وبلاگ

تزیین عدد تولد با بادکنک

بادکنک آرایی عدد تولد در حال حاضر بسیار محبوب هستند. این یک راه عالی برای تزئین یک مهمانی است. ما در حال حاضر وسواس زیادی برای ساخت این عددهای فومی بزرگ برای مهمانی ها داریم زیرا آنها بسیار آسان و ارزان هستند. وقتی برای اولین بار آنها را دیدم، می دانستم که می خواهم مهمانان را با تزیین عدد تولد با بادکنک در جشن تولد 30 سالگی طلایی شوهرم سورپرایز کنم. برای اینکار باید دو تا عدد غول‌پیکر بسازم. این اعداد فومی به راحتی ساخته می شوند، نیاز به کمی صبر دارند، اما سریع جمع می شوند.

در اینجا نحوه ساخت و تزیین عدد تولد با بادکنک را به شما ارائه می دهم. این پروژه برای من دو شب طول کشید. ابتدا قالب ها را درست کردم و پشت اعداد را برش دادم. شب بعد (روز قبل از تولدش) کناره ها را روی اعداد وصل کردم و با بادکنک پر کردم. برای بهترین نتیجه، توصیه می کنم بادکنک ها را در روز یا روز قبل وصل کنید.

لوازم موردنیاز برای تزیین عدد تولد بزرگ با بادکنک

من بیشتر این چیزها را در دست داشتم، بنابراین کل هزینه انجام آن برای هر سه شماره خیلی کم بود. برای طرحی که من انجام دادم ، اندازه ی 5 فوت و برای هر کدام به 7-8 تختته فوم نیاز داشتم.

  • فایل عدد یا شماره PDF (فرمت پوستر)
  • 2 تا تخته فوم 30*40 اینچ
  • 5 تا تخته فوم 20 در 30 اینچ: بعد از ساختن چندین عدد در حال حاضر (8، 6، 2، 0) من تقریباً از 6 تا 20×30 تخته فوم استفاده می کنم.
  • 3 تخته برای پشت شماره و 7-8 قطعه کناری
  • خط کش
  • مداد
  • چاقوی یا کاتر
  •  چسب حرارتی و یا نوار چسب سفید
  • بادکنک ها (من 6 اینچی را دوست دارم که از اندازه معمولی کوچکتر است)
  • پمپ بادکنکی

پمپ بادکنکی و بادکنک های زیبا برای تزیین عدد تولد با بادکنک را از فروشگاه لوازم تولد جشن ما با قیمت مناسب و آنلاین بخرید.

بادکنک آرایی عدد تولد

من قالب و الگو را در یک فایل پی دی اف با چاپ پوستر ساختم. مقیاس کاشی تا 500٪ و پیش نویس برای صرفه جویی در جوهر تنظیم را تنظیم کردم.

چاپ الگوی عدد

من پی دی اف شماره 1، 2، 6، 8 و 0 را دارم. فقط به من ایمیل بزنید تا فایل پی دی اف را ارسال کنم. من روی ساخت همه آنها کار کردم.

تمام صفحات یک حاشیه سفید کوچک داشتند. من نگران تطبیق همه صفحات نبودم، فقط لبه های اعداد را به هم بچسبانید و عدد را ببرید.

من از تخته های بزرگتر برای پشت اعداد استفاده کردم. از آنجایی که اعداد بسیار بزرگ هستند، از یک تخته کوچکتر 20×30 اضافی برای کل عدد استفاده کردم.

کشیدن الگوی عدد یک روی تخته فوم

دو تخته فوم را با نوار بسته بندی برش داده و به هم وصل کنید.

شماره های 3،5،6،8،9 و 0 در پایین گرد و کمی بلندتر از سایر اعداد هستند. من از شماره 1 برای اندازه گیری میزان قطع کردن قسمت پایین شماره 8 استفاده کردم. این کار برای صاف کردن قسمت پایینی برای ایستادن آن عالی بود.

من از تخته های 20×30 برای ساخت کناره های اعداد استفاده کردم. نوارهای 6 اینچی اندازه گیری و برش زده شد. از هر تخته 3 نوار درست کردم و فکر می کنم از 5 تخته برای تکمیل 1 و 8 استفاده کردم.

چسباندن نوارهای دور عدد هشت

من از چسب حرارتی برای چسباندن نوارهای 6 اینچی در اطراف لبه شماره 1 استفاده کردم. لبه های مستقیم ساده ترین بودند.

برای ایجاد زوایای باید تخته فوم را با فاصله حدود 1 اینچ از هم به آرامی بچسبانید.

خیلی محکم فشار ندهید اگر به طور کامل برش دادید، فقط از نوار برای اتصال مجدد استفاده کنید.

بادکنک آرایی عدد تولد 18

تزیین عدد تولد با بادکنک

بادکنک ها

برای تزیین عدد تولد با بادکنک ، همه بادکنک ها را با اندازه های مختلف باد کردم.
من از بادکنک های کرومی 7 اینچی، بادکنک های 12 اینچی سبز روشن و سبز تیره ، بادکنک سبز و سفید، 3 بادکنک خاکستری ، نقطه های چسب استفاده کردم. شما می توانید از هر رنگی که دوست دارید استفاده کنید.

بادکنک های متنوع برای تزیین عدد تولد با بادکنک

توجه: دفعه بعد سایزهای متنوع تری را خریداری خواهم کرد. بیشتر بادکنک های 7 اینچی و 5 اینچی.

من از یک پمپ دستی برای باد کردن یک دسته بادکنک استفاده کردم و در کیسه زباله نگهداری کردم. بقیه در هنگام مونتاژ انجام شد.

بیش از یک روز جلوتر بادکنک ها باد نمی‌کنم. بادکنک ها شروع به رها شدن در هوا می کنند و شکاف ها شروع به ایجاد می کنند. برای بهترین نتیجه روز یا روز قبل از جشن مونتاژ کنید.

من از نقاط چسب برای نگه داشتن بادکنک ها در تماس با تخته و سایر بادکنک ها استفاده کردم. این نقاط فوق العاده چسبنده هستند.

استفاده از نقاط چسب دار برای تزیین عدد تولد با بادکنک

من از 200 تا نقطه برای بادکنک آرایی عدد تولد 1 و 8 استفاده کردم اما تمام شد و مجبور شدم از نوار دو طرفه استفاده کنم. که خوب نبود. من به شدت نقاط چسب دار را توصیه می کنم.
بادکنک های همرنگ را روی پایه های بادکنک اضافه کردم و در دو طرف قرار دادم.


من از بادکنک های نقره ای 12 اینچی هم استفاده کردم.

بادکنک آرایی عدد تولد یک

تزیین عدد تولد با بادکنک خیلی تاثیرگذار و مرکز عالی برای یک مهمانی یا پس زمینه است.

بادکنک آرایی عدد تولد با رنگهای سبز و نقره ای و سفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *