وبلاگ

تزیین میز تولد ساده خانگی

تزیین میز تولد ساده خانگی

ممکن است راه‌های زیادی برای طراحی میز وجود داشته باشد، اما بهترین ایده‌های تزیین میز تولد ساده خانگی می‌تواند یک فضای منسجم را در سراسر مهمانی شما ایجاد کند. برای اینکه میز تولد خود را به بهترین شکل درآورید، ایده خوبی است که یک تم و پالت رنگ کاملاً مشخص انتخاب کنید. شناسایی نحوه برنامه ریزی برای استفاده از تم به تعیین چیدمان عالی کمک می کند. در نهایت، میز شما یک جزیره نیست – شما همچنین باید از محیط اطراف برای موارد اضافی مانند پس زمینه، تابلوها و گلدسته های بادکنکی آگاه باشید.

19 بهترین ایده برای تزیین میز تولد برای یک مهمانی فراموش نشدنی

به طور کلی، اولین قدم در ماجراجویی تزیین میز تولد، تصمیم گیری در مورد تم مهمانی است. به تعداد زیاد تم وجود دارد، و می توانند به پیچیدگی «سافاری رنگین کمانی» تا ساده «آناناس» باشند. اگر یک موضوع درست نیست، از ترکیب دو موضوع مانند “کابوها و مریخی ها” یا “شاهزاده خانم ها و تک شاخ ها” نترسید. اگر این روش را انتخاب کنید، مهمانی شما فراموش نشدنی خواهد بود.

از آنجایی که تم مهمانی اغلب رنگ‌هایی را که برای تزئین میزتان نیاز دارید را دیکته می‌کند، باید بتوانید پس از انتخاب تم، طرح رنگی خود را فرموله کنید. با این حال، هنوز باید تصمیماتی بگیرید. آیا استایل شما رنگ های پررنگ تر است یا تن های ظریف؟ بسیاری از تم ها با هر دو رویکرد سازگار هستند، بنابراین این به اولویت شما بستگی دارد.

هدف جدول، چیدمان ایده آل آن را تعیین می کند. روی میزهای دسر و غذا، کیک معمولا در مرکز توجه قرار می گیرد. برای میزهای ناهار خوری، باید تنظیمات میز، نظافت و وسایل مرکزی را برنامه ریزی کنید. با این حال، تصمیم دارید به طراحی میز نزدیک شوید، به یاد داشته باشید که از آن لذت ببرید. جشن تولد عزیز دلیل این همه برنامه ریزی و آمادگی است و این نشان دهنده عشق شما به اوست.

1. تزیین میز تولد جشن فوق العاده

تزیین میز تولد جشن فوق العاده

چه کسی می تواند به یک جشن نه بگوید؟ در این میز با تم کویری، رنگ های روشن دقیقا نشان می دهند که چرا از بهترین ایده های تزیین میز تولد ساده خانگی هستند. اگرچه رنگ های پر جنب و جوش زیادی وجود دارد، اما رنگ های سفید سرد و رنگ های خنثی این  میز را متعادل می کنند. یک گلدسته پوم پوم کاغذی به تزئینات پیناتا و گلدسته‌های سقف توری متصل می‌شود تا حس انسجام را ایجاد کند. میز چوبی روستیک تزئینات زودگذر تری را لنگر می اندازد و به کل مجموعه حسی محکم و خاکی می بخشد. برای تنظیم این جدول برای نیازهای تولدتان، کاکتوس ها را برای عناصری که با تم شما مطابقت دارند تغییر دهید.

2. طراحی یک میز دسر خوشمزه

طراحی یک میز دسر خوشمزه

برای ایجاد یک میز پر از دسرهای خوش طعم، به یاد داشته باشید که از ارتفاع به عنوان ابزاری برای دستیابی به تعادل استفاده کنید. به عنوان نقطه کانونی، کیک بلندتر از هر دسر دیگری است که روی این میز به نمایش گذاشته شده است. برای ایجاد پایه، سینی‌های چوبی پر از خوراکی‌ها مستقیماً روی میز قرار می‌گیرند که برای پذیرایی از مهمانان آماده است. سایر غذاهای لذیذ مانند دونات، ماکارون، چوب شور با روکش شکلاتی و کوکی ها در ارتفاع های مختلف برای دستیابی به ابعاد نمایش داده می شوند. اگرچه دکوراسیون جشن تولد اغلب با رنگ های روشن همراه است، اما تمام دسرهای روی این میز از تم رنگین کمانی ملایم پیروی می کنند تا جلوه ای پیچیده داشته باشند.

3. میز دسر جشن تولد توتی فروتی شاد

میز دسر جشن تولد توتی فروتی شاد

اگر می خواهید انواع میوه ها را به دکور خود اضافه کنید، سایه های زرد، قرمز، صورتی، سبز و نارنجی می توانند در طرح رنگ توتی فروتی شما نقش آفرینی کنند. انبوه پوم‌پوم‌های کاغذی در زیر میز فضا را پر کرده و نیاز به یک سفره بلند را حذف می‌کند. این میز دسر توتی فروتی با حذف کاپ کیک ها و شامل سالاد میوه و شیک پرتقالی رویکردی منحصر به فرد دارد.

4. ماجراجویی با یک سافاری رنگین کمان

ماجراجویی با یک سافاری رنگین کمان

بله، می توان یک طرح رنگی هیجان انگیز رنگین کمانی را با یک الگوی بازیگوش مانند چاپ حیوانی ترکیب کرد. تهیه دکور و مواردی که به طور همزمان با هر دوی این مضامین مطابقت دارند، می تواند دشوار و پرهزینه باشد. در عوض، می‌توانید از مثالی که در اینجا نشان داده شده است پیروی کنید تا مواردی را که رنگین کمان یا مضامین سافاری را به‌صورت جداگانه منعکس می‌کنند، بگنجانید. دستمال‌ها، فنجان‌های مهمانی، پارچه‌های توری و برچسب‌های بطری آب، همگی تم رنگین کمان را به نمایش می‌گذارند. کارت های نام حیوانات به رنگ رنگین کمان راه هماهنگی برای کنار هم قرار دادن تم ها هستند. برای اینکه جشن تولد احساس خاص بودن داشته باشد، جای آن را با یک بشقاب منحصر به فرد تنظیم کنید.

5. تزئین میز تولد آناناسی

 تزئین میز تولد آناناسی

گاهی اوقات، بهترین ایده های تزیین میز تولد به معنای انتخاب یک آیتم واحد و استفاده از آن به عنوان الهام برای تمام تزیینات است. برای این مهمانی، آناناس انکارناپذیر است. این را می توان در کیک، تزئینات آناناس و ماکارون های زرد روشن مشاهده کرد. این میز مهمانی با گنجاندن جزئیاتی مانند دامن رافیا و پس‌زمینه ربانی سبز، به بافت، ابعاد و حرکت بال‌زن در هوای نسیمی دست می‌یابد. آناناس با شکلی جذاب، رنگ‌های روشن و حال‌وهوای گرمسیری، برای درخشش به عنوان تم مناسب است. با این حال، این ایده را می توان با هر میوه، سبزی یا حیوانی برای دستیابی به تم تولد مشابه استفاده کرد.

6. تزیین میز تولد همراه با خاطرات

 تزیین میز تولد همراه با خاطرات

گنجاندن یک گلدسته تصویر سیاه و سفید که پیشرفت ماه به ماه کودک را نشان می دهد، راهی عالی برای نشان دادن میزان تغییر در تنها 12 ماه است. البته، این تکنیک را می توان برای افراد در هر سنی مورد استفاده قرار داد – فقط تصاویری از محدوده زمانی را شامل شود. به جز کیک، تمام تزیینات در این تصویر ظرافت جالبی دارند. از آنجا که کیک به تنهایی یک رنگ قهوه ای طلایی و گرم است، به نظر می رسد گل روی آن به عنوان نقطه کانونی می درخشد. در تابلو و بادکنک حروف از کلمات برای اعلام دلیل جشن استفاده می شود.

7. هماهنگی رنگ برای تزیین میز تولد

هماهنگی رنگ برای تزیین میز تولد

با تم موج‌سواری، این تصویر یک پالت استوایی پر از رنگ‌های آبی، سبز، نارنجی و قرمز را به نمایش می‌گذارد. هماهنگی رنگ غذا با دکور می تواند بعد اضافی به دکوراسیون میز جشن تولد ایجاد کند. اگر ایده غذایی دارید که با تم مهمانی شما هماهنگی ندارد، بسته بندی سفارشی را آزمایش کنید. این نه تنها مقداری پیتزا اضافه می کند، بلکه در تصاویر نیز عالی به نظر می رسد. اگر بسته بندی سفارشی برای شما مناسب نیست، سعی کنید در غذاها از میوه ها استفاده کنید که اغلب به اندازه کافی رنگارنگ هستند تا با پالت ترکیب شوند. از همه مهمتر، میوه یک گزینه غذایی سالم است.

8. گلدسته استوایی بزرگ و خیره کننده

گلدسته استوایی بزرگ و خیره کننده

با این گلدسته گرانبها رنگ و زیبایی را به مهمانی بیاورید. اگرچه تصور فراوانی از مناطق گرمسیری را ایجاد می کند، اما در واقع فقط دو شکل برگ و شش رنگ کاغذ است. ساختن این گلدسته در صورت داشتن دستگاه برش آسان تر است، اما می توان آن را با یک جفت قیچی نیز درست کرد. همانطور که در اینجا نشان داده شده آن را مانند تاک چرخان آویزان کنید تا پس زمینه ای رنگارنگ ایجاد کنید. به جای آویزان کردن آن، گزینه دیگر این است که از گلدسته برگی خود روی میز استفاده کنید.

9. برای یک مهمانی دزدان دریایی آماده شوید

برای یک مهمانی دزدان دریایی آماده شوید

این تزیینات میز جشن تولد پر از بافت های خوشمزه، الگوهای مهیج و رنگ های شاداب است. با قرار دادن یک تور ماهی سیاه روی یک میز راه راه قرمز، یک فضای دریایی فوری به دست می آید. بشقاب های مهمانی جمجمه و استخوان های متقاطع دارای سبک کارتونی کافی برای بازیگوش بودن و در عین حال وفادار ماندن به تم دزدان دریایی هستند. شارژرها به این جشن تولد جاذبه اضافه می کنند. این تصویر نشان می دهد که رنگ قرمز، زرد و آبی می تواند بسیار فراتر از احساس باشد. اگرچه قرمز رنگ اصلی در این پالت است، اما پاشیدن آبی مانند اقیانوس است و درخشش های طلا یادآور گنج دزدان دریایی است.

10. پس زمینه دراماتیک میز کیک

پس زمینه دراماتیک میز کیک

این میز با یک گلدسته بادکنکی خیره کننده، پس زمینه سبز پر جنب و جوش و پوم پوم های درخشان، مرکز توجه است. در حالی که این تصویر یک تم پروانه ای بازیگوش را نشان می دهد، می توانید از این قالب برای هر تم و موضوعی استفاده کنید. اولین قدم برای شخصی سازی این چیدمان برای نیازهای شما این است که رنگ بادکنک ها و پوم پوم ها را تغییر دهید. سپس، رنگ کیک ها، خوراکی ها و کیسه های خوراکی سفارشی را مطابق با نیاز خود سفارشی کنید. با ترکیب مواد تشکیل دهنده یک گلدان بادکنکی، پوم پوم و یک پس زمینه پر جنب و جوش، میزهای جشن تولد شما می درخشند و در عین حال نشان می دهند که زمان جشن گرفتن فرا رسیده است.

11. مینی موس در گل و پولک

مینی موس در گل و پولک

یک گلدسته بادکنکی که در امتداد میز قرار گرفته است، ابعادی به این چیدمان میز تولد می دهد و همچنین به شکل گل مینی ماوس اشاره می کند. این مثال نشان می دهد که جزئیات کوچک چقدر مهم هستند. دکوراسیون گل دارای گل های سفید است که شبیه خالهای نمادین مینی است. برچسبهای طلایی گرد، خالهای درخشان را روی دیوار ایجاد می کند. از آنجایی که توجه زیادی به جزئیات کوچک شده است، یک طرح رنگ محدود مانند آنچه در اینجا نشان داده شده است، می تواند مجلل باشد. با جزئیات کوچک خود خلاق باشید تا خاطرات فراموش نشدنی را بسازید.

12. میز تولد دایناسور پر از عناصر طبیعی

میز تولد دایناسور پر از عناصر طبیعی

انتخاب تم دایناسور می تواند بسیار سرگرم کننده باشد زیرا می توان به روش های مختلف به آن نزدیک شد. این مهمانی دایناسور به جای انتخاب رنگ های روشن و دایناسورهایی به سبک کارتونی، پیچیدگی را با لایه هایی از عناصر طبیعی به نمایش می گذارد. چوب هم روی میز دسر زیر کیک و هم روی میز ناهارخوری با بشقاب های چوبی و ظروف نقره ظاهر می شود. دستمال‌های سبز، رومیزی خزه مصنوعی با هم هماهنگ می شوند تا لایه‌های پر از جذابیت ایجاد کنند. به جز بادکنکهای دایناسور، می توان از تمام عناصر تم حیوانات نیز استفاده کرد.

13. یک مهمانی با مضمون پری را به داخل خانه بیاورید

یک مهمانی با مضمون پری را به داخل خانه بیاورید

وقتی آب و هوا نمی‌خواهد با مهمانی شما همکاری کند، آوردن فضای باز به داخل بهترین راه برای جشن گرفتن است. این مهمانی با مضمون و تم پری با پخش مقادیر زیادی از رنگ های صورتی و گل می گیرد. در حالی که ظروف غذاخوری گلدار به خودی خود زیبا هستند، شارژرهای صورتی توری لایه ای از پیچیدگی را به این مهمانی اضافه می کنند. این تصویر ممکن است صورتی را به عنوان رنگ اصلی نشان دهد، اما شما می توانید با استفاده از سایه های سبز جلوه ای جذابتر ایجاد کنید. از هر رنگی که تصمیم به استفاده از آن دارید، برگزاری یک مهمانی در باغ سرپوشیده می تواند برای همه سرگرم کننده باشد.

14. تزیین جشن تولد در فضا

تزیین جشن تولد در فضا

حتی اگر فضای شما تاریک و ساکت است، تزئینات میز تولد شما می تواند پر از شخصیت باشد. بادکنک ها و ریسه های درخشان حال و هوای خاصی را ایجاد می کنند. تزئینات موشکی و سفینه و ستاره ها موضوع را مشخص می کنند. برای اینکه یک کیک تولد معمولی خامه ای را به تم ببرید، سعی کنید یکی از تزئینات را روی آن قرار دهید. با این حال، نابغه واقعی در این تصویر، رومیزی خال‌خالی قرمز است. هیچ چیز مانند نقطه های پولکا انرژی نمی دهد و رنگ قرمز روشن به خوبی با دکوراسیون هایی با مضمون فضانورد پیوند می خورد. از آنجایی که آنها بسیار متنوع هستند، خال خالی قرمز یکی از بهترین تزیینات میز جشن تولد است.

15. پس زمینه گارلند توتی فروتی دست ساز

پس زمینه گارلند توتی فروتی دست ساز

مهمانی های توتی فروتی به دلیل رنگ های الهام گرفته از میوه های خوشمزه شناخته شده اند و این گلدسته ناامید کننده نیست. هر ریسه دستساز به گلدسته بسته می شود و کل مجموعه در نسیم به طرزی زیبا به لرزه در می آید. از آنجایی که مرکز گلدسته دارای ریسه های بلندتر است، یک نقطه کانونی طبیعی ایجاد می شود. از آنجایی که کیک در مرکز و طولانی ترین نقطه گلدسته قرار دارد، به طور طبیعی به عنوان ستاره این چیدمان میز تولد می درخشد. اگر می خواهید آن را تغییر دهید و عنصر دیگری نمایش را بدزدد، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را در این مکان افتخاری قرار دهید.

16. تزیین میز تولد با گارلند منگوله ای صورتی

تزیین میز تولد با گارلند منگوله ای صورتی و گلبهی

گارلند منگوله ای یک راه عالی برای آرایش یک دیوار خسته کننده بدون ربودن کانون توجه از روی میز تولد هستند. این گلدسته پنج رنگ شامل سفید، طلایی، هلویی، قهوه ای و عاجی را برای ترکیب با دکوراسیون شما ارائه می دهد. از آنجایی که این گلدسته دست ساز است، می توانید نسبت هر یک از این رنگ ها را تغیر دهید. با این حال، ترکیب سایه های متنوع، امکان تزئین با رنگ های مختلف دکور را فراهم می کند. با تمام رنگ های گنجانده شده، می توانید از درخشندگی طلا لذت ببرید در حالی که رنگ های دیگر انسجام کاملی را به بقیه میز دسر می دهند.

17. ست بشقاب پری دریایی رنگین کمانی

 ست بشقاب پری دریایی رنگین کمانی

بشقاب های صدفی شکل که با پری های دریایی درخشان نقش بسته اند، افزودنی دلربا برای هر مهمانی زیر دریا هستند. از آنجایی که این بشقاب ها طیفی از رنگ های ملایم را به نمایش می گذارند، به طور یکپارچه با طیف گسترده ای از صورتی، سبز، آبی و سفید هماهنگ می شوند. این صفحات با انواع عناصر دریایی مثل ستاره دریایی و … عالی به نظر می رسند. از آنجایی که این بشقاب ها دارای درخشندگی اندکی هستند، می توانید به همان اندازه که راحت هستید و دوست دارید، اکلیل و پولک اضافه کنید.

18. ست بشقاب مینی سرخابی شیک برای تزیین میز تولد تم مینی موس

ست بشقاب مینی سرخابی طلاکوب شیک برای تزیین میز تولد تم مینی موس

چه راهی بهتر از استفاده از بشقاب های صورتی پر رنگ و تیره با گوش های موش و یک پاپیون بزرگ برای تنظیم تم تولد مینی موس؟ این ست همچنین شامل بشقاب دسر طلایی، نی های طرح دار و لیوان های سرخابی طلاکوب می باشد. از آنجایی که بشقاب طلایی داخل بشقاب صورتی بزرگتر قرار گرفته است، می تواند با یک رومیزی طلایی جذابیت کامل داشته باشد. اگر سلیقه شما ظریف‌تر است، از این تصویر پیروی کنید و یک رومیزی پر زرق و برق انتخاب کنید. صورتی تند ممکن است رنگی پررنگ به نظر برسد، اما بهترین ایده‌های تزئین میز تولد برای هماهنگی با رنگ‌های خنثی هستند. شما می توانید به جای استفاده از دو بشقاب از بشقاب سرخابی طلاکوب استفاده کنید.

19. رومیزی توری صورتی برای میز تولد جادویی

رومیزی توری صورتی برای میز تولد جادویی

به دلیل بافت منحصر به فرد پارچه توری ابعاد زیادی به دکوراسیون مهمانی می بخشد. به‌طور خاص، پارچه‌های توری صورتی برای طیف گسترده‌ای از تم‌ها از جمله بالرین، باربی، اسب تکشاخ، پری دریایی، پپا پیگ، رنگین کمان و یا تقریباً هر تمی که رنگ صورتی در آن مورد استقبال قرار می‌گیرد، عالی است. این سفره علاوه بر خیره کننده بودن، کاربردی است. برای چیدمان کافی است آن را مانند یک سفره معمولی روی میز قرار دهید. به جای اینکه با چسباندن پارچه توری به میز دست و پنجه نرم کنید، می توانید زمان بیشتری را به جزئیات دیگر اختصاص دهید تا مهمانی بسیار بهتر شود.

10 بهترین ایده برای تزیین میز تولد برای ایجاد یک مهمانی منحصر به فرد

بهترین طراحی میز تولد برای مهمانی شما به تم، طرح رنگ و چیدمان مهمانی شما بستگی دارد. البته، آنچه دور میز را احاطه کرده است نیز یک نکته مهم است. آیا برای آویزان کردن پشت میز به یک پس زمینه یا یک حلقه گل نیاز دارید؟ اینها در حالی که علاقه بصری را اضافه می کنند توجه را جلب می کنند. هنگامی که یک پس زمینه عالی، تم، طرح رنگ، چیدمان میز کاربردی و دکور هماهنگ را با هم ترکیب می کنید، طراحی میز تولد ساده خانگی شما می تواند فضای منسجم جشنی را ایجاد کند. هنگامی که میز شما کاملاً تزئین شد، می توانید بنشینید و ببینید مهمانان از کار سخت شما لذت می برند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *