وبلاگ

بادکنک آرایی فارغ التحصیلی

بادکنک آرایی جشن فارغ التحصیلی و پیناتا

هر فارغ التحصیلی دلیلی برای جشن است! چه در حال جشن گرفتن فارغ التحصیلی از دبیرستان، فارغ التحصیلی از دانشگاه یا حتی یک فارغ التحصیلی کوچک پیش دبستانی باشید، یک جشن فارغ التحصیلی افسانه ای ضروری است. در این مقاله تزیین و بادکنک آرایی فارغ التحصیلی را که برای یک جشن فراموش نشدنی به آن نیاز دارید، به شما آموزش می دهیم. بنابراین، دعوت مهمانی ما را بپذیرید.

به طور سنتی، دکور جشن فارغ التحصیلی با رنگ های مشکی، طلایی و نقره ای طراحی شده است. اما از آنجایی که ما دوست داریم سرگرم‌کننده و جدیدتر باشد، مسیر بسیار رنگارنگ‌تری را در پیش گرفتیم و کلاس سال 2022 را با رنگ‌های رنگین کمانی جشن گرفتیم. به هر حال، آینده روشن است، پس چرا نباید دکور شما هم چنین باشد!؟

همه ما در مورد استفاده از طیف گسترده ای از رنگ ها هنگام انتخاب لوازم مهمانی برای مهمانی های مدرن آگاه هستیم، زیرا یک پالت چند رنگ به راحتی با هر رنگ مدرسه ای جفت می شود. به همین دلیل است که این مجموعه ظروف پذیرایی برای مهمانی های فارغ التحصیلی ایده آل است. دارای انواع رنگ های روشن و جسورانه برای ترکیب و تطبیق با دکورهای دیگر است.

با در نظر گرفتن این موضوع، ما بقیه تزئینات فارغ التحصیلی خود را حول رنگ های آبی، زرد، صورتی و سبز موجود در وسایل مهمانی قرار دادیم تا کل جشن رنگین کمان خود را به هم گره بزنیم.پس زمینه جشن فارغ التحصیلی تزیین شده با بادکنک آرایی فارغ اتحصیلی

بادکنک آرایی فارغ التحصیلی

چه در خانه جشن بگیرید یا جشن فارغ التحصیلی در حیاط خلوت برگزار کنید، گلدسته های بادکنکی همیشه یک ایده A+ هستند! طبیعتاً ما رنگ‌ها را هماهنگ می‌کنیم، اما وقتی صحبت از ترکیب به میان می‌آید، گزینه‌ها بی‌پایان هستند. ما همچنین یک دسته گل با بادکنک فویلی کلاسیک “Congrats Grad” ترکیب کردیم و آن را با چند عدد لاتکس لایه بندی کردیم تا ابعاد بیشتری به گلدسته خود اضافه کنیم.

اگر به دنبال ساده نگه داشتن بادکنک آرایی فارغ التحصیلی هستید، چند بادکنک با تم فارغ التحصیلی بردارید و چیدمان خود را ایجاد کنید، به همان اندازه فوق العاده است! نکته سریع: یک بنر منگوله ای برش دهید و آن را دور پایه بادکنک ها بپیچید تا یک دکور شیک تر داشته باشید.

و در حالی که به موضوع بنرها می پردازیم، اجازه دهید یکی دیگر از دکوراسیون های سرگرم کننده فارغ التحصیلی را بررسی کنیم. ما اعداد غول‌پیکر را با استفاده از چند ریسه تولد رنگین کمانی تزیین کردیم. آموزش تزیین عدد تولد با بادکنک را در مقاله های وبلاگ جشن ما ببینید. به جای ریسه ها شما همچنین می توانید از بادکنک هم استفاده کنید.

تزیین عدد تولد با ریسه تولد رنگین کمانی

تزیین عدد با ریسه تولد رنگین کمانی

اگر می‌خواهید این را امتحان کنید، فرآیند ساده است. فقط ریسه ها را به صورت افقی در طول و عرض اعداد لایه لایه کنید. ما همچنین پس زمینه عکس خود را با یک بادکنک کلاه فارغ التحصیلی زیباتر کردیم. برای تزیینات فارغ التحصیلی بی نظیر کلاه بذارید!

ما آنقدر این طرح رنگین کمان را دوست داشتیم که به شکل پرچم آن برای تزیین نی نوشیدنی نیاز داشتیم. این پرچم های فارغ التحصیلی 2022 برای روز بزرگ هر فارغ التحصیلی ضروری است. آنها نه تنها تزیینات خارق العاده ای می سازند، بلکه لوازم عکاسی فوق العاده، تزیینات تابلوها و وسایل مهمانی نیز هستند.

تزیین نی نوشیدنی با پرچم و ربان های رنگارنگ

تزیین نی نوشیدنی با پرچم و ربان های رنگارنگ

حتی بهتر از آن، این پرچم ها یادگاری های زیبایی برای یادآوری تمام دستاوردهای فارغ التحصیلی شما هستند. ما این ایده را دوست داریم که آنها را به دفترچه یادداشت یا قاب عکس همراه با عکس های جشن اضافه کنیم!

حالا بیایید به این چیدمان ظروف بدون دردسر تمام منگوله ای برگردیم. ما آن را با این رومیزی خیره کننده شروع کردیم و یک رومیزی راه راه رنگین کمانی را در وسط آن پهن کردیم تا رنگ بیشتری به خود بگیرد. بعد، مکان هر فرد را با یک زیر بشقابی و دستمال مشخص کردیم.

ظروف پذیرایی فارغ التحصیلی

ظروف پذیرایی فارغ التحصیلی

علاوه بر بادکنک آرایی فارغ التحصیلی، میز را با بشقاب‌های شام «تبریک درجه»، با دستمال‌های «رویاهایت را دنبال کن» و فنجان‌های مهمانی راه راه رنگین کمان می‌چینیم. در بعضی جاها یک لایه کوچک “The Best Is Yet To Come Plate” گذاشتیم تا تنوع بیشتری به میز بدهیم. با این حال، این بشقاب ها به همان اندازه باشکوه به نظر می رسند که روی میز دسر نمایش داده می شوند. ما در حال حاضر هوس آن خوراکی های شیرین فارغ التحصیلی را داریم!

ملزومات جشن فارغ التحصیلی

ملزومات جشن فارغ التحصیلی

هیچ جشن فارغ التحصیلی بدون جشن کامل نمی شود. مینی پیناتا همیشه گزینه خوبی است، و این صورتک های خندان خیلی بامزه هستند که نمی‌توان از آنها گذشت. آنها را با هر نوع آب نبات، ریزه کاری های کوچک یا اسکناس های دلاری پر کنید، و یکی از آنها را در هر بشقاب قرار دهید تا مهمانان خود را باز کنند و به خانه ببرند!

اگر هدیه ای تدارک دیده اید، این توپ‌های غافلگیرکننده فارغ‌التحصیلی واقعاً چیز عالی هستند! آنها نه تنها با زیباترین کلاهک کوچک تزئین شده اند، بلکه با 12 خوراکی کوچک و زیورآلات نیز پر شده اند. ایده آل برای گنجاندن در هر جشن فارغ التحصیلی!

سورپرایز جشن فارغ التحصیلی

سورپرایز جشن فارغ التحصیلی

همه چیزهای خوب باید به پایان برسند، اما همیشه جشن دیگری در گوشه و کنار وجود دارد. امیدواریم از تزیینات و دکور بادکنک های رنگارنگ ما در جشن فارغ التحصیلی لذت برده باشید و برای برگزاری جشن های خود آماده باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *