وبلاگ

بهترین ایده‌های جشن تولد یکسالگی و دو سالگی

کیک تولد رنگین کمانی با ترافل های رنگی رنگی

برای جشن تولد یک سالگی و دو سالگی برنامه ریزی می کنید؟ از آنجایی که چند سال اول خیلی سریع می گذرد، مهم است که روز تولد کودک خود را به خاطره انگیزترین شکل ممکن جشن بگیرید. بنابراین، ما محبوب‌ترین تم‌های جشن تولد یک سالگی و دو سالگی را گردآوری کرده‌ایم تا برای جشن گرفتن آماده شوید!

بهترین ایده های جشن تولد یک سالگی و دو سالگی

جشن تولد یک سالگی

تم تولد جادویی رنگین کمان

رنگین کمان ها و کودکان یک ساله مانند کیک تولد و فراستینگ آن با هم هماهنگ می شوند، بنابراین این تم مهمانی بدون استرس یک موفقیت تضمین شده است. به سادگی با بادکنک های طرح رنگی رنگین کمانی تزئین کنید و چند بنر کلاسیک تولدت مبارک را روی صندلی کودک پسر یا دختر خود قرار دهید.

تم تولد جادویی رنگین کمان یکسالگیهمه چیز باید هماهنگ با تم تولد رنگین کمان باشد مثل ظروف غذاخوری. ما همچنین این کلاه‌های مینی مهمانی رنگین کمانی را توصیه می‌کنیم که بچه‌ها باید برای هر مهمانی داشته باشند!

دیزاین جشن تولد یکسالگی با لوازم مهمانی رنگین کمان

دیزاین جشن تولد یک سالگی با لوازم مهمانی رنگین کمان

بهترین بخش در مورد این اولین ایده جشن تولد این است که می توانید به هر شکلی که می خواهید آن را برای فرزند کوچکتان خاص کنید. بنابراین، می توانید همه چیز را ساده نگه دارید مثل رویه این کیک چند رنگ، یا می توانید دکوری با الهام از هر شخصیتی اضافه کنید یا نشان دهید که کودک شما در حال حاضر دوستش دارد. به ما اعتماد کنید، این تم تولد را همه دوست دارند.

کیک تولد رنگین کمانی با ترافل های رنگی رنگی

کیک تولد رنگین کمانی با ترافل های رنگی رنگی

مهمانی تم کامیون آتش نشانی برای تولد یکسالگی پسر

اگر پسر تولد شما عاشق ماشین های آتش نشانی است، پس این اولین ایده جشن عالی است! توصیه می کنیم از تزئینات قرمز و آبی و بادکنک های ماشین آتش نشانی زیاد استفاده کنید.

تم کامیون آتش نشانی برای جشن تولد یکسالگی

تم کامیون آتش نشانی برای جشن تولد یک سالگی

ما عاشق این بشقاب های ماشین آتش نشانی قرمز روشن و دستمال های زیبا هستیم. آنها دارای تزئینات شایان ستایش هستند که آنها را برای اولین تولدها ایده آل می کند. برای تکمیل این چیدمان مهمانی، پیشنهاد می کنیم رومیزی رنگارنگ راه راه و یک کیک با ترافل های رنگی را اضافه کنید.

لوازم مهمانی تم کامیون آتشنشانی

لوازم مهمانی تم کامیون آتشنشانی

جشن تولد کامل با تم ماشین آتش نشانی برای جشن گرفتن 01 بزرگ! اما اگر کودک شما ماشین را دوست دارد، ما بادکنک ماشین و دیگر لوازم تم تولد ماشین را داریم!

جشن تولد پرنسس

اگر می خواهید کمی جادو به روز بزرگ کودک خود بیاورید، یک مهمانی با تم تولد پرنسس سیندرلا یا سوفیا برگزار کنید! این بنر زیبا و رویه کیک، یک مهمانی عالی برای اولین تولد ایجاد می کند. در مورد دکورهای دیگر، به ظروف صورتی زیبا، بنرهای درخشان و بادکنک های تاج و قلعه فکر کنید و تاج ها را فراموش نکنید!

جشن تولد پرنسس برای یکسالگی تولدهیچ جشن افسانه ای بدون تاج پر زرق و برق کامل نمی شود، و این بسته چند رنگ برای تبدیل شدن به یک شاهزاده خانم زیبا ضروری است.

وسایل جشن تولد پرنسسی

وسایل جشن تولد پرنسسی

ما همچنین این کلاه های مهمانی پرنسس با تزئینات توری را دوست داریم. یک مورد ضروری برای هر جشن سلطنتی!

مهمانی سیرک برای جشن تولد یکسالگی

از آنجایی که فرزندپروری گاهی اوقات شبیه یک سیرک است، ممکن است شما هم دلقک شوید. به همین دلیل است که این ایده مهمانی برای هر کودک یک ساله شگفت انگیز است! تنها چیزی که واقعاً برای این تم نیاز دارید، ظروف غذاخوری با تم سیرک مانند این بشقاب های شیر یا این ست شام است. و برخی از تزئینات خوب خروشان.

وسایل و لوازم تولد تم سیرک برای تولد پسر و دختر یکساله

وسایل و لوازم تولد تم سیرک برای تولد پسر و دختر یک ساله

تنقلات سیرک نیز بسیار مهم هستند، بنابراین توصیه می کنیم مقداری ذرت بو داده کره ای را در سطل های کلاسیک سرو کنید. با مقداری کراکر حیوانات و کیک کانفتی بهترین جشن سیرک را برای تولد یک سالگی خواهید داشت!

تولد 1 سالگی تم سیرک

تولد 1 سالگی تم سیرک

تم های جشن تولد دو سالگی

تولد دو سالگی به همان اندازه سرگرم کننده است، به خصوص که کوچولوی شما بزرگتر است و درک بیشتری از مهمانی دارد. بنابراین بدون هیچ مقدمه ای، در اینجا تم های مورد علاقه ما برای دو سالگی وجود دارد!

بالرین

اگر شما یک کوچولوی ریزه اندام دارید، این ایده برای جشن تولد دو سالگی او ایده آل است! برای تزیین یک گلدسته بادکنکی در سایه های مختلف صورتی را پیشنهاد می کنیم. اما اگر می خواهید همه چیز را ساده نگه دارید، این بادکنک کفش باله فویلی نیز باشکوه است.

تم تولد بالرین برای جشن تولد دو سالگی

تم تولد بالرین برای جشن تولد دو سالگی

ما عاشق این بشقاب های چرخه ای هستیم که با این دستمال های کفش بالرین دیزاین شده اند. توصیه می‌کنیم برای این تم تولد دوم کیک‌هایی با تم باله داشته باشید.

وسایل پارتی بالرین برای جشن 2 سالگی دختر کوچولو

وسایل پارتی بالرین برای جشن 2 سالگی دختر کوچولو

چو چو! مهمانی قطار

در اینجا یک ایده مهمانی فوق‌العاده با موضوع قطار برای تولد دو سالگی وجود دارد. تنها چیزی که واقعاً نیاز دارید چند بشقاب قطار شکل، دستمال سفره و گلدسته های مهمانی است. (اگر بتوانید مهمانی خود را در یک قطار واقعی برگزار کنید، امتیازهای اضافی دریافت می کنید!)

تم تولد قطار 2 سالگی دختر پسر کوچولو

تم تولد قطار 2 سالگی دختر پسر کوچولو

مهمانی ماه و موشک برای جشن تولد دو سالگی

آیا به دنبال برگزاری یک جشن تولد 2 سالگی خارج از این دنیا هستید؟ یک جشن با مضمون فضا همیشه یک انفجار تضمین شده است! توصیه می کنیم با بادکنک های موشکی، گلدسته های ماه و ستاره و همه چیزهای کهکشانی تزئین کنید.

تم تولد فضانورد پسر دو ساله

تم تولد فضانورد پسر دو ساله

برای یک منظره ستاره‌ای، چند بشقاب با مضمون فضا، دستمال‌های فضانوردی، و کیسه‌های مهمانی موشکی پر از چیزهای کهکشانی قرار دهید. و اگر واقعاً می‌خواهید آدم فضایی کوچک خود را لوس کنید، بقیه مجموعه لوازم مهمانی فضانورد را سفارش دهید.

لوازم جشن تولد فضانوردی دو سالگی

لوازم جشن تولد فضانوردی دو سالگی

اینها همه ایده های جشن تولد یک سالگی و تولد دو سالگی هستند، اما ما همیشه مراقب الهامات بیشتر برای به اشتراک گذاشتن هستیم. مهم نیست که با چه تمی تصمیم می گیرید، مهم جشن گرفتن روز بزرگ بچه هایتان با دوستان و خانواده است. برای کوچولوی شما آرزوی بهترین ها را دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *