وبلاگ

بادکنک آرایی برای ولنتاین

بادکنک آرایی برای ولنتاین

روز ولنتاین فرصتی عالی برای بیان احساسات خود با ایجاد دکوراسیون رمانتیک مناسب در خانه است! می‌توانید با استفاده از گل‌های تازه، حلقه‌های گل، تاج گل، پوم پوم، رومیزی، و البته بادکنک آرایی ولنتاین و بادکنک‌های رنگارنگ در همه اندازه‌ها و شکل‌ها، جلوه‌ای زیبا ایجاد کنید!

اما کلمات کافی است: اکنون، ما تعدادی از بهترین تزیینات روز ولنتاین را برای خانه به شما نشان می دهیم!

بادکنک آرایی ولنتاین

1. فوتوزون قلبی شکل یا بادکنک آرایی پس زمینه عکس روز ولنتاین

Photozone یکی از محبوب ترین تزئینات روز ولنتاین است! شما می توانید از هر چیزی یک فتوزون قلب شکل ایجاد کنید: بادکنک، پوم پوم، پارچه، گل های تازه و سبزه، و حتی شیرینی!

بادکنک آرایی پس زمینه عکس ولنتاین

اما ابتدا باید یک قاب بسازید. می توانید از چوب، سیم فلزی، لوله پلاستیکی نازک یا فوم پلی اتیلن استفاده کنید. هر وسیله ای که در دست دارید اینکار را برای شما انجام خواهد داد! برای ایجاد چنین دکوراسیونی نیازی به یک دانشمند موشکی نیست. با این حال، اگر احساس می کنید که نمی توانید به تنهایی از عهده آن برآیید، آموزش های زیادی به صورت آنلاین وجود دارد!

2. حلقه گل آویز قلب

تزئینات جشن ولنتاین مانند گلدسته ها به تغییر فضاهای بزرگ در خانه شما کمک می کند. فقط با گل رز قرمز و طناب نازک می توانید یک حلقه گل برای جشن خود درست کنید!

 حلقه گل آویز قلب3. دکوراسیون دیوار با قاب رمانتیک

دیوارهای ساده با تزیین بادکنک فقط یکی از ایده های بادکنک آرایی برای ولنتاین است! اگر موافق هستید، پس یکی از ایده های خیره کننده دکوراسیون اتاق ولنتاین را انتخاب کنید و یک دکور دیواری با قاب زیبا ایجاد کنید!

دکوراسیون دیوار روز ولنتاین با قاب رمانتیک

برای ایجاد یک قاب، می توانید از یک جعبه مقوایی استفاده کنید. قاب خود را با چندین قلب کوچک چند رنگ و حروف “L.O.V.E” تزئین کنید. علائم عاشقانه مانند “دوستت دارم”، “تو عزیز من هستی”، “بیا با هم بزرگتر شویم” و غیره نیز بسیار خوب عمل می کنند!

4. بادکنک های شکل دار را برای بادکنک آرایی ولنتاین اضافه کنید

ولنتاین و تزیینات آن لزوماً نباید از کاغذ ساخته شود: بادکنک ولنتاین پر باد بسیار چشمگیرتر و زیباتر به نظر می رسد!

ایده های زیادی برای دکوراسیون ولنتاین وجود دارد که به شما در این امر کمک می کند. این می تواند یک قلب بزرگ ساخته شده از بادکنک، یا یک پانل، یا یک دسته از قلب بادکنک هلیومی، یا حیوانات بادکنکی بامزه باشد (به عنوان مثال، یک بادکنک خرس عروسکی باد کرده که دسته ای از توپ ها را در دست دارد، یا یک دسته گل بزرگ بادکنکی زیبا). و اگر «ریزه کاری ها» با سبک و سلیقه شما جور نیست، می توانید کل اتاق را با بادکنک های هلیومی رنگ های قرمز و صورتی پر کنید!

بادکنک خرس بزرگ

دکوراسیون ولنتاین با بادکنک خرس

5. تاج گل ولنتاین

به دنبال گزینه های دکور زیبا و لطیف هستید؟ از گل برای ایجاد دکوراسیون خانه در روز ولنتاین خود استفاده کنید!

تاج گل ولنتاینبرای ایجاد چنین ترکیبی، می توانید ساقه ها را با گل های هر گیاه بردارید و آنها را به شکل یک تاج گل ببافید و انتهای آن را با نخ نامرئی محکم کنید. اگر گل های شما واقعی هستند، برگ های اضافی را بردارید و ساقه های خیلی بلند را کوتاه کنید. همچنین، اگر متوجه شدید که نخ نامرئی، گیاهان را دقیقاً آنطور که می‌خواهید نگه نمی‌دارد، از چسب حرارتی استفاده کنید و در صورت نیاز تنظیمات را انجام دهید.

6. با بادکنک های حروفی بگویید «دوستت دارم»

اگر می‌خواهید به عزیزتان بادکنک هدیه بدهید و در عین حال به این شخص اعتراف کنید، بادکنک‌های حروف راه‌حل مناسبی هستند!

می توانید حروف جداگانه سفارش دهید و آنها را به قاب دیوار بچسبانید و فضای اطراف جشن را به زیبایی تزئین کنید یا یک عبارت باد شده آماده بخرید!

7. بادکنک آرایی ولنتاین با قوس قلب

بادکنک آرایی برای ولنتاین با چنین قوسی یکی از چشم نوازترین تزئینات روز ولنتاین است.

ساده ترین راه این است که یک قوس کوچک بدون قاب از بادکنکهایی با رنگ ها و اندازه های مختلف بسازید. اما اگر می خواهید سازه ای بزرگتر و پایدارتر در حیاط خلوت خود نصب کنید، ابتدا باید یک قاب بسازید: از میله های فلزی یا لوله های پلاستیکی نازک استفاده کنید. شما می توانید قوس خود را با هر چیزی تزئین کنید: بادکنک، گل های تازه و سبزه، پرده های حلبی یا مهره ای، و حتی پروانه های کاغذی!

با این حال، ما ترکیب همه انواع تزئینات ممکن را با هم توصیه نمی‌کنیم. ممکن است خیلی طاقت‌فرسا به نظر برسد.

8. بادکنک های پر از بادکنک قلب های کوچک

بسیاری از تزئینات ساده و در عین حال خیره کننده برای روز ولنتاین وجود دارد!

یک بادکنک حبابی با کیفیت یک هدیه عالی و یک گزینه جالب توجه برای دکوراسیون اتاق شما است. این بادکنک کاملاً بزرگ است که با کانفتی های کوچک به شکل قلب و سایه های مختلف قرمز و صورتی پر شده است. شما می توانید یک بادکنک با یک کتیبه لمسی برای انتقال پیام خود به عزیزتان انتخاب کنید.

بادکنک های پر از بادکنک قلب های کوچک برای بادکنک آرایی ولنتاین

همچنین می توانید قسمت پایین هر بادکنک را با چهار بادکنک کوچکتر و روبان های رنگارنگ تزیین کنید تا برجسته شود.

9. بالون حباب قلب پر از حروف دوستت دارم

به نظر می رسد در میان بسیاری از ایده های تزیین بادکنک ولنتاین و بادکنک آرایی برای ولنتاین ، این یکی به طور خاص برای رمانتیک ترین روز سال ساخته شده است! می‌توانید یک بادکنک شفاف با حروف (مانند «دوستت دارم») که با بادکنک‌های کوچک‌تر 5 اینچی به شکل قلب قرمز و گلوله های رنگارنگ پر شده است.

 دکوراسیون با بادکنک آرایی ولنتاین

این بادی ها در هر فضای داخلی، در هر نقطه از اتاق شگفت انگیز به نظر می رسند!

10. شیرینی به شکل قلب

معمولاً مردم کوکی های ولنتاین را به شکل قلب می پزند – هم کوچک و هم بزرگ! با استفاده از دکور شیرینی پزی امروزی، می توانید معجزات واقعی خلق کنید و همچنین کوکی ها را با انواع توت ها و چیزهای دیگر تزئین کنید.

کوکی های قلبی شکل

با کوکی‌های شکلاتی، کوکی‌های ساندویچ، کوکی‌های انگور و گیلاس قرمز و کوکی‌های شکلاتی قهوه، این روز ولنتاین را خلاقانه، شیرین و خوشمزه کنید!

همچنین ممکن است بخواهید آب نبات های شکلاتی یا شکلات تخته ای خود را تهیه کنید. تنها چیزی که نیاز دارید مقداری شکلات ذوب شده، یک قالب سیلیکونی به شکل قلب و تزئینات روی آن است. آنها ممکن است توت ها، طلای خوراکی، آجیل و غیره باشند.

شیرینی به شکل قلب قرمز

11. بادکنک آرایی میز روز ولنتاین به همراه رومیزی

چه کسی گفته است که رومیزی فقط یک تکه پارچه است که بشقاب ها و لیوان های خود را روی آن قرار می دهید؟ برای تعطیلاتی مانند روز ولنتاین، حتی این عنصر تزئینی باید به یک اثر هنری تبدیل شود!

بادکنک آرایی میز روز ولنتاین به همراه رومیزی

فکر کنید چه ایده هایی برای دکوراسیون روز ولنتاین بیشتر به شما می آید:

از قلب های فوم با رنگ های مختلف استفاده کنید و آنها را به یکدیگر بچسبانید.
یک پارچه زیبا انتخاب کنید و از شابلون ها برای ایجاد میز منحصر به فرد خود با قلب، بوسه و غیره استفاده کنید.

12. قلب با منگوله های کاغذی

ساختن این دکور پر جنب و جوش آسان است: چندین بادکنک قلبی شکل هلیومی به رنگ سفید برای بادکنک آرایی ولنتاین سفارش دهید و منگوله های کاغذی قرمز و صورتی را با استفاده از نخ به گردن آنها بچسبانید.

قلب با منگوله های کاغذی و بادکنک هلیومیچنین دکوراسیون ساده ای بسیار ملایم و در عین حال روشن به نظر می رسد، بلافاصله توجه را به خود جلب می کند و فضای داخلی شما را متحول می کند!

13. گل آرایی وحشی

گل همیشه با عشق و شیرینی همراه است، نه؟! پس چرا از این ایده های تزیین جشن ولنتاین برای ایجاد یک فضای رمانتیک بی نظیر استفاده نکنید؟!

در اینجا چند ایده جالب برای دکوراسیون گل وحشی وجود دارد:

  • دسته های کوچک گل در گلدان و آویزان
  • غنچه های چسبیده به پرده ها
  • چیدمان میز با گل در گلدان
  • ترکیبات گل و بادکنک های کوچک
  • تاج های گل با گل های تازه و سبز

ایده های دکوراسیون روز ولنتاین به همراه بادکنک آرایی ولنتاین

ترتیب یک رویداد کوچک در محیطی دنج و رمانتیک در خانه هدیه ای عالی برای عزیزانتان خواهد بود. و تنوع ایده های دکور روز ولنتاین به شما در بادکنک آرایی ولنتاین کمک می کند! چند اقلام دکور رمانتیک تهیه کنید و اتاق خود را برای یک تغییر فوری تزئین کنید! فروشگاه تم تولد بهترین بادکنک ها را برای هر مناسبتی با قیمت های مناسب ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *