وبلاگ

بادکنک آرایی تم تولد دایناسور

بادکنک آرایی تم تولد دایناسور

دایناسورها ممکن است منقرض شده باشند، اما جذابیت همیشگی آن‌ها همچنان باعث می‌شود جشن‌های تولد با بادکنک آرایی تم تولد دایناسور برای هر کسی که صحنه‌ی دینو را بررسی می‌کند، زمان خوبی باشد. و ایجاد یک منظره مهمانی ماقبل تاریخ به طرز شگفت انگیزی ساده است، حتی اگر از نوع “با مهارت” نباشید. در واقع، با ایده‌ها، راهنمایی‌ها و آموزش‌های ما برای بادکنک آرایی تم تولد دایناسور، ممکن است از اینکه چقدر سریع می‌توانید انجام دهید شگفت زده شوید و در نهایت جشن تولد دایناسوری که به یک موفقیت بزرگ تبدیل می شود.

بادکنک های تم تولد دایناسور

پس زمینه دایناسور همه چیز را زنده می کند و راهی سریع و آسان برای تزئین فوری مهمانی شماست.

بادکنک آرایی تم تولد دایناسور 3سالگی

اگر می‌خواهید تم تولد دایناسور تان را بزرگ‌تر کنید، تزئینات گلدسته‌های دایناسوری را به دیگر تزیینات اضافه کنید و ظاهر جشنتان را کامل کنید! گلدسته بادکنکی، یک تزیین شیک و عالی برای اتاق نشیمن است، می تواند روی میز یا حتی به عنوان یک هدیه غافلگیر کننده برای زمانی که آنها از خواب بیدار می شوند استفاده شود.

جشن تولد 6 سالگی با گلدسته دایناسوری

بادکنک آرایی تم تولد دایناسور برای پس زمینه عکس

بیایید با یک طرح رنگ مرکزی دو رنگ سبز، به علاوه رنگ های نارنجی، طلایی و قهوه ای شروع کنیم. این رنگ های خاکی به دوستان ما قبل از تاریخ زندگی می بخشد بدون اینکه خیلی خزنده یا جذاب باشد.

یک پس‌زمینه عکس آسان را می‌توان از کاغذ سبز جنگلی، و کاغذ کرپ قهوه‌ای، زرد همراه با دستمال کاغذی پوم پوم‌های قهوه ای نارنجی  طلایی درست کرد. چند لانه زنبوری (که در حال حاضر بسیار محبوب هستند) برای لمس مد روز و بافت متفاوت اضافه کنید.

بادکنک آرایی عکس پس زمینه با بادکنک هلیومی مشکی سبز

 

بادکنک آرایی تم تولد دایناسور برای ورودی در و میز هدیه

شما حتی می توانید از این مدل بادکنکهای غول پیکر برای عکس یا سلفی در مهمانی خود استفاده کنید. البته، هر مهمان دوست دارد با یک دایناسور ژست بگیرد، بنابراین اضافه کردن یک بادکنک غول پیکر دایناسور یا دو تا عالی است. یک بادکنک هلیومی نارنجی را در پنجه کوچک تی رکس فرو کنید و کلاه تولد روی سرش بگذارید و مطمئناً لبخندی عالی خواهید داشت!

این برای وقتی میهمانان شما از در وارد می شوند، روشی شایان ستایش برای آماده کردن آنها برای مهمانی “مانند 190 میلیون سال قبل از میلاد مسیح” است.

بادکنک آرایی ورودی در با بادکنک غول پیکر دایناسور

 

سپس، به مهمانها اجازه دهید تا کارت‌ها و هدایای خود را در یک منطقه مشخص قرار دهند. یا با ردپاهای دایناسور قابل چاپ رایگان ما در رنگ هایی که با موضوع مطابقت دارند، مهمانان را به جایی که باید بروند هدایت کنید.

میز هدیه تم تولد دایناسور

بادکنک آرایی زیبا و جذاب هدایای تولد تم دایناسور

طاق بادکنکی تم تولد دایناسور

اگر می‌خواهید با خرید بادکنک‌ها را از این هم دورتر ببرید، شاید در یک مکان یا سالن، با یک ستون و طاق بادکنکی تم تولد دایناسور انجام دهید.

طاق بادکنکی تم تولد دایناسور برای جشن تولد 5سالگی

بادکنک های لاتکس رنگی مانند سبز نارنجی آبی را در کنار بادکنک های فویلی دایناسور قرار دهید. و قوس بادکنکی با تم تولد دایناسور ایجاد کنید.

طاق بادکنکی میز تولد دایناسور

بادکنک های لاتکس پاستلی رنگی مانند سبز نارنجی آبی زرد صورتی را در کنار بادکنک فویلی دایناسور و استند یک متری دایناسور قرار دهید.با اینکار قوس بادکنکی با تم تولد دایناسور پسرانه برای تولد یکسالگی دوقلوها ایجاد می شود.

 بادکنک آرایی زیبای تم تولد دایناسور با بادکنک های پاستلی برای تولد یکسالگی دوقلوها

عکس تم تولد دایناسور

تزیین جایگاه عکس پسرانه با بادکنک فویلی دایناسور

بادکنک آرایی میز پذیرایی تم تولد دایناسور

اکنون صحنه را با بادکنک های دایناسور تنظیم کرده اید، بیایید به آرایش میز مهمانی خود فکر کنیم. از جمله بشقاب تم تولد دایناسور ، دستمال سفره دایناسور ، لیوان، و یک سفره مهمانی دایناسور عالی. لوازم مهمانی تم تولد دایناسورها نه تنها با لبخندهای زیبا و جذاب خود عالی به نظر می رسند، بلکه در هنگام مصرف غذا (و کودکان) جزء ضروریات هر جشن تولدی هستند.

 بادکنک آرایی میز پذیرایی تم تولد دایناسور با بادکنک هلیومی سبز قرمز

بادکنک آرایی تم تولد‌دایناسور و لوازم تولد

 

برای تم تولد دایناسور ، ما یک بنر تم تولد دایناسور و استندهای 50 سانتی و 1متری را توصیه می کنیم. آنها را می توان تقریباً هر جایی قرار داد. و از هر جایی از جمله سقف، دیوار، در یا میز آویزان کرد و به خانه یا محل برگزاری شما شخصیت و جذابیت فوری می بخشد. وقتی مهمانان این تزیینات را می بینند، بیش از حد به مهمانی می پیوندند و عاشق این تم می شوند، چهره آنها را تصور کنید!

لوازم جشن تولد با تم‌دایناسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *