مزرعه بسازید. جزئیات به نظر می رسد، اما در واقع حکاکی آن آسان است: به سادگی شکل پس زمینه را حکاکی کنید و از ابزار حکاکی برای اضافه کردن جزئیات پا و پر استفاده کنید.

تزیین کدو تنبل برای هالووین به شکل زامبی

تزیین کدو تنبل برای هالووین به شکل زامبی

این کدو تنبل های زامبی یکی از راه های ترسناک برای خوشامدگویی به مهمانان هالووین شما هستند. برای ایجاد تم زامبی، یک دایره باز ساده دور شکل دست ببرید. صحنه ترسناک کدو تنبل را با حک کردن علف زیر دست کامل کنید و به آن ظاهری شبیه برخاستن از قبر بدهید.

شابلون حکاکی برای تزیین کدو تنبل برای پاییز

تزیین کدو تنبل برای پاییز به شکل برگ پاییز

تزیین کدو تنبل برای پاییز به شکل برگ پاییز

با شابلون های رایگان حکاکی کدو تنبل، زیبایی برگ های در حال سقوط را به تصویر بکشید. طرح ها را روی کدو حلوایی حکاکی کنید، پس از اتمام، با وازلین بپوشانید. این به افزایش عمر کدو تنبل های حکاکی شده شما کمک می کند.

برای دانلود الگوی تزیین کدو تنبل برای هالووین کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *