وبلاگ

بادکنک آرایی جشن تولد

بادکنک آرایی جشن تولد

6 ایده بسیار آسان برای بادکنک آرایی جشن تولد

وقتی به یک جشن تولد فکر می کنیم، مطمئناً می توانیم بادکنک ها، کیک ها، افراد زیاد و سرگرمی بیش از حد را تصور کنیم. تولد فرصتی برای شادی در کنار دوستان و عزیزانمان است. به نظر می رسد این روزها تم ها ، تزئینات جشن تولد و بادکنک آرایی جشن تولد نقش مهمی در هر جشن تولدی ایفا می کنند. در واقع، برنامه ریزان جشن و دکوراتورها ایده های شگفت انگیزی برای تزیین تولد برای کوچولوها ارائه می کنند. از این میان، یکی از ایده هایی که به نظر می رسد هرگز از مد نمی افتد، تزئینات با بادکنک است. شما می توانید یک تزیین ساده تولد را در خانه با استفاده از بادکنک انجام دهید تا جشن تولدی عالی را برگزار کنید!

 بادکنک آرایی جشن

بادکنک ها برجسته کننده مهمانی هستند! آنها نه تنها جشن های تولد را شاداب می کنند، بلکه گروه را در فعالیت های انفجار بادکنک گرد هم می آورند. تم های بادکنک آرایی همیشه سرگرم کننده و آسان بوده اند. بادکنک های روشن و رنگارنگ انتخابی ایده آل برای هر جشن تولدی هستند.

چندین وسیله تزیین جشن تولد دیگر موجود در بازار مانند روبان، توری، آویزان و پیپر فنس تولد را می توان علاوه بر بادکنک آرایی برای جشنی سرگرم کننده استفاده کرد. برای آشنایی با ایده های تزیین تولد بسیار آسان با استفاده از بادکنک، ادامه مطلب را بخوانید.

1. بادکنک آرایی جشن تولد با گلدسته بادکنک

گلدسته بادکنک

این رایج ترین ایده برای تزئین با بادکنک در خانه برای جشن تولد است. تنها چیزی که نیاز دارید این است که یک نخ در امتداد بادکنک های باد شده از یک سر به سر دیگر بردارید. این ظاهر یک حلقه گل را می دهد که می تواند برای بستن در یک اتاق از ابتدا تا انتهای آن استفاده شود. رنگ می تواند تک یا دو طیف باشد. حتی بادکنک های چند رنگ نیز تاثیری ماندگار خواهند داشت.

مواد مورد نیاز: بادکنک با رنگ های مختلف، نخ برای بستن بادکنک های باد شده

چگونه این کار را انجام دهیم: بادکنک ها را باد کنید. شما می توانید سایه های رنگی را مطابق با آن هماهنگ کنید (یا همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است). آنها را با نخ به یک هم ببندید و به دیوار یا جایی که احساس می کنید در محل برگزاری جشن مناسب هستند آویزان کنید.

2. بادکنک آرایی جشن تولد با طاق بادکنکی

بادکنک آرایی جشن تولد با طاق بادکنکی

بادکنک های باد شده در کنار یکدیگر پخش می شوند تا شکل یک قوس را ایجاد کنند. می توانید از این طاق بادکنک ها برای تزئین ورودی محل برگزاری جشن استفاده کنید. نورافکن روی این طاق می تواند جلوه ای عالی ایجاد کند. رنگ را می توان با توجه به موضوع و تم انتخاب کرد.

وسایل مورد نیاز: بادکنک سایز متوسط ​​و بزرگ و نخ

چگونه این کار را انجام دهید: می توانید بادکنک ها را با استفاده از تلمبه دستی که برای باد کردن بادکنک ها استفاده می شود باد کنید. پس از اتمام، آنها را محکم به هم گره بزنید و به آنها شکل یک قوس بدهید. این نوع دکوراسیون زمانی که برای تزیین ورودی محل برگزاری مهمانی استفاده می شود بهترین ظاهر را دارد.

3. بادکنک پر از شیرینی و آب نبات

بادکنک پر از شیرینی و آب نبات

این سنتی ترین روش استفاده از بادکنک برای تزیین تولد است. این زمانی بسیار مناسب است که چندین کودک در گروه حضور داشته باشند. می توانید یک بادکنک بزرگ بردارید و آن را با آب نبات های طعم دار پر کنید. پس از این باید آن را باد کرده و درست در بالای میز که کیک بریده می شود قرار دهید. بعد از اینکه بچه تولد شمع ها را فوت کرد، می توانید با کمک سوزن بادکنک را بترکانید و آب نبات ها فرو بریزند. این یک فعالیت سرگرم کننده است که بچه ها از آن بیشتر لذت می برند.

مواد مورد نیاز: بادکنک و آب نبات سایز به انتخاب شما.

چگونه این کار را انجام دهیم: هر بادکنک را با آب نبات پر کنید و آنها را باد کنید. بادکنک ها را با نخ ببندید و بالای کیک تولد آویزان کنید. وقتی بچه شما بریدن کیک را تمام کرد، می توانید بادکنک را بترکانید و آب نبات ها فرو بریزند!

4. بادکنک آرایی جشن تولد با دیوار بادکنک

بادکنک آرایی جشن تولد با دیوار بادکنکی

این یک سبک خلاقانه و کاملاً چشمگیر برای استفاده از بادکنک برای دکوراسیون مهمانی است. شما می توانید یک سایه تک یا دو سایه را به دلخواه انتخاب کنید.

مواد مورد نیاز: بادکنک، نوار دو طرفه

روش انجام: بادکنک ها را باد کرده و یکی پس از دیگری روی دیوار بچسبانید. اینها را می توان با کمک یک نوار دو طرفه چسباند. چندین ردیف و ستون ایجاد می شود و یک دیوار کامل را تشکیل می دهد که با بادکنک پوشانده شده است. این دکوراسیون همچنین می تواند در خدمت یک غرفه عکس برای مهمانان باشد.

5. بادکنک آرایی هدایای مهمانان جشن تولد

بادکنک های بسته شده به هدایا

زمانی که گروهی از بچه‌ها در میان دعوت‌شدگان هستند، این کار بسیار مفید است. می توانید برای هر کدام یک بادکنک را روی بسته هدیه ببندید یا آن را در گوشه ای نگه دارید. این باعث می شود که بچه های سالن در تمام طول مهمانی کنجکاو و منتظر باشند.

وسایل مورد نیاز: هدایا، بادکنک، نخ

روش انجام این کار: بادکنک ها را باد کرده و با نخ ببندید. با استفاده از نخ بسته شده به هر بادکنک، هر هدیه را گره بزنید.

6. بادکنک آرایی جشن تولد با میله های درخشان

بادکنک آرایی جشن تولد با میله های درخشان

این ایده دکوراسیون زمانی عالی است که نور کم یا تاریک باشد. میله های برق را می توان در داخل بادکنک ها قرار داد که سپس با گاز باد می شوند. این بادکنک ها به سمت بالا جریان می یابند و به سقف اتاق می چسبند. این یک جلوه زیبای نور در اتاق ایجاد می کند. این بادکنک ها را می توان به صورت وارونه و با نخ بلند به سقف وصل کرد. این توهم یک سایبان نور ستاره را می دهد.

مواد مورد نیاز: میله های براق (به راحتی در بازار موجود است)، بادکنک، نخ، نوارهای دو طرفه، روبان های رنگارنگ

چگونه این کار را انجام دهیم: یک چوب درخشنده را داخل یک بالون قرار دهید و آن را با گاز هلیوم باد کنید (می توانید یک متخصص را برای انجام آن استخدام کنید) تا بادکنک شناور شود. آنها را با نخ یا نوارهای رنگارنگ ببندید و بگذارید به سقف بچسبند.

چندین راه جالب دیگر برای کار با بادکنک ها برای ایجاد تم های جشن تولد سرگرم کننده و زیبا وجود دارد. همچنین می‌توانید از یک دکوراتور حرفه‌ای جشن تولد کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *