وبلاگ

آموزش گره زدن بادکنک

ما همیشه بادکنکها را با سبکی، سرگرمی و حال و هوای تعطیلات مرتبط می کنیم. آنها شما را در یک کودکی بی دغدغه غرق می کنند، به شما اجازه می دهند مشکلات را فراموش کنید و فقط از لحظه لذت ببرید. تصور هر رویدادی بدون بادکنک های درخشان دشوار است. هدف آنها تزئین هر اتاق است. برای اینکه عمر بادکنک های باد شده را افزایش دهید، باید نحوه گره زدن بادکنک را بدانید. در غیر این صورت، بادکنکهای شما چند ساعت پس از دمیدن پژمرده و کم باد و در نهایت خالی می شود. چگونه بادکنک را ببندیم تا باد آن خالی نشود؟

آسانترین روش گره زدن بادکنک در 4 مرحله

روش های مختلفی برای تزئین مکان مورد نظر برای یک جشن وجود دارد. دکوراسیون بادکنک آزادی بیشتری برای اجرای طراحی و دیزاین جشن می دهد. علاوه بر این، تزئین جشن تولد، مراسم عروسی با بادکنک، انرژی مثبت زیادی به شما می دهد.

یکی از راه های آسان برای بستن بادکنک، بدون قیطان یا نخ نامرئی و با گره زدن بادکنک است. شما فقط باید بدانید که چگونه آن را به درستی انجام دهید.

سایزر بادکنک

هر بادکنک اندازه خود را دارد. متخصصان باد کردن آن را بیش از حد لازم توصیه نمی‌کنند، زیرا در تماس با اجسام تیز حساس‌تر می‌شود. اگر یکباره ترکیده نشود، اما کمی دیرتر می ترکد. بنابراین، قبل از باد کردن بادکنک، باید اندازه نهایی آن را بدانید. شما می توانید از سایزر استفاده کنید. و یا با شکل دم می توانید متوجه شوید که آیا بادکنک را به درستی باد کرده اید: اگر دم متورم شده باشد و نزدیک گردن آن شکلی شبیه “گلابی” وجود داشته باشد، زیاده روی کرده اید. برای یادگیری نحوه بستن آسان بادکنک به 4 مرحله نگاه کنید.

قبل از اینکه بادکنک را ببندید
در ابتدا یک بادکنک باد را باد کنید.

من به شما توصیه می کنم بادکنک ها را با استفاده از پمپ بادکنک و نه با دهان خود باد کنید.

راستش را بخواهید، من فکر می کنم که باد کردن یک بادکنک با دهان یک تلاش غیرضروری است (مخصوصا اگر قصد دارید چند بادکنک یا حتی بیشتر باد کنید).

نکته دیگر در مورد باد کردن دهان این است که بادکنک می تواند در حین باد کردن آن بیرون بیاید و ممکن است به شما سیلی بزند که می تواند بسیار دردناک باشد.

مرحله 1:
بعد از اینکه بادکنک باد کردید، گردن بادکنک را با انگشت اشاره و انگشت میانی به سمت شست خود بگیرید، در ناحیه ای که به قسمت بادکرده بادکنک نزدیکتر است.

شما باید فقط از 3 انگشتی که در بالا به آنها اشاره کردم استفاده کنید (نیازی به استفاده از انگشت حلقه و انگشت کوچک نیست).

مرحله یک گره زدن بادکنک - نگهداشتن گردنه بادکنک با انگشت و میانی

دست شما و بادکنک باید یک شکل “V” وارونه ایجاد کنند.

شکلV وارونه دست و بادکنک

مرحله 2: 
دست دیگر خود را بگیرید و آن را داخل “V” وارونه رد کنید.

دهانه بادکنک را با انگشتان خود ببندید و با دست دیگر چند بار بکشید. سعی کنید گردن بادکنک را به اندازه 8 تا 12 سانتی متر به سمت مخالف و دور از بادکنک بکشید.

مرحله 2 گره زدن بادکنک

مرحله 3: 
سپس، دست خود را به عقب بکشید، در بین “V” وارونه

مرحله 3 بستن بادکنک

مرحله 3 بستن بادکنک

و از آنجا، آن را بین انگشت اشاره و وسط خود قرار دهید.

 گره زدن بادکنک به روشی آسان

نحوه گره بادکنک

مرحله 4:
تنها چیزی که برای بستن بادکنک باقی می‌ماند این است که دهانه بادکنک را که اکنون روی 2 انگشت شما کشیده شده است، از روی حلقه به وجود آمده (و روی ناخن‌هایتان) رد کنید.

مرحله 4 گره زدن بادکنک

آموزش بستن دهانه بادکنک

 

گره زدن بادکنک هلیومی

گره زدن بادکنک هلیومی

بادکنک های پر از هلیوم دارای روش باد کردن دیگری هستند. همانطور که می دانید هلیوم یک گاز مایع است که تمایل دارد حتی از سوراخ میکروسکوپی نیز نفوذ کند. پس از اینکه بادکنک را باد کردیم، نحوه گره زدن بادکنک مهم است تا باد از بادکنک خارج نشود.

بادکنک های پر از هلیوم را باید به سرعت و کارآمد ببندیم. دکوراتورهای حرفه ای اغلب به این صورت عمل می کنند: ابتدا یک گره به گردن بادکنک باد کرده می زنند و سپس یک روبان به بادکنک گره دار می بندند. برخی از افراد ممکن است این روش را زمان‌بر و غیرقابل اعتماد بدانند.

گره زدن بادکنک با قیطان بسیار سریعتر و ایمن تر است. گره ای که هم گردن بادکنک و هم قیطانی که از آن عبور می کند را می بندد.

گردن بادکنک را دور دو انگشت دست چپ (انگشت اشاره و وسط) بپبچید، انتهای قیطان را بین انگشتان رد کنید. برای اینکه گردن بادکنک به راحتی روی انگشتان باد شود، باید چندین بار به شدت کشیده شود و برای عبور آزاد قیطان باید انگشت اشاره و وسط از هم جدا شوند.

امیدواریم اکنون بادکنک هایی که باد کرده اید برای مدت طولانی شما را شاد کرده و فضای مناسبی را ایجاد کنند. اگر نیاز به ساخت یک ترکیب بادکنکی دارید، باید از راه دوم استفاده کنید.

تخیل غنی شما یک محیط زیبا و فراموش نشدنی از دسته های بادکنک، گلدسته ها، طاق ها و غیره ایجاد می کند. می توانید برای طراحی عناصر و ترکیبات، از بادکنک های رنگارنگ و شیک در اشکال و اندازه های مختلف استفاده کنید. هنگامی که می دانید چگونه یک بادکنک را به راحتی گره بزنید، می توانید هر طرحی را بدون کمک خارجی ایجاد کنید. جشن ما بهترین بادکنک ها را برای هر مناسبتی با قیمت های مناسب ارائه می دهد. بادکنک های ما را در jashnema.ir بررسی کنید و با خرید تم تولد جشن زیبا و بیاد ماندنی برای عزیزتان بگیرید!

1 نظر در “آموزش گره زدن بادکنک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *