وبلاگ

بادکنک آرایی تم تولد سگهای نگهبان

بادکنک آرایی تم تولد سگهای نگهبان

به راحتی یک مهمانی سرگرم کننده و رنگارنگ برای کودک دوست داشتنی خود ترتیب دهید. با وسایل ساده مهمانی و ایده های هوشمندانه بادکنک آرایی تم تولد سگهای نگهبان می توانید جشن تولدی درست کنید که شبیه صحنه ای از کارتون مورد علاقه آنها باشد. از سگ‌ها گرفته تا ماشین‌های آتش‌نشانی قرمز روشن پر از خوراکی‌های خوشمزه، این مهمانی مورد استقبال بزرگ‌ترین طرفداران PAW Patrol خواهد بود!

بادکنک آرایی تم تولد سگهای نگهبان

برای بادکنک آرایی تم تولد پاوپاترول (PAW Patrol)، ما بر روی طرح رنگی با الهام از آرم PAW Patrol تمرکز کردیم که از قرمز و آبی و سفید به عنوان رنگ برجسته استفاده کردیم. من برای هماهنگی بیشتر با لوگو به جای آبی رویال از آبی روشن استفاده کردم.

بادکنک آرایی مهمانی PAW Patrol

طاق بادکنکی

بادکنک آرایی در مهمانی ها روند رو به رشدی دارد. به نظر می رسد آنها در همه جا ظاهر می شوند.
این مهمانی Paw Patrol نیز از این قاعده مستثنی نیست و طاق بادکنکی قرمز، سفید و آبی به خوبی پس زمینه را تزئین می کند.

طاق بادکنکی

طاق بادکنکی تم سگهای نگهبان در ورودی مکان برگزاری جشن تولد

بادکنک آرایی طاق تم تولد سگهای نگهبان

بادکنک آرایی میز مهمانی تم تولد سگهای نگهبان

تنظیمات میز در این مهمانی Paw Patrol شگفت انگیز است!
قسمت های مرکزی و بطری های آب استخوانی بسیار جالب هستند. من همچنین عاشق هدبندهای گوش توله سگ هستم که هر صندلی را تزئین می کنند و بادکنک های ردپای سگ که روی میز قرار می گیرند.

بادکنک آرایی میز مهمانی تم تولد سگهای نگهبان

 

بادکنک آرایی 2سالگی تم تولد سگهای نگهبان

بادکنک آرایی غرفه عکس تم تولد سگهای نگهبان

غرفه عکس زیبای تم سگ های نگهبان

یک تولد، تولد نیست مگر اینکه بادکنک در کار باشد! یک گلدسته بادکنکی به راحتی کنار هم چیده می شود و روی یک میز بسته بندی شگفت انگیز به نظر می رسد. برای ایجاد این گلدسته، چندین بادکنک قرمز، زرد و آبی را باد کنید. استفاده از پمپ بادکنکی دستی کار را سریع و آسان می کند و به علاوه ریه های شما را فرسوده نمی کند! هنگامی که بادکنک ها باد شده و گره خوردند، به سادگی انتهای گره دار بادکنک های باد شده را از سوراخ های نوار بادکنک آرایی بیرون بکشید و همه چیز تمام شد. نوار بادکنک آرایی را می توانید از فروشگاه جشن ما بخرید.

بادکنک آرایی میز مهمانی

بادکنک آرایی با ستون بادکنکی سگ نگهبان

دسته گل بادکنکی Paw Patrol

با دسته گل بادکنکی Paw Patrol یک مهمانی به یاد ماندنی ترتیب دهید. استفاده از شخصیت های مورد علاقه Paw Patrol، برای جشن تولد کودکان عالی است. این به خودی خود یک بادکنک آرایی چشمگیر است، یا می توانید آن را با بادکنک های فویلی های و بادکنک های لاتکس ترکیب کنید تا یک عامل شگفت انگیز واقعی به دکوراسیون خود اضافه کنید. برای داشتن ظاهری کلاسیک، آن را با هوا پر کنید، یا از هلیوم برای شناور کردن آن استفاده کنید – کافی است برای باد کردن به فروشگاه آنلاین جشن ما سری بزنید.

دسته گل بادکنکی Paw Patrol

مجموعه ای سرگرم کننده و فوق العاده از تزیینات بادکنکی برای جشن تولد با تم Paw Patrol مناسب است. این مجموعه بادکنک شامل یک بادکنک پاو پاترول به شکل سپر هلیومی بزرگ، یک بادکنک بزرگ چیس بر روی پایه آبی و زرد و یک بادکنک تولدت مبارک کوچکتر است. این بادکنک ها کاملا باد شده و مونتاژ می شوند و تقریباً 5-7 روز دوام خواهند داشت.

دسته گل بادکنک هلیومی تولد 5سالگی تم سگ های نگهبان

دسته گل بادکنک هلیومی تولد 5سالگی تم سگ های نگهبان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *