وبلاگ

بادکنک آرایی اسب تک شاخ تم تولد دخترانه

تک‌شاخ‌ها به‌عنوان یک ایده تم برای جشن‌های تولد بچه‌ها یک موفقیت مطمئن هستند، و مهمانی‌های تک‌شاخ ساده هستند و نیازی به سرمایه‌گذاری قابل توجهی ندارند. شما می توانید دعوت نامه تهیه کنید و از قبل برای مهمانان خود ارسال کنید. دوستان فرزندان شما از شرکت در آن لذت خواهند برد و با جمع آوری چند ماده ساده، می توانید کل مهمانی را به یک جشن تبدیل کنید.
یک مهمانی تک شاخ بدون بهترین ایده های بادکنک آرایی کامل نمی شود. اگر می‌خواهید بدانید چگونه یک مهمانی برپا کنید یا چه تزییناتی را در منو بگنجانید، ما شما را تحت پوشش قرار داده‌ایم. در اینجا لیستی از ایده‌های برتر بادکنک آرایی اسب تک شاخ تم تولد دخترانه آمده است.

بادکنک آرایی دیواری اسب تک شاخ تم تولد دخترانه

برای تزیین جشن تک شاخ، حلقه دیواری قطعا یکی از بهترین هاست. می توانید آن را به عنوان پس زمینه روی میز وسط خود آویزان کنید و مهمانی خود را برجسته کنید. تنها چیزی که برای شروع نیاز دارید، کاغذهای مقوایی زرق و برق، ورق های تزئینی، قیچی، گل، روبان و یک چسب حرارتی و تعدادی بادکنک صورتی و سفید است.

بادکنک آرایی دیواری اسب تک شاخ تم تولد دخترانه

بادکنک آرایی دیواری اسب تک شاخ

بادکنک آرایی دیواری تک شاخ

بادکنک آرایی دیواری تک شاخ

 

تم تک شاخ برای تولد

بادکنک آرایی دیواری اسب تک شاخ با بادکنک فویلی

 

بادکنک آرایی تم تولد یونیکورن با ستون بادکنکی تک شاخ

تولد هم جشن بگیری؟ چرا از بادکنک های تولد تک شاخ خود برای تکمیل تزیینات جشن تولد استفاده نکنید. آنها مقداری شگفتی اضافی به جشن تولد تک شاخ اضافه می کنند!

اجازه دهید با استفاده از بادکنک های فویلی تک شاخ و ستون بادکنکی تک شاخ، شما را برای بادکنک آرایی اسب تک شاخ تم تولد دخترانه راهنمایی کنیم.

ستون بادکنکی تک شاخ با بادکنک های زرد آبی بنفش صورتی سفید

بادکنک آرایی ستون بادکنکی تک شاخ با بادکنکهای آبی صورتی بنفش روشن

دسته بادکنک هلیومی اسب تک شاخ

یک دسته بادکنک هلیومی اسب تک شاخ یا شاید چندین دسته گل یکنواخت ایجاد کنید و از آنها بالای میز خود یا در ورودی مکان برگزاری جشن استفاده کنید. گروهی از بادکنک های هلیومی و تک شاخ که با یک بادکنک غول پیکر تکشاخ به عنوان نقطه کانونی چیده شده اند، جادویی به نظر می رسند. مطمئناً این کار باعث می‌شود که مهمانان شما را به یک سرزمین فانتزی تک‌شاخ جادویی ببرند و ببرند!

بادکنک های هلیومی تک شاخ

 

بادکنک هلیومی تک شاخ

طاق بادکنکی تک شاخ

یکی دیگر از ایده های عالی تزیین میز جشن تولد، ایجاد یک طاق بادکنک تک شاخ یا گلدسته بادکنک تک شاخ در بالا و اطراف میز است.

طاق بادکنک تک شاخ با بادکنک های صورتی بنفش سفید

 

برای ایجاد یک طاق بادکنکی تک شاخ، از بادکنک های تکشاخ پاستلی استفاده کنید و آنها را با طیف وسیعی از بادکنک های لاتکس تک شاخ جشن ما ترکیب کنید. این ترکیب مطمئناً تأثیری ماندگار بر مهمانان شما خواهد گذاشت. ایجاد یک طاق بادکنکی تک شاخ دیدنی آسان تر از آن چیزی است که فکر می کنید. چه از طاق به عنوان ورودی در استفاده کنید، چه روی میز یا به عنوان پس زمینه تک شاخ برای عکس.

طاق بادکنکی تم تک شاخ

 

یکی دیگر از راه‌های تاثیرگذاری و ایجاد یک پس‌زمینه عالی تک‌شاخ، گلدسته بادکنک تک‌شاخ است. گلدسته خود را با خرید بادکنک های فویلی تک شاخ ست کنید و تم رنگی ایجاد کنید. آنها برای تزئین دیوارها، میزها یا ورودی درها عالی هستند.

بادکنک فویلی تک شاخ

چهره مهمانان خود را زمانی تصور کنید که یک بادکنک بزرگ تک شاخ را روی میز یا روی زمین به عنوان تزئین می بینند.

بادکنک بزرگ تک شاخ

بادکنک آرایی جشن با تم تولد تک شاخ صورتی

تم تولد یک سالگی دخترانه

یک بادکنک تک شاخ داشته باشید تا به دختر یا پسر تولدی که از خواب بیدار می شوند، در اتاق خوابشان خوش آمد بگوید! آنها مطمئناً شگفت زده خواهند شد!

تم تولد دخترانه تک شاخ ساده با بادکنک های پاستیلی هلیومی

یکی از آخرین راه‌های عالی برای افزودن مقداری شگفت‌انگیز، سفارش بادکنک هلیومی تک‌شاخ است. حتی می‌توانید با بادکنک‌های فویلی تک‌شاخ عالی، یک گلدسته بادکنکی تک‌شاخ درست کنید. البته داشتن یک نقطه مرکزی برای جشن شما نیز مهم است. چه نقطه مرکزی بهتر از یک بادکنک تک شاخ غول پیکر که با چند بادکنک تک شاخ کوچکتر یا حتی چند بادکنک تکشاخ رنگین کمانی تکمیل می شود.

بادکنک آرایی دکوراسیون جشن تولد با تم تولد تک شاخ ساده

یک نظر در “بادکنک آرایی اسب تک شاخ تم تولد دخترانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *