وبلاگ

آموزش گل کاغذی تولد

گل کاغذی تولد

سلام دوستان! همانطور که قول داده بودم مقاله آموزش گل کاغذی تولد را برایتان آماده کردم! گل کاغذی تزیینی تولد یک مهمانی یا دکوراسیون خانه را عالی می کند! برای تزیینات بیشتر محل جشن تولد ، لوازم تولد موردنیاز خود را از فروشگاه تم تولد بخرید.

گل کاغذی برای تولد

گل کاغذی تزیینی برای تولد

گل کاغذی آبی

آموزش گل کاغذی تولد

الگوی گل کاغذی برای تولد

ما از الگوی گل کاغذی برای تولد Abbi Kirsten استفاده کردیم. قالب ها (لایه های گلبرگ کوچک، متوسط و بزرگ) و برگ ها را با استفاده از دستگاه برش، برش می دهیم. اگر دستگاه برش ندارید، می توانید قالب را روی مقوا چاپ کرده و با دست برش دهید.

چاپ و برش الگوی گل کاغذی تزیینی

طبق دستور ابی، 6 لایه گلبرگ را بریدم تا یک گل کاغذی درست کنم.

ساخت گل کاغذی تولد

بعد از اینکه تمام گلبرگ ها و برگ ها را بریدم، از یک مداد به عنوان رولپلاکم استفاده کردم تا لبه ها را به سمت داخل فر کنم. این بخش وقت گیر است اما می تواند سرگرم کننده و آرامش بخش باشد!

حالت دادن به لبه گلبرگ با مداد

گلبرگهای آماده شده

حالت دادن وسط گل

من بداهه کار کردم و با استفاده از نوک دسته قلم مو، گلبرگ های گل کاغذی تولد را با گذاشتن آن روی کف دستم پیچ دادم. وقتی گلبرگ ها به صورت ایستاده اند، یعنی آماده مونتاژ هستند!

همانطور که اشاره کردم برای ساخت یک گل از 6 لایه گلبرگ استفاده کردم. من 3 تا از آنها را با جابجایی گلبرگ ها به هم چسباندم تا مستقیماً روی هم قرار نگیرند. تصویر زیر را ببینید:

گلبرگهای گل کاغذی آماده مونتاژ

سه لایه گلبرگ باقیمانده است. آنها را با جمع کردن همه گلبرگ ها به سمت بالا تا کردم. سپس زیر آن را به 3 لایه دیگر چسباندم. همین کار را با دو لایه گلبرگ باقی مانده تکرار کردم.

گلکاغذی

در اینجا گل باید چگونه به نظر برسد. بسیار زیبا!

قرار دادن 6 لایه گلبرگ روی هم-min

من همین مراحل را تکرار کردم و گل دوم (هم اندازه) را ایجاد کردم تا یک توپ گل برای گلدسته ام تشکیل شود. برای ایجاد توپ گل، پشت هر دو گل را به هم می چسبانید.

برای درست کردن گلدسته گل کاغذی تزیینی تولد از سوزن و نخ استفاده کردم. و این مرحله را تا جایی که گل و گلبرگ داشتم ادامه دادم.

درست کردن گلدسته گل کاغذی تزیینی تولد با استفاده از سوزن و نخ

نکته: گل را با چسب حرارتی به نخ بچسبانید. وقتی همه برگ ها و گل ها را اضافه کردید، گل دوم را به پشت هر گل بچسبانید تا توپ گل شکل بگیرد. امیدوارم شما را گیج نکرده باشم.چسباندن گل کاغذی تولد به پشت گل کاغذی اول

در اینجا حلقه گل کاغذی با گل دوم اضافه شده است. آیا توپ های گل سرگرم کننده و فوق العاده زیبا به نظر نمی رسند؟ نظر خود را برایمان ارسال کنید.

گل کاغذی تم تولد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *