وبلاگ

تزیین تم تولد سگهای نگهبان

23 ایده برای جشن تولد تم سگ نگهبان

رایدر، چیس، مارشال، اسکای، زوما، راکی، رابل، اورست – اگر همه این نام‌ها را می‌شناسید، به احتمال زیاد شما طرفدار سگ نگهبان هستید. برگزاری جشن و تزیین تم تولد سگهای نگهبان با الهام گرفتن بسیار آسان تر می شود.

در این مقاله ایده هایی برای مهمانی، تزئینات تولد، تنظیمات مکان، بازی های مهمانی الهام گرفته از توله سگ، غذا، کیک، خوراکی ها و غیره هستند.

1. ظرف غذای جشن تولد Paw Patrol:

 بشقاب های معمولی را کنار بگذارید و محیط جشن با تم تولد سگ نگهبان را مانند آنچه در اینجا مشاهده می کنید، تزئین کنید. مهمانان مهمانی از خوردن مانند توله سگ نگهبان مورد علاقه خود بسیار لذت خواهند برد و سرگرم خواهند شد. “اشتهای استخوان!”

 

پیش دستی تم سگ نگهبان

2. شیرینی های های ترد برنجی استخوانی شکل:

این خوراکی‌های برنجی استخوانی شکل، ایده‌ای برای مهمانی با تم تولد سگهای نگهبان هستند. از کاتر کوکی استفاده کنید تا به راحتی شکل استخوانی ایجاد کنید. برای لذت بیشتر، یک انتهای آن را در شکلات ذوب شده ی رنگی آغشته کرده و شکلات چیپسی رنگی بپاشید. می‌توانید آن‌ها را در یک ظرفی که طرح سگ نگهبان روی آن چاپ شده است بچینید و روی میز دسر جشن تولد سگهای نگهبان قرار دهید یا حتی آن‌ها را در سلفون شفاف بپیچید و به عنوان هدیه به مهمانان بدهید.

شیرینی های های ترد برنجی استخوانی شکل تم سگ نگهبان

3.  تزیین تم تولد سگهای نگهبان :

 اگر به دنبال ایده های مقرون به صرفه برای جشن تولد PAW Patrol در اینترنت هستید، ما ایده های عالی را به شما نشان می دهیم. این ایده عالی بوده و مطمئن باشید ضرر نمی کنید. برخی از ایده‌های مقرون به صرفه ما برای جشن تم سگهای نگهبان عبارتند از یک خانه سگ ساخته شده از مقواهای بازیافتی و اسپری رنگ، دعوت‌نامه‌های جشن تولد قابل چاپ رایگان، و کیک‌های تولد سگهای نگهبان.

تزیین تم تولد سگهای نگهبان با بودجه کم

4. کلاه تولد پاوپاترول :

کلاه تولد پاوپاترول PAW Patrol را خودتان بسازید. ما عاشق کلاه تولد هستیم و در اینجا کلاه های پلاستیکی محکم با گوش های نمدی را پیشنهاد می دهیم اما کلاه های تولد مقوایی زیبا هستند. شما می توانید رنگهای صورتی را برای تم تولد دخترانه و رنگهای آبی را برای تم تولد پسرانه انتخاب کنید.
کلاه تولد PAW PATROL

5. کاپ کیک تم تولد سگ های نگهبان:

درست کردن کاپ کیک های توله سگ، که به “کیک توله سگ” معروف هستند، بسیار آسان هستند. کافی است یک کیک کوچک را با رویه خامه ای سفید روکش دهید و یک بیسکوئیت کرم دار شکلاتی روی آن قرار دهیدو 3 تا شکلات کاکائویی گرد به آن اضافه کنید تا شکل “پنجه” ایجاد شود. اگر برایتان سخت است از قنادی شهرتان بخواهید برایتان بپزد.
کاپ کیک تم سگ نگهبان

6. کاپ کیک های مدل تم تولد پاوپاترول با مارشمالو: 

یکی دیگر از ایده‌های آسان کاپ کیک با چاپ پنجه شامل پخت و روکش دادن کاپ کیک با خامه شکلاتی است (اگرچه از فروشگاه نیز می توانیدخریداری کنید) و استفاده از مارشمالو برای ایجاد پنجه. به سادگی کاپ کیک های خود را با خامه شکلاتی قهوه ای بپوشانید. نصف یک مارشمالو بزرگ و 3 مارشمالو کوچک را اضافه کنید تا پنجه خوراکی ایجاد شود.
کاپ کیک های تم سگ نگهبان با مارشملو

7. گوشت و پنیر استخوانی شکل:

 امسال بعد از مهمانی به خانه سگ نروید! منوی الهام گرفته از سگ ایجاد کنید که مطمئناً همه آن را دوست خواهند داشت. یک بشقاب گوشت و پنیر را کنار هم بگذارید تا مهمانان در مهمانی تم سگ نگهبان از آن لذت ببرند. گوشت و پنیر را می توان با استفاده از کاتر کوکی به شکل استخوان برش داد.
گوشت و پنیر استخوانی شکل تم سگ نگهبان

8. چیپس ترتیلا استخوانی شکل: 

شما باید این ایده را برای چیپس ترتیلا به شکل استخوان سگ خانگی ببینید! فقط از تورتیلاهای خریداری شده از فروشگاه و یک کاتر کوکی استخوانی برای ایجاد چیپس های بسیار زیبا استفاده کنید. مهمانان را به چالش بکشید تا استخوان های خود را بدون استفاده از “پنجه” برای یک فعالیت سرگرم کننده بخورند.
چیپس ترتیلا استخوانی شکل

9. غذای توله سگ:

در حالی که هرگز میهمانان را با غذای واقعی توله سگ به خانه نمی فرستید، چرا خلاق نباشید و با الهام از آن غذاها را با هم یکجا جمع آوری نکنید؟ یک تاپر سگ نگهبان بامزه را به یک کیسه شفاف اضافه کنید و مخلوطی از غلات شبیه غذای توله سگ اضافه کنید (کیکس، پفک کاکائویی و پفک کره بادام زمینی).
غذای توله سگ

10. چوب شور:

 برنامه ریزی برای جشن تولد کودک به این معنی است که کلاه فکری خود را به سر بگذارید و کمی خلاقیت به کار بگیرید. وقتی صحبت از ایجاد یک میز دسر با تم سگ نگهبان می شود، چند چیز ساده می توانند در زیباتر کردن تم جشن تولد کمک زیادی کند. اضافه کردن غذاهای هماهنگ تم به میز میان وعده Paw Patrol یک ایده جذاب و سرگرم کننده است! روی شیشه چوب شور، برچسب «fetch sticks» بزنید.
چوب شور

11. بادکنک تم سگ نگهبان با چاپ پنجه:

از سفره تم سگ نگهبان به عنوان رومیزی استفاده کنید و بادکنک های با چاپ پنجه برای تزئین تم تولد سگهای نگهبان استفاده کنید. این ایده ها را به لیست ایده های مناسب جشن تولد PAW Patrol خود اضافه کنید.
بادکنک تم سگ نگهبان با چاپ پنجه

12. تزیین تم تولد سگهای نگهبان با خانه سگ مقوایی:

می توانید خانه سگ مقوایی خود را برای مهمانی Paw Patrol با استفاده از یک جعبه مقوایی یخچال بازیافتی درست کنید! بچه ها بازی در این خانه سگ خیالی را دوست خواهند داشت! این دکوراسیون مهمانی واقعاً مقرون به صرفه است.
تزیین تم تولد سگهای نگهبان با خانه سگ مقوایی

13. میز دسر مهمانی مدل تم تولد سگ نگهبان:

به جای یک میز دسر با خریداری شده از شیرینی پزی، یک میز دسر با خوراکی های الهام گرفته از سگ برای مهمانان ایجاد کنید تا از آن لذت ببرند. مهمانان مهمانی می‌توانند کیسه‌های خود را با خوراکی‌هایی که روی پیشخوانی به سبک مغازه شیرینی فروشی چیده شده است پر کنند. عناصر قابل چاپ، مانند پس زمینه تم سگ نگهبان، برچسب ها و تاپرها می توانند به هماهنگی و تزئین فضا کمک کنند.
میز دسر مهمانی تم سگ نگهبان

14. پس زمینه عکس برای تزیین تم تولد سگهای نگهبان :

 وقتی صحبت از دکوراسیون مهمانی با تزیین تم تولد سگهای نگهبان می شود، لازم نیست گران باشید. می‌توانید با استفاده از پنجه های مقوایی مشکی که روی پارچه سفید چسبیده‌اند، یک پس‌زمینه چاپی زیبا مانند این بسازید. (همچنین می توانید با دست روی کاغذ سفید و با استفاده از مهر به شکل پنجه، نقش های پنجه را بزنید.) 
پس زمینه عکس برای تزیین تم تولد سگهای نگهبان

15. مرکز فرزندخواندگی توله سگ:

 با این ایده شگفت انگیز مهمانان جشن با تم سگ نگهبان خود را جذب خواهید کرد. بعد از تمام شدن جشن به میهمانان خود از این توله سگ ها بدهید. راه اندازی مرکز فرزندخواندگی توله سگ یک ایده سرگرم کننده است. فقط یک فضا را با تعداد زیادی توله سگ و گواهی نامه فرزندخواندگی چاپ شده به علاوه هر گونه لوازم ضروری نوزاد تازه متولد شده، پر کنید و با چمن مصنوعی و حصار، تزئین کنید.
مرکز فرزندخواندگی توله سگ

16. پیتزا PUP-ERONI:

با گذاشتن نام های مناسب در اطراف غذاها و خوراکی های مهمانی، کمی هیجان ایجاد کنید. برچسب خوراکی زیبا را به پیتزا پپرونی اضافه کنید. آیا اضافه کردن استخوان‌های سگ و نقش پنجه‌های مهر شده آن را زیباتر نمی‌کند؟ بچه برای خوردن این خوراکی رغبت بیشتری نشان می دهند.
پیتزا PUP-ERONI

17. بازی «نشان را به مارشال سنجاق کنید»:

یک بازی سرگرم کننده را به مجموعه سرگرمی های مهمانی تم سگ نگهبان خود اضافه کنید. مهمانان مهمانی این بازی کلاسیک را دوست خواهند داشت. مهمان‌ها مانند بازی «دم به الاغ سنجاق کن» باید نشان را به مارشال سنجاق کنند!

بازی «نشان را به مارشال سنجاق کنید»

18. گردنبند سگ:

هیچ چیز به اندازه یک فعالیت سرگرم کننده در همان ابتدا برای برگزاری جشن تولد مناسب نیست. این سرگرمی ساخت گردنبند برای جشن تولد با تم تولد سگ نگهبان یا هر مهمانی با تم سگ عالی است. مهمانان می توانند از غلات، آب نبات، رشته فرنگی یا نودل و یا حتی مهره ها برای ساخت گردنبند خود استفاده کنند.
فعالیت گردنبند سگ

19. کیک تم سگ نگهبان برای تزیین تم تولد سگهای نگهبان :

با کمی خلاقیت و کمی صبر و تمرین، می توانید کاپ کیک های معمولی را به این کیک های عروسکی زیبا و خوشمزه تبدیل کنید. آنها بسیار واقعی به نظر می رسند اینطور نیست؟
کیک تم سگ نگهبان برای تزیین تم تولد سگهای نگهبان

20. آب نبات دست ساز تم سگ:

همه از دست این آب نبات دست ساز زیبا دیوانه خواهند شد. با استفاده از آبنبات، تافی شکلاتی و چیپس های شکلاتی، این شیرینی خوشمزه را درست کنید. برای تزیین میز دسر جشن تولد سگ نگهبان، یک کلاه کاغذی کوچک آبی برای استفاده در تم تولد پسرانه پاوپاترول به بالای آن اضافه کنید تا زیباتر شود.
آب نبات دست ساز تم سگ

21. تزیین تم تولد سگهای نگهبان با بادکنک سگ :

برای مهمانی تم تولد سگهای نگهبان پسرانه خود به بادکنک تم سگ نیاز دارید؟ مشکلی نیست! فقط از یک ماژیک مشکی برای کشیدن صورت روی بادکنک ها استفاده کنید و گوش های کاغذی را با نوار چسب بچسبانید. بادکنک های تم تولد یک دکوراسیون مهمانی زیبا را ایجاد می کنند و می توانند پس از پایان مهمانی در جشن های دیگر استفاده شوند.
تزیین تم تولد سگهای نگهبان با بادکنک سگ

22. کیک تولد سگ نگهبان:

در ساخت این کیک Paw Patrol از هیچ جزئیاتی دریغ نشد! لوگوی فوندانت Paw Patrol و طرح های پنجه همراه با نام مهمان افتخاری چشمگیر به نظر می رسد. بعلاوه، توله سگ کوچولوی بالای آن چقدر بامزه است؟ اگر مهمان افتخاری شما یکی از طرفداران بزرگ PAW Patrol است، می‌توانید به او اجازه دهید انتخاب کنند که کدام شخصیت PAW Patrol را روی کیک جشن تولد خود قرار دهد.
کیک تولد تم سگ نگهبان

23. تزیین تم تولد سگهای نگهبان با کیسه هدیه سگ:

اگر می‌خواهید یک روش دوست‌داشتنی برای بدرقه مهمانان مهمانی PAW Patrol خود به خانه داشته باشید، این همان است. از مهمان‌ها با «کیف‌های سگ تزئین شده با پنجه سگ» تشکر کنید. این کیسه ها را می‌توان با غذاهای باقی‌مانده مهمانی یا چیزهایی مانند برچسب و یا اسباب‌بازی‌های کوچک پر کرد! یک برچسب با مضمون PAW Patrol و پیام تشکر نیز به آن بچسبانید.
تزیین تم تولد سگهای نگهبان و کیسه هدیه سگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *