وبلاگ

تزیین میوه تولد

تزیین میوه تولد

گل ها یک هدیه دوست داشتنی هستند، اما یک دسته گل که می توانید بخورید حتی بهتر است. با یک چیدمان خوراکی که دارای مجموعه ای زیبا از شکوفه های میوه است، برای عزیز خود جشن بگیرید. افزودن توت فرنگی آغشته به شکلات آن را خوشمزه تر می کند. ممکن است تزیین میوه برای تولد بزرگسال حرفه ای به نظر برسد، اما برش کوکی ها راز ساختن این دسته گل زیبا است که می توانید در خانه انجام دهید. برای هر مناسبتی، ما تضمین می‌کنیم که این هدیه هر گیرنده‌ای را خوشحال می‌کند، به‌ویژه زمانی که بفهمند که خودتان آن را برایشان ساخته‌اید! ما در این مقاله قصد داریم تا تزیین میوه تولد را به شما آموزش دهیم. پس تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

تزیین میوه تولد روی میز بزرگسالان و کودکان

چیزهایی که شما برای تزیین میوه برای تولد روی میز تم تولد بزرگسال و تم تولد کودک نیاز دارید:

 • آناناس
 • خربزه (طالبی، هندوانه و/یا ملون)
 • انگور
 • بلوبری
 • توت فرنگی
 • کاتر کوکی به شکل گل
 • سیخ های چوبی
 • خلال دندان
 • شکلات آب شده
 • کاغذ پوستی
 • فوم گلدار
 • کاهو
 • گلدان یا پارچ

خرید لوازم تولد

مراحل تزیین میوه تولد

مرحله 1
آناناس و خربزه ها را به صورت دایره های مسطح با ضخامت حدود یک اینچ برش دهید.

مرحله اول تزیین میوه برای تولد روی میز
مرحله 2
دانه های آن را بردارید و کاترهای شیرینی را محکم روی میوه فشار دهید و مواظب باشید پوست آن به داخل کاتر نرود و برش نخورد. از برش کوکی‌ها در شکل‌ها و اندازه‌های مختلف گل استفاده کنید، زیرا تعدادی از آنها را روی هم می‌چینید تا ترکیب‌ گل‌های زیبا ایجاد کنید.

برش هندوانه با کاتر گل
مرحله 3
برای چیدن و تزیین گل‌ها، گل‌های کوچک‌تر را روی گل‌های بزرگ‌تر بچینید یا از بلوبری در مرکز استفاده کنید. میوه ها را با قرار دادن خلال دندان از پشت گل محکم کنید.

تزیین میوه با انگور و آناناس
مرحله 4
سیخ های چوبی را در ته گل ها فرو کنید و فشار دهید. برای تنوع، چند عدد انگور را قبل از گل روی سیخ بکشید تا ساقه سبز زیبایی ایجاد کنید. برخی از سیخ ها را بشکنید تا برخی از آن ها کوتاه تر از بقیه باشند. این به چیدمان شما ارتفاعات متنوعی می دهد.

سیخ میوه

سیخ میوه

مرحله 5
شکلات را در مایکروویو به مدت 30 ثانیه در ظرفی آب کنید و هم بزنید. در صورت نیاز تکرار کنید تا ذوب شود. توت فرنگی ها را داخل شکلات آغشته کنید و روی کاغذ روغنی بگذارید تا خنک شوند. می‌توانید مقداری توت‌فرنگی را ساده بگذارید، یا برای جشن تولد، آن‌ها را در شکلات سفید آغشته کنید و روی آن‌ها شکلات رنده شده یا ترافل شکلاتی بپاشید!

توت فرنگی شکلاتی

توت فرنگی شکلاتی

مرحله 6
وقتی شکلات کاملا روی توت فرنگی ها جا افتاد، سیخ ها را از میان ساقه های سبز فرو کنید و تا نیمه فشار دهید.

توت فرنگی آغشته به شکلات

توت فرنگی آغشته به شکلات برای تزیین میوه تولد روی میز

مرحله 7
یک بلوک از فوم گل یا اسفنج را تا زمانی که به خوبی داخل ظرف شما قرار گیرد، برش دهید.

اسفنج برای ثابت نگهداشتن سیخ ها در گلدان یا پارچ

اسفنج برای ثابت نگهداشتن سیخ ها در گلدان یا پارچ

مرحله 8
سیخ های گل و توت فرنگی خود را به فوم گل فشار دهید. برای تنظیم ارتفاع و شکل کلی چیدمان خود از شکوفه های بزرگتر شروع کنید و سپس شکوفه ها و میوه های کوچکتر و کوتاهتر را پر کنید.

چیدمان گلهای میوه ایمرحله 9
سبزی ها مثل برگ پرتقال یا نارنگی یا کاهو را در اطراف پایه چیدمان خود بچسبانید تا سیخ ها را پنهان کنید و همچنین هر نقطه خالی را پر کنید. ما از برگ مرکبات استفاده کردیم، اما اگر ظرفی با دهانه بازتر دارید، می توانید از کاهو یا کلم نیز استفاده کنید.

برگ مرکباتتزیین میوه تولد تمام شد! چیدمان خوراکی خیره کننده شما آماده است تا گیرنده خود را تحت تاثیر قرار دهد. از این گل های میوه ای برای تزیین کیک هم می توانید استفاده کنید.

تزیین میوه برای تولد بزرگسال

تزیین میوه برای تولد بزرگسال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *