وبلاگ

تزیین جشن تولد ساده در خانه

برگزاری یک مهمانی با وسایلی که در خانه دارید، ساده تر از آن چیزی است که فکر می کنید. برای ایده گرفتن و تزیین جشن تولد ساده در خانه روشهای زیادی برای شما تدارک دیده ایم با ما همراه باشید!

تزیین جشن تولد ساده در خانه با نی های تم تولد

برای ساختن این تزیین نی تولد آسان، با برش بیضی از کاغذ بازیافتی شروع کنید. یک عکس از صورت زیبای کودک خود را به این بیضی بچسبانید و سپس از یک دستگاه پانچ برای ایجاد سوراخ در بالا و پایین هر بیضی استفاده کنید. مانند عکس یک نی را از سوراخ ها عبور دهید.

نی های تم تولد

فانوس های رنگارنگ 

برای این قطعه چشم نواز و زیبا فقط به سه چیز نیاز دارید: دستمال کاغذی، چسب دکوپاژ و شیشه های خالی مربا. یک لایه نازک از چسب را روی شیشه بکشید، سپس دستمال کاغذی را روی چسب بچینید. برای محکم تر شدن، یک لایه دیگر از چسب را به دقت روی دستمال کاغذی بکشید و اجازه دهید کاملا خشک شود. وقتی زمان مهمانی فرا رسید، یک شمع کوچک یا وارمر را داخل شیشه قرار دهید و آن را روشن کنید.

فانوس های رنگارنگ 

تزیین جشن تولد ساده در خانه با بادکنک های دایناسور

این دایناهای دوست داشتنی به مهمانی شما حس ژوراسیک می بخشد. می‌توانید الگوهای سر و دم را به صورت آنلاین پیدا کنید—Pinterest یک منبع عالی برای این کار است— یا خودتان الگوهای آن را بکشید. آنها را روی کاغذی که با رنگ بادکنک مطابقت دارد، بکشید. سپس آن را برش داده، روی بادکنک ها بچسبانید (با نوارچسب دو طرفه) و از سقف یا هرجایی که جشن تولد برگزار می شود آویزان کنید.

تزیین جشن تولد ساده در خانه با بادکنک های دایناسور

کلاه مهمانی پیتزا

برای یک مهمانی پیتزا واقعی، به یک پیتزا در بشقاب و روی سر نیاز دارید. برای این کلاه های زیبا، به دنبال کلاه های مهمانی محکم و تک رنگ باشید (زرد یا قرمز خوب است). یک نوار 1 اینچی از کاغذ رنگی قهوه ای برای چسباندن در پایین کلاه ببرید.

سپس، شکل‌های مواد رویه پیتزا را با استفاده از الگوهای آنلاین ببرید یا آن‌ها را با دست بکشید. هنگامی که تمام مواد رویه خود را برش دادید، از چسب دوطرفه برای چسباندن آنها به هر کلاه استفاده کنید. اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که تصمیم بگیرید کدام دستور پیتزا را درست کنید!

کلاه مهمانی پیتزا

تزیین جشن تولد ساده در خانه با چتر نوشیدنی گرمسیری

نوشیدنی های خود را با چترهای نوشیدنی سفارشی که با رنگ های مهمانی شما مطابقت دارد زیباتر کنید. برای ساختن چترها، دایره ای را روی کاغذهای بازیافتی طرح دار بکشید. آن را برش دهید و یک شکاف از لبه دایره به سمت مرکز ببرید. لبه های شکاف یا بریدگی را روی هم تا کنید تا مخروطی ایجاد شود برای چسباندن لبه ها می توانید از چسب دو طرفه یا چسب حرارتی استفاده کنید. در نهایت کمی چسب حرارتی در مرکز مخروط بزنید و یک خلال دندان را در چسب نگه دارید تا سرد شود.

هنگامی که چتر نوشیدنی خود را درست کردید، وقت آن است که نوشیدنی درست کنید. دستور العمل کوکتل مورد علاقه تان را از اینترنت پیدا کرده و درست کنید.

تزیین جشن تولد ساده در خانه با چتر نوشیدنی گرمسیری 

فنجان های جادویی تک شاخ در تزیین جشن تولد ساده در خانه با تم تکشاخ

نوشیدنی‌های ساده با فنجان‌های تکشاخ جلوه‌ای زیبا و متفاوت پیدا می‌کنند!

یک مخروط به شکل شاخ از کاغذ نقره ای یا طلایی درست کنید. حتماً یک سوراخ در مخروط بگذارید تا یک نی بتواند در آن جا شود. نوارهای رنگارنگ را به هم ببندید تا یک دم ایجاد کنید. با استفاده از یک چسب حرارتی، شاخ و دم را وصل کنید. در آخر، از یک ماژیک سیاه برای کشیدن چشم اسب شاخدار استفاده کنید.

فنجان های جادویی تک شاخ در تزیین جشن تولد ساده در خانه با تم تکشاخ

تزیین جشن تولد مرد عنکبوتی ساده در خانه با بادکنک های قهرمان

مبارزه با تبهکاران شیطانی با این بادکنک های قهرمان برای حمایت از شما آسان تر شد!

به دنبال الگوهای ماسک قهرمان آنلاین باشید یا خودتان الگوهای ان را بکشید. آنها را روی کاغذ بکشید، آنها را برش دهید و از چسب دو طرفه برای چسباندن ماسک ها به بادکنک ها استفاده کنید.

همچنین می‌توانید برخی از ماسک‌های بریده شده را به نی‌های پلاستیکی یا چوب بستنی بچسبانید تا مهمانان بتوانند در حالی که آنها را روی صورت خود نگه داشته اند، دنیا را از شرارت نجات دهند. تنقلات مهمانی را فراموش نکنید، زیرا مبارزه برای گرسنگی کار خیر است!

تزیین جشن تولد مرد عنکبوتی ساده در خانه با بادکنک های قهرمان 

چوبدستی میوه پرنسس

این خوراکی برای مهمانی به همان اندازه که زیباست سالم است. برای درست کردن عصا، هندوانه را به صورت نوارهای بلند به ضخامت 1 اینچ برش دهید. برای برش به صورت ستاره از کاتر کوکی استفاده کنید و هندوانه ها را به شکل ستاره دربیاورید. توت های کوچک را به همراه برش های ستاره ای هندوانه و توت فرنگی هایی که به شکل قلب درآوردید، به یک سیخ کباب بکشید. تا زمانی که شاهزاده خانم تم تولد دخترانه شما آماده برای پذیرایی شوند، آن ها را خنک نگهدارید.

ما ایده های زیادی برای غذای جادویی مهمانی و تزیین تولد ساده در خانه شاهزاده خانم داریم تا یک رویداد واقعاً سلطنتی ایجاد کنیم.

چوبدستی میوه پرنسس

پوستر عکس تولد برای تزیین جشن تولد ساده در خانه

این یکی از ایده های مورد علاقه زیبا برای جشن تولد بزرگسالان است. برای ایجاد ظاهری قدیمی، ده ها عکس را به صورت سیاه و سفید چاپ کنید. سپس روی یک تخته پوستر بزرگ فومی، عکس ها را به شکل سن تولد بچینید. هنگامی که عکس ها را مرتب کردید، آنها را با چسب دو طرفه به تخته وصل کنید.

در پایان مهمانی، به مهمانان اجازه دهید از روی تخته عکس، یک عکس را برای خود بردارند یا تخته پوستر را به عنوان یادگاری برای خود نگه دارید.

پوستر عکس تولد برای تزیین جشن تولد ساده در خانه

بادبزن های بستنی

یک مهمانی در حیاط خلوت در گرمای تابستان این طرفداران رنگارنگ را می طلبد! تخته پوستر قدیمی که بدردتان نمیخورد را به شکل بستنی برش بزنید. روی آن نوارهایی از کاغذ رنگی را به صورت راه راه بچسبانید. یک چوب بستنی را با چسب حرارتی به پشت بادبزن بچسبانید. اکنون لوازم مهمانی برای عکس گرفتن دارید!

بادبزن های بستنی

پاپرهای پارتی فوتبال

این پاپرهای مهمانی، شگفتی را برای مهمانان مهمانی تم تولد پسرانه شما پنهان می کند! ساخت هر پاپر پیچیده است اما شدنی است.

دستمال کاغذی سیاه را در مربع های 10 اینچی برش دهید. دستمال را دور یک رول دستمال توالت بپیچید و با چسب محکم کنید. رول دستمال توالت را با آب نبات یا اسباب بازی های کوچک پر کنید. انتهای آن را بچرخانید و با نخ ببندید. یک مستطیل 4×8 اینچی را از کاغذ رنگی برش دهید و آن را مستقیماً روی رول دستمال توالت بپیچید. برای محکم کردن آن از چسب حرارتی استفاده کنید. نوارهای نازک سفید را برای رویآن برش داده و مانند عکس وصل کنید.

این پاپرهای فوتبالی یکی دیگر از راه های به یاد ماندنی کردن جشن هستند.

پاپرهای پارتی فوتبال

تزیین جشن تولد بزرگسال دخترانه ساده در خانه با دکور آب گرم

می توانید با وسایلی که از قبل در خانه دارید یک مهمانی آب گرم با تم تولد بزرگسال ترتیب دهید. برای شروع، یک آینه روشویی، توپ های پنبه ای، لوسیون های زیبایی و شمع ها را جمع آوری کنید و آنها را روی یک میز قرار دهید. خیارها را برای قرار دادن روی چشم‌های مهمانان آبگرم برش دهید. سپس مقداری آب میوه درست کنید تا حس واقعی یک روز آبگرم لوکس را تجربه کنید.

فراموش نکنید که قبل از آمدن مهمانان چند شمع روشن کنید!

تزیین جشن تولد بزرگسال دخترانه ساده در خانه با دکور آب گرم 

ریسه های درخشان

گردآوری تزیینات جشن تولد ساده در خانه برای مطابقت با رنگ ها و تم تولد مهمانی شما آسان تر از ساخت این پرچم ساده نیست. یک روبان ضخیم به رنگ دلخواه خود پیدا کنید. مثلث ها را از کاغذ رنگی برش دهید. با استفاده از چسب حرارتی مثلث ها را به صورت عکس به روبان بچسبانید. با بستن دور چیزی آن را آویزان کنید.

برای درست کردن یک ریسه حاوی پیام، از شابلون ها برای ایجادحروف روی مثلث های کاغذی قبل از اینکه آنها را به روبان وصل کنید، استفاده کنید.

ریسه های درخشان برای تزیین جشن تولد ساده در خانه

تاپرهای کاپ کیک در تزیین جشن تولد ساده در خانه نقش پررنگی دارند

کاپ کیک های تولد خانگی شما با این پرچم های کوچک که روی آن ها قرار می دهید بسیار شیرین تر به نظر می رسند.

ساختن این تاپرهای کاپ کیک جشن تولد با خلال دندان، چسب حرارتی و کاغذ رنگارنگ آسان است. مستطیل ها یا مثلث های کوچک را از کاغذهای رنگی ببرید و آن ها را به خلال دندان بچسبانید. برای یک دسر زیبا، روی هر کاپ کیک یک پرچم قرار دهید.

تاپرهای کاپ کیک در تزیین جشن تولد ساده در خانه

نگهدارنده ی خوراکی های شب فیلم

البته فیلم عالیه اما یک مهمانی با مضمون شب فیلم واقعاً همه چیز در مورد تنقلات است!

با برداشتن مقوای 12 اینچی و نصف کردن آن به صورت مورب، جای میان وعده سفارشی درست کنید. آن را به شکل مخروطی تا کنید و آن را با چسب محکم کنید. مخروط ها را با ذرت بو داده یا آب نبات پر کنید.

برای اینکه این مهمانی خاص تر شود، یکی از دستور العمل های پاپ کورن طعم دار را امتحان کنید.

نگهدارنده ی خوراکی های شب فیلم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *