وبلاگ

تزیین تم تولد سگهای نگهبان

تاپر مارشال برای تزیین تم تولد سگهای نگهبان

ایدر، چیس، مارشال، اسکای، زوما، راکی، رابل، اورست – اگر همه این نام‌ها را می‌شناسید، به احتمال زیاد شما طرفدار سگ نگهبان هستید. برگزاری جشن و تزیین تم تولد سگهای نگهبان با الهام گرفتن بسیار آسان تر می شود. اگر به دنبال ایده‌ تم تولد سگهای نگهبان هستید تا بچه‌ها را بدون توجه به فصل و مناسبت سرگرم کنید، این ایده‌های آسان برای مهمانی تم تولد سگهای نگهبان به شما الهام می‌دهند که بدون سر و صدا زیباترین جشن را برگزار کنید.

تزیین تم تولد سگهای نگهبان

ظرف غذای جشن تولد Paw Patrol

 بشقاب های معمولی را کنار بگذارید و محیط جشن با تم تولد سگ نگهبان را مانند آنچه در اینجا مشاهده می کنید، تزئین کنید. 

 

پیش دستی تم سگ نگهبان

خوراکی تم تولد سگهای نگهبان

یک منوی آسان و در عین حال خوشمزه برنامه ریزی کنید که شامل میان وعده های خوشمزه با استفاده از مواد ساده است و نیازی به ساعت ها آماده سازی در آشپزخانه ندارد.

در اینجا چند ایده وجود دارد که همیشه در بین بچه ها خوشایند است:

کیک های کوچک: آنها را با تاپر پاوپاترول بپوشانید.
پاپ کورن (پاپ کورن): برای داشتن منوی متعادل تر، پاپ کورن سنتی سرو کنید. با سرو آن در کاسه های توله سگ، آن را سرگرم کننده کنید.
توپک های شکلاتی یا غلات: شکلاتهای گرد را انتخاب کنید و آنها را در بشقاب سگهای نگهبان سرو کنید.

ایده تم تولد سگهای نگهبان برای تنقلات تولد

ایده تم تولد سگهای نگهبان برای تنقلات تولد

کاپ کیک تزیین شده با تاپر سگهای نگهبان

کاپ کیک با تاپر سگهای نگهبان

تاپر مارشال

شیرینی های های ترد برنجی استخوانی شکل

این خوراکی‌های برنجی استخوانی شکل، ایده‌ای برای مهمانی با تم تولد سگهای نگهبان هستند. از کاتر کوکی استفاده کنید تا به راحتی شکل استخوانی ایجاد کنید. برای لذت بیشتر، یک انتهای آن را در شکلات ذوب شده ی رنگی آغشته کرده و شکلات چیپسی رنگی بپاشید. می‌توانید آن‌ها را در یک ظرفی که طرح سگ نگهبان روی آن چاپ شده است بچینید و روی میز دسر جشن تولد سگهای نگهبان قرار دهید یا حتی آن‌ها را در سلفون شفاف بپیچید و به عنوان هدیه به مهمانان بدهید.

شیرینی های های ترد برنجی استخوانی شکل تم سگ نگهبان

کاپ کیک تم تولد سگ های نگهبان

درست کردن کاپ کیک های سگهای نگهبان ، که به “کیک تولد سگهای نگهبان” معروف هستند، بسیار آسان هستند. کافی است یک کیک کوچک را با رویه خامه ای سفید روکش دهید و یک بیسکوئیت کرم دار شکلاتی روی آن قرار دهید و 3 تا شکلات کاکائویی گرد به آن اضافه کنید تا شکل “پنجه” ایجاد شود.
کاپ کیک تم سگ نگهبان

کاپ کیک تم تولد پاوپاترول با مارشمالو

یکی دیگر از ایده‌های آسان کاپ کیک با چاپ پنجه شامل پخت و روکش دادن کاپ کیک با خامه شکلاتی است و استفاده از مارشمالو برای ایجاد پنجه. به سادگی کاپ کیک های خود را با خامه شکلاتی قهوه ای بپوشانید. نصف یک مارشمالو بزرگ و 3 مارشمالو کوچک را اضافه کنید تا پنجه خوراکی ایجاد شود.
کاپ کیک های تم سگ نگهبان با مارشملو

ساندویچ های PB & J استخوانی شکل

یک بشقاب گوشت و پنیر را کنار هم بگذارید تا مهمانان در مهمانی تم تولد سگ نگهبان از آن لذت ببرند. گوشت و پنیر را می توان با استفاده از کاتر کوکی به شکل استخوان برش داد.
گوشت و پنیر استخوانی شکل تم سگ نگهبان
ساندویچ های PB & J

چیپس ترتیلا استخوانی شکل

از تورتیلاهای آماده و یک کاتر کوکی استخوانی برای ایجاد چیپس های بسیار زیبا استفاده کنید. مهمانان را به چالش بکشید تا استخوان های خود را بدون استفاده از دست برای یک فعالیت سرگرم کننده بخورند.
چیپس ترتیلا استخوانی شکل

چوب شور یکی از ایده‌ های تم تولد سگهای نگهبان

وقتی صحبت از ایجاد یک میز دسر با تم سگ نگهبان می شود، چند چیز ساده می توانند در زیباتر کردن تم جشن تولد کمک زیادی کند. اضافه کردن غذاهای هماهنگ تم به میز میان وعده Paw Patrol یک ایده جذاب و سرگرم کننده است! روی شیشه چوب شور، برچسب «fetch sticks» بزنید.
چوب شور

پیتزا PUP-ERONI

با گذاشتن نام های مناسب در اطراف غذاها و خوراکی های مهمانی، کمی هیجان ایجاد کنید. برچسب خوراکی زیبا را به پیتزا پپرونی اضافه کنید. آیا اضافه کردن استخوان‌های سگ و نقش پنجه‌های مهر شده آن را زیباتر نمی‌کند؟ بچه برای خوردن این خوراکی رغبت بیشتری نشان می دهند.
پیتزا PUP-ERONI

کیک تولد تم سگهای نگهبان

با کمی خلاقیت و کمی صبر و تمرین، می توانید کاپ کیک های معمولی را به این کیک های عروسکی زیبا و خوشمزه تبدیل کنید. آنها بسیار واقعی به نظر می رسند اینطور نیست؟
کیک تم سگ نگهبان برای تزیین تم تولد سگهای نگهبان
کیک تولد تم سگ نگهبان

آب نبات دست ساز تم سگ

با استفاده از آبنبات، تافی شکلاتی و چیپس های شکلاتی، این شیرینی خوشمزه را درست کنید. برای تزیین میز دسر جشن تولد سگ نگهبان، یک کلاه کاغذی کوچک آبی برای استفاده در تم تولد پسرانه پاوپاترول به بالای آن اضافه کنید تا زیباتر شود.
آب نبات دست ساز تم سگ

کلاه تولد پاوپاترول 

کلاه تولد پاوپاترول PAW Patrol را خودتان بسازید. ما عاشق کلاه تولد هستیم و در اینجا کلاه های پلاستیکی محکم با گوش های نمدی را پیشنهاد می دهیم اما کلاه های تولد مقوایی زیبا هستند. شما می توانید رنگهای صورتی را برای تم تولد دخترانه و رنگهای آبی را برای تم تولد پسرانه انتخاب کنید.
کلاه تولد PAW PATROL

بادکنک سگ نگهبان با چاپ پنجه

از سفره تم سگ نگهبان به عنوان رومیزی استفاده کنید و بادکنک های با چاپ پنجه برای تزئین تم تولد سگهای نگهبان استفاده کنید. 
بادکنک تم سگ نگهبان با چاپ پنجه

پس زمینه عکس برای تزیین تم تولد سگهای نگهبان

هیچ مهمانی بدون پس‌زمینه جشن کامل نیست. با یک حلقه بادکنک هماهنگ با تم و بادکنک گرد سگهای نگهبان ، فضای تولد را در کمترین زمان برای مهمانی آماده کنید.

پس زمینه عکس برای تزیین تم تولد سگهای نگهبانبرای گلدسته بادکنک، بادکنک‌هایی را در دو اندازه مختلف برای زیبایی بیشتر، در رنگ‌هایی که هر سگ را نشان می‌دهند، قرار دادیم، بنابراین هیچ توله‌ای پشت سر نمی‌ماند. برای تکمیل گلدسته بادکنکی جشن، یک دسته گل بادکنکی با استفاده از بادکنک های Paw Patrol و فویلی ستاره گنجانده شد.

دسته گل بادکنکی با بادکنک سگ نگهبان و فویلی ستاره

بادکنک آرایی میز نوشیدنی و دسر

بادکنک آرایی میز نوشیدنی و دسر

 وقتی صحبت از دکوراسیون مهمانی با تزیین تم تولد سگهای نگهبان می شود، لازم نیست گران باشید. می‌توانید با استفاده از پنجه های مقوایی مشکی که روی پارچه سفید چسبیده‌اند، یک پس‌زمینه چاپی زیبا مانند این بسازید. 

پس زمینه عکس برای تزیین تم تولد سگهای نگهبان

ایده‌ تم تولد سگهای نگهبان بادکنک سگ

بادکنک سگ نگهبان
با یک ماژیک مشکی صورت سگ را روی بادکنک ها بکشید و گوش های کاغذی را با نوار چسب بچسبانید. بادکنک های تم تولدسگ نگهبان یک دکوراسیون مهمانی زیبا را ایجاد می کنند.
تزیین تم تولد سگهای نگهبان با بادکنک سگ

کیسه هدیه سگهای نگهبان برای تولد

 این کیسه ها را می‌توان با غذاهای باقی‌مانده مهمانی یا چیزهایی مانند برچسب و یا اسباب‌بازی‌های کوچک پر کرد! یک برچسب با مضمون PAW Patrol و پیام تشکر نیز به آن بچسبانید.
تزیین تم تولد سگهای نگهبان و کیسه هدیه سگ
برای دیزاین جشن تولد با بادکنک مقاله بادکنک آرایی تم سگهای نگهبان جشن ما را بخوانید. با خرید آنلاین تم تولد جشن تولد زیباتری برای فرزندتان بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *