وبلاگ

بادکنک آرایی سقف بدون هلیوم

برای تزئین مهمانی خود لزوماً به بادکنک های شناور با هلیوم نیاز ندارید: تزیین بادکنک بدون هلیوم و بادکنک های پر از هوا به ایجاد دکوراسیون شگفت انگیز سریع تر و ارزان تر کمک می کنند. می‌توانید از آنها برای ساختن تزئینات دیواری خیره‌کننده، طاق‌ها و ستون‌ها، دسته‌های گل برای تزئین میز جشن خود، ایجاد گلدسته‌های رنگارنگ ، بادکنک آرایی سقف بدون هلیوم ، بادکنک آرایی ساده برای تولد بدون گاز هلیوم ، بادکنک های درخشان یا فقط پخش کردن آنها روی زمین استفاده کنید!

سفارش بادکنک آنلاین

شما حتی نیازی به داشتن برخی مهارت های خاص یا یادگیری چیزهای زیادی ندارید. برخی از بهترین ایده های تزیین با بادکنک های بدون هلیوم را در این مقاله بررسی کنید!

بهترین ایده های تزیین بادکنک بدون هلیوم : آسان و جذاب

تزیین بادکنک – خانه خود را با فضای جشن پر کنید

بادکنک‌ها همیشه حس شادی را ایجاد می‌کنند و مشخص می‌کنند که این یک روز خاص است! در عین حال، دکور بادکنک حتی در یک مهمانی مختلط هم جای می گیرد و به راحتی می توانید در شیرین ترین خاطرات دوران کودکی خود فرو بروید! همچنین مقرون به صرفه است. تزئین مهمانی خود با بادکنکهای پر از هوا بسیار ارزان تر از بادکنکهای هلیومی است و اگر تلاش کنید، به راحتی نتایج شگفت انگیزی خواهید گرفت!

بادکنک آرایی سقف بدون هلیوم جالب است. علاوه بر یک نتیجه زیبا، خود را سرگرم می کنید. هم بزرگسالان و هم کودکان می توانند در تزئین یک جشن شرکت کنند، که خاطرات فراموش نشدنی و مجموعه ای از عکس های خنده دار را برای شما به ارمغان می آورد!

سریع است. اگر وقت ندارید از قبل برای مهمانی آماده شوید و اگر پمپ دستی در دست دارید، بادکنک آرایی ساده بدون هلیوم بیش از یک ساعت وقت شما را نخواهد گرفت. بادکنک ها در ترکیب با سایر مواد تزئینی (سبزی، گل های تازه، روبان، پارچه، پولک و اکلیل) به خوبی کار می کنند. به عنوان مثال، می توانید برای میزها گل آرایی کنید، دیوارها، سقف، منطقه عکس خود را زیبا کنید.

آسان است. برای مثال، در مقایسه با دکور گل، بادکنک آرایی سقف بدون هلیوم به تلاش بسیار کمتری نیاز دارد.

شیک: کوچک و غول پیکر، براق و مات، پر شده با زرق و برق یا کانفتی – هر دکوراسیونی بدون هلیوم بسیار مدرن به نظر می رسد. امروزه، این داغ ترین انتخاب بسیاری از افراد مشهور است. این یک دکوراسیون طولانی مدت است. هلیوم از دیواره های لاستیکی بادکنک خیلی سریعتر از هوا می لغزد که می تواند بعد از 10 تا 12 ساعت باعث خالی شدن بادکنک شود. اما بیشتر بادکنک های با کیفیت پر از هوا 6-8 هفته دوام می آورند!

بادکنک آرایی سقف بدون هلیومبادکنک آرایی ساده برای تولد بدون گاز هلیوم

راه‌های زیادی برای ایجاد دکوراسیون با بادکنک‌های پر از هوا وجود دارد: می‌توانید دیوارها و سقف، درها و پنجره‌ها، نرده‌های راه پله و مبل ها، درختان، نیمکت‌ها و آلاچیق‌ها را در حیاط خلوت خود تزئین کنید، طاق‌ها و ستون‌ها را تزئین کنید، و محورهای مختلف بسازید.

بادکنکها را به زیر لیوانی بچسبانید، از نخ ها و روبان ها برای ثابت کردن آنها استفاده کنید، از نوار و سایر مواد در دست استفاده کنید. بیایید نحوه ساخت بادکنک آرایی بدون هلیوم و بادکنک آرایی ساده برای تولد بدون گاز هلیوم را ببینیم.

آنها را از سقف آویزان کنید

این یکی از دوست داشتنی ترین ایده های تزیین بادکنک بدون هلیوم است و راهی عالی برای جلب توجه مهمانان به تلاش های شماست. می توانید وسایل را با چسب دو طرفه به سقف ثابت کنید یا بادکنکها را به شاخه های درخت یا لبه های سقف بچسبانید.

بهترین ایده های تزیین بادکنک بدون هلیومیک گل بادکنکی بزرگ مانند ستاره های فویلی را در مرکز اضافه کنید. همچنین، می‌توانید با بادکنک لاتکس جداگانه، یک دکوراسیون سقف زیبا ایجاد کنید – اجازه دهید به زیبایی در ارتفاعات مختلف از سقف آویزان شوند. می توانید چندین بادکنک را در یک مکان ثابت کنید – به این ترتیب می توانید ابرهای کاملی از بادکنک ایجاد کنید!

دسته گل بادکنکی بسازید

برای ایجاد چنین تزیینات بادکنکی بدون هلیوم به عنوان دسته گل و گل های جداگانه، بهتر است از بادکنک های چرخان استفاده کنید: با استفاده از آنها می توانید محورهای جذاب و جالبی بسازید.

دسته گل بادکنکی

دسته گل بادکنکی با بادکنک سفید سبز نارنجی بوبو بالون

می توانید چنین گل هایی را روی دیوارهای اطراف محیط اتاق یا سالن تثبیت کنید.

چگونه یک بادکنک شگفت انگیز درست کنیم؟

بادکنک تو بادکنک

بادکنک های سورپرایز یکی دیگر از گزینه های جالب از انتخاب گسترده ایده های تزیین بادکنک بدون هلیوم و بادکنک آرایی ساده برای تولد بدون گاز هلیوم است که نه تنها به عنوان یک تزیین عمل می کند، بلکه به یک بازی تعاملی نیز تبدیل می شود! اینها بادکنک های لاتکس بزرگی هستند که با بادکنک های کوچکتر، گلبرگ های گل رز، کانفتی به شکل قلب، ستاره و دایره پر شده اند یا با پیش بینی ها(جنسیت نوزاد) یا آرزوها پر شده اند.

در مقاله آموزش قرار دادن بادکنک در بوبو بالن به شما آموزش بادکنک تو بادکنک را آموزش دادیم.

استفاده از بادکنک های درخشان در بادکنک آرایی سقف بدون هلیوم

این یکی از ایده های بادکنک آرایی سقف بدون هلیوم است که تقریبا در هر مهمانی عصرانه استفاده می شود. مواد زیر را آماده کنید:

  • بادکنک؛
  • 5-10 عدد ال ای دی؛
  • 5-10 عدد باتری های 3 ولت؛
  • نوار چسب.

بادکنک آرایی ساده برای تولد بدون گاز هلیوم
برای مونتاژ بادکنک های درخشان، موارد زیر را انجام دهید:

کنتاکت های LED را در دو طرف باتری قرار دهید. بلافاصله باید روشن شود. اگر نشد، بچرخانید.
LED را با نوار به باتری ثابت کنید. همین کار را برای تمام LED های باقی مانده انجام دهید. شما باید 5-10 قطعه LED درخشان داشته باشید.
یک بادکنک بردارید و یک LED درخشان را در آن قرار دهید.
بادکنک خود را با هوا باد کنید!
بسته به نوع LED و باتری، بادکنکهای درخشان حدود 24-48 ساعت دوام خواهند داشت.

تزیین دیوار با بادکنک برای تولد

گزینه های بیشتری برای ایجاد پس زمینه تزیین بادکنک دیواری چشم نواز بدون هلیوم وجود دارد که حتی تصورش را هم نمی کنید! مثلا:

دیوار را با بادکنک های لاتکس ارزان بپوشانید تا یک دکور مجلل تر داشته باشید. بدین ترتیب؟ با استفاده از بادکنک با رنگ های مختلف، حتی می توانید تصاویر خنده دار مختلفی ایجاد کنید.

تزیین دیوار با بادکنک برای تولد

تزیین دیوار با بادکنک برای تولد با بادکنکهای قرمز سفید آبی سرخابی نارنجی سبز آبی

بسته هایی از 4 بادکنک با اشکال و رنگ های مختلف ایجاد کنید و آنها را به ترتیب به دیوار بچسبانید. فقط بادکنکها را به صورت دسته ای بچرخانید و آنها را به شکل دلخواه به دیوار بچسبانید.
یک نیمه طاق زیبا ایجاد کنید، رنگ هایی را انتخاب کنید که با روحیه مهمانی و تم تولد شما مطابقت دارد، آن را با روبان و گل های تازه تزئین کنید. چنین دکوری به یک پس زمینه عکس فوق العاده تبدیل می شود.
بادکنک های یک یا چند رنگ را بردارید و یک ابر طولانی ایجاد کنید و سپس، روبان های روشن را در کنار طول ابر به بادکنک ها وصل کنید (از نوارهای کاغذ راه راه، روبان های ساتن استفاده کنید).

کف اتاق را به جای بادکنک آرایی سقف بدون هلیوم پر از بادکنک کنید

به جای بادکنک آرایی سقف بدون هلیوم این یکی از ایده های ساده تزیین بادکنک بدون هلیوم برای کف اتاق است که امروزه طرفداران خاص خود را دارد: ساخت آن فوق العاده ساده است و در عین حال به سرعت توجه مهمانان را به خود جلب می کند و بچه ها را با یک بازی سرگرم کننده سرگرم می کند!

برای ایجاد این طرح زیبا از بادکنک هایی در رنگ ها و اندازه های مختلف استفاده کنید. می‌توانید با جدا کردن این بخش از اتاق با مهارهای چوبی کم (می‌توانید آن‌ها را از فروشگاه‌های سرگرمی بخرید یا خودتان درست کنید) بازی با بادکنکها را برای بچه‌ها آسان‌تر کنید و از ایجاد آشفتگی جلوگیری کنید.

ایده های درخشان برای شاهکارهای عکس شما

اگر برخی از موارد زیر را برنامه ریزی کنید، یک منطقه عکس با بادکنک یک راه حل جهانی است:

عکاسی خانوادگی. بادکنک های حباب دار هماهنگ به نظر می رسند و شبیه حباب های بزرگ صابون هستند. یک منطقه عکس دیدنی را می توان با بادکنک، بادکنک با کانفتی یا پر، چند رنگ یا در یک طرح تک رنگ ایجاد کرد.
برای عکسبرداری عروسی و تاکید بر وقار و عاشقانه بودن لحظه، بادکنک های بزرگ به شکل قلب را انتخاب کنید.
فیلمبرداری یک داستان عاشقانه ترکیبات هوای زیبا و ظریف به شکل دسته گل، طاق بادکنکی، بادکنک قلبی و بادکنک هایی با اعلان عشق تنها پس زمینه ای عالی برای یک زوج عاشق است.

بالای کیک یا نوشیدنی هایتان

تزیین نوشیدنی، تنقلات، کیک و حتی خود میز جشن با بادکنک بسیار هیجان انگیز است و تعداد زیادی تزیین میز با بادکنک بدون هلیوم وجود دارد که به شما کمک می کند تا مهمانان میز جشن شما را برای مدت طولانی به یاد بیاورند!

آموزش تزیین نی نوشیدنیبه عنوان مثال، اگر می‌خواهید ساده‌ترین و سریع‌ترین نسخه تزیین میز را با بادکنک‌های بدون هلیوم ایجاد کنید، کوچک‌ترین بادکنک‌های 6 اینچی را بردارید و روی چوب‌های مخصوص قرار دهید و این میله‌ها را با چسب به لیوان بچسبانید. در مقاله آموزش تزیین نی نوشیدنی ببینید.

تزیینات شگفت انگیز بادکنک آرایی سقف بدون هلیوم

امروزه ده ها روش برای ایجاد دکوراسیون بدون بادکنک هلیومی و بادکنک آرایی ساده برای تولد بدون گاز هلیوم وجود دارد. با کمک آنها می توانید یک مهمانی کودکانه، جشن عروسی را سرگرم کننده تر، زیباتر و باشکوه تر کنید! فراموش نکنید که هنگام انتخاب نحوه تزئین زیبای خانه خود با بادکنک، به گزینه های مرسوم، ترکیب بندی و رنگ توجه کنید! جشن ما بهترین بادکنک ها را برای هر مناسبتی با قیمت های مناسب به صورت تک و بسته ای برای بادکنک آرایی سقف بدون هلیوم ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *