وبلاگ

آموزش چاپ دستی روی بادکنک با برچسب الفبا

آموزش چاپ دستی روی بادکنک

من فکر می کنم چیزی بسیار ساده و شیرین در مورد هدیه دادن یک بادکنک وجود دارد. و می توانید با استفاده از برچسب های الفبا برای نوشتن اسم روی بادکنک و پیامی برای ابراز عشق و آرزوهای خوب خود آن را بسیار خاص تر کنید! برای این پروژه ما در واقع از یک دسته کامل بادکنک های فویلی براق در رنگ های زیبا و اشکال مختلف استفاده کردیم تا یک “شعر” با موضوع “دوستت دارم” بسازیم. برای آموزش چاپ دستی روی بادکنک با ما همراه باشید.

نوشتن اسم روی بادکنکآموزش چاپ دستی روی بادکنک

وسایل مورد نیاز: بادکنک گرد فویلی، بادکنک قلب فویلی، هلیوم، روبان، قیچی، نوار چسب، برچسب حروف الفبا به رنگ سفید

چاپ بادکنک

چاپ بادکنک

مرحله 1: بادکنک های فویلی را با هلیوم باد کنید.

مرحله 2: طولی از روبان را ببرید و یک سر آن را به زمین بچسبانید. سر دیگر روبان را دور دم بادکنک ببندید. این کار یعنی چسباندن ربان به زمین باعث می شود تا بادکنک در حین کار پرواز نکند!

بادکنک فویلی و ربان را از فروشگاه لوازم تولد در تهران تهیه کنید.

مرحله 3: یک حلقه از نوار چسب درست کرده و روی سطح کار خود بچسبانید و پشت بادکنک را روی آن قرار دهید تا به سطح کار بچسبد. با این کار استفاده از استیکرها یا برچسب های حروف الفبا برای شما آسان تر می شود.

مرحله 4: برای نوشتن اسم روی بادکنک از برچسب های حروف برای املای عبارت خود استفاده کنید. نیمه بالایی یا پایینی برچسب را به آرامی روی بادکنک بچسبانید تا امکان تغییر موقعیت آسان را فراهم کنید. وقتی از موقعیت قرارگیری برچسب حروف خود راضی بودید، آن را کاملاً فشار دهید تا محکم شود. این کار را با بادکنک های باقی مانده تکرار کنید تا زمانی که یک دسته گل داشته باشید!

چاپ روی بادکنک

چاپ روی بادکنک

چاپ فوری بادکنک و نوشتن اسم روی بادکنک

چاپ فوری بادکنک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *