وبلاگ

تزیین هدیه تولد

تزیین هدیه تولد

آیا حاضرید یک میلیون هدیه را در چند ساعت بپیچید؟ وقتی انبوهی از هدایا برای بسته بندی دارید و زمان زیادی برای انجام آن ندارید، ممکن است بسیار دلهره آور به نظر برسد، اما این ایده های سرگرم کننده، آسان و خلاقانه برای بسته بندی هدیه به شما نشان می دهد که چگونه یک هدیه را به روش های شگفت انگیزی که هرگز فکرش را نمی کردید بپیچید. ما اصول اولیه بسته بندی هدیه گام به گام را برای کسانی از شما که به آنها نیاز دارید، و چند ایده سریع و جالب مانند نحوه ساخت یک کیسه کادو از کاغذ بسته بندی گنجانده ایم. نه فقط برای بسته بندی هدایای کریسمس. ایده های زیبای تعطیلات و همچنین ایده های هوشمندانه و جالب برای بسته بندی و تزیین هدیه تولد و روش های هنری برای تزئین کاغذ تم تولد. همچنین یاد بگیرید که چگونه پاپیون های هوشمندانه و جعبه های هدیه را در هزاران شکل عالی بسازید! همه این ایده های درخشان را بررسی کنید و یاد بگیرید که چگونه یک هدیه را مانند یک حرفه ای بپیچید.

نحوه بسته بندی هدیه – آموزش ایده های بسته بندی و تزیین

1. بسته بندی هدیه را برش دهید

تزیین هدیه تولد با برش بسته بندی

وقتی این را دیدم، گفتم: “اوه، وای!” و بعد تعجب کردم که چرا خودم هرگز به چنین ایده آسانی فکر نکرده بودم. شایان ستایش و آسان است، شما می توانید این کار را تقریباً با هر بسته هدیه ای که دارید انجام دهید به شرطی که دو لایه داشته باشید. اگر جعبه شما رنگی است، حتی نیازی به دوبار پیچیدن ندارید. جامداتی مانند این عالی به نظر می رسند، اما واقعا می توانید از هر کاغذ کادویی که می خواهید استفاده کنید. هنگامی که می خواهید یاد بگیرید که چگونه یک هدیه را بدون نیاز به کاغذ بسته بندی هدیه فانتزی یا خرج کردن پول زیاد بپیچید، این بسته بندی کادویی برش یک مکان عالی برای شروع است.

2. بسته بندی هدیه فوروشیکی

بسته بندی هدیه فوروشیکی

من برای اولین بار فوروشیکی را در این فروشگاه بزرگ ژاپنی در شهر نیویورک در حال بسته بندی دیدم و از آن زمان، وقتی آن را می بینم، ظرافت ساده اش را به یاد می آورم. فوروشیکی به یک پارچه بسته بندی سنتی ژاپنی اطلاق می شود، و شما می توانید از آن برای بسته بندی تقریباً هر چیزی استفاده کنید – بسته بندی هدیه، اقلام خرید و بسته ها و هدایایی با شکل های عجیب. این یک ایده هدیه عالی برای یک روسری سرگرم کننده است، زیرا خود روسری می تواند به عنوان هدیه ای که در دست دارید استفاده شود. هنگامی که می خواهید یاد بگیرید چگونه یک هدیه را بدون هدر دادن کاغذ بسته بندی کنید، این روسری قابل استفاده مجدد ایده مورد علاقه ما است.

3. بسته بندی هدیه با مهر

تزیین هدیه تولد با مهر 

ساختن این ایده هوشمندانه تزیین هدیه تولد بسیار سرگرم کننده است، حداقل برای ما که عاشق حکاکی و بازی با پدهای جوهر هستیم. این تمبرها که از تمبرها و ابزارهای حکاکی ارزان ساخته شده اند، برای همیشه ماندگار خواهند بود تا بتوانید طرح های امضای خود را برای کاغذ بسته بندی خود بسازید. فکر می‌کنم می‌توانید مسیر سنتی را که در پیش‌دبستانی یاد گرفتم بروید و با هویج و سیب‌زمینی حکاکی‌شده برای اثری مشابه، تمبر درست کنید، اما احتمالاً نمی‌خواهید آن تمبرها را ذخیره کنید، می‌دانید؟

خرید عروسک هدیه

4. نحوه بسته بندی و کادو پیچی هدیه

نحوه بسته بندی یک هدیه

آیا به اصول اولیه بسته بندی فعلی نیاز دارید؟ در اینجا با این آموزش یاد می گیرید که دقیقا چگونه یک هدیه را با دستورالعمل های گام به گام کادو پیچ کنید. همراه جشن ما باشید و یاد بگیرید که چگونه یک هدیه را مانند یک حرفه ای بپیچید. حتماً این راهنمای مفید را نیز پین کنید، تا زمانی که به آن نیاز داشتید،از آن استفاده کنید! حتی مبتدی‌ها هم اگر این آموزش را دنبال کنند، هدایا را سریع و زیبا می‌پیچند.

5. تزیین هدیه تولد با پاپیون روبان

تزیین هدیه با پاپیون روبان 

چه کسی دیگری می تواند چنین استفاده های درخشانی از اقلام معمولی داشته باشد و سپس باعث شود که ساختن آنها واقعاً وحشتناک به نظر نرسد؟ من خودم رفتم و سعی کردم یکی از این کمان ها را درست کنم، و آنها به همان اندازه که به نظر می رسند آسان هستند. اگر از من بپرسید، این یکی کاملاً ارزش وقت گذاشتن را دارد. من در نهایت هر کمانی را که می‌خرم له می‌کنم و فوراً استفاده نمی‌کنم، بنابراین پاپیون‌های تازه و خانگی خوب که از مجله و کاغذ درست شده‌اند، چیز جدید مورد علاقه من در این فصل تعطیلات است.

6. هدیه را شبیه چمدان با جعبه کبریت کادو کنید

بسته بندی هدیه شبیه چمدان با جعبه کبریت

من یک بسته بندی هدیه عالی برای کسی که به سفر می رود، پیدا کردم، یک چمدان کوچک! من از جعبه کبریت و کاغذ معمولی استفاده کردم، آموزش ساده بود. این چمدان های بسته بندی کادویی برای اقلام کوچک مانند جواهرات، بلیط یا پول عالی هستند. آنها به عنوان لوازم جانبی خانه عروسک نیز عالی به نظر می رسند. این چمدان هیچ کس را در لیست هدیه شما پیر و جوان ناامید نخواهد کرد.

خرید لوازم تم تولد

7. بسته بندی هدیه پولکا

بسته بندی هدیه با پولک

من عاشق بسته بندی هدیه هستم و هرگز چیزی ساده تر از این ایده کاغذ خال خالی پیدا نکرده ام. من مقدار زیادی کاغذ قهوه‌ای داشتم که تقریباً برای همه چیز از آن استفاده می‌کردم و به سادگی آموزش را با استفاده از یک پاک‌کن مداد آغشته به رنگ کاردستی دنبال کردم. البته با استفاده از رنگ غیر سمی، این یک پروژه عالی برای کودکان است.

8. جعبه های هدیه هرمی کاغذی اوریگامی

بسته بندی هدیه با جعبه های هرمی اوریگامی

آیا عاشق چاپ رایگان هستید؟ من طرفدار ساختن چیزهای هوشمندانه سه بعدی از کاغذ هستم، اما هرگز برخی از طرح های جعبه شگفت انگیز را ندیده بودم. این یکی برای جعبه هدیه هرمی است که می توانید آن را در هر رنگ یا طرحی که در آن کاغذهای سنگین پیدا کنید و در هر اندازه ای که دوست دارید درست کنید. همه آنها را با اینها تحت تأثیر قرار دهید، و تنها چیزی که نیاز دارید مقداری مقوای رنگی و سوراخ کن برای این کار است. اوه، خوب، اگر اصرار دارید از قیچی استفاده کنید. من می گویم ادامه دهید و تعداد زیادی از این ها را برای بسته بندی و تزیین هدیه تولد لحظه آخری آماده کنید. (بعدا از خودتان تشکر کنید.)

9. تزیین هدیه با برچسب های بابا نوئل کاغذی زیبا

تزیین هدیه تولد با برچسب های بابا نوئل کاغذی زیبا

 

سفارش بادکنک

10. بسته ی هدایا را آغشته به پولک کنید

هدایای آغشته به پولک

11. شیرینی کریسمس را به شکل زیر بسته بندی کنید

بسته بندی شیرینی کریسمس 

12. تزیین با مهر سیب زمینی

تزیین هدیه تولد با مهر سیب زمینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *