وبلاگ

آموزش ساخت پیناتا موز

پیناتا با بادکنک

اگر می خواهید در جشن تولد کمی شادی را به مهمانان، دوستان یا خویشاوندان خود منتقل کنید، این پینیاتای موزی مطمئناً روحیه آنها را تقویت می کند! آنها را با تعدادی چیزهای بسته بندی شده، یادداشت ها، یا اسباب بازی های کوچک پر کنید و آنها را در آستانه خانه بگذارید. کودکان از دریافت یکی از آن ها همراه با ناهار خود به عنوان یک خوراکی خاص لذت می برند. برای دیدن آموزش ساخت پیناتا موز به ادامه مطلب بروید.

آموزش ساخت پیناتا موز

پیناتا موزی

پیناتا موزی

آموزش ساخت پیناتا موزی

وسایل مورد نیاز: بادکنک پیچشی، پمپ دستی بادکنکی، نوار شفاف، قیچی، روزنامه، آرد، آب، رنگ اکریلیک (قهوه ای و چند رنگ زرد)، اسفنج یا قلمو، کاغذ پوستی، خلال دندان، کاتر ، برچسب قابل چاپ، نخ یا قیطان

خرید بادکنک تولدساخت پیناتا

مرحله 1: برای ساخت پیناتا تولد از پمپ بادکنک یا تلمبه دستی خود استفاده کنید تا یک بادکنک پیچ خورده را به اندازه یک موز باد کنید. انتهای آن را گره بزنید، کمی طول روی نوک بادکنک باقی بگذارید. برای باریک کردن انتهای موز از نوار چسب استفاده کنید. آن را به عنوان یک کمربند بادکنکی در نظر بگیرید! حالا انتهای دوم موز را ببندید و بادکنک اضافی را جدا کنید تا برای پروژه دیگری ذخیره کنید.

مرحله 2: روزنامه خود را به نوارهای 1-2 اینچی به طول های مختلف برش دهید و 1 فنجان آب را با 1 فنجان آرد مخلوط کنید تا خمیر شما درست شود. یک نوار روزنامه را به طور کامل در خمیر خود فرو کنید و اضافی آن را پاک کنید و سپس شروع به پوشاندن بادکنک موز خود در روزنامه کنید. ساده‌ترین کار این است که از انتها با گذاشتن نوارهایی عمود بر یکدیگر، و با استفاده از نوارهای اضافی در اطراف نوک بادکنک جایی که ابتدا بسته شده است، شروع کنید تا یک “ساقه” کوتاه ایجاد کنید. . سپس نوارها را به صورت افقی دور نوارهای عمود بر هم بپیچید تا کل بادکنک پوشانده شود. هر گونه برآمدگی را صاف کنید تا نوارها تا حد امکان به بادکنک نزدیک شوند. ما حداقل دو لایه روزنامه را توصیه می کنیم. سپس بگذارید تا خشک شود.

مرحله 3: در این مرحله از آموزش ساخت پیناتا ، موز خود را با استفاده از رنگ اکریلیک و اسفنج یا قلمو زرد رنگ کنید. سپس بگذارید خشک شود.

مرحله 4: این مرحله اختیاری است، اما تنوع رنگی خوبی را اضافه می کند و توجه را از خطوط روزنامه در کاغذ شما منحرف می کند! چند گودال کوچک از رنگ‌های زرد مختلف را روی یک تکه کاغذ پوستی قرار دهید. اسفنج خود را به رنگ آغشته کنید و زردها را کمی مخلوط کنید و با استفاده از اسفنج رنگ را از هر طرف به موز خود بزنید. بگذارید تا خشک شود.

مرحله 5: از یک اسفنج دیگر برای استفاده از رنگ قهوه ای روی ساقه موز و انتهای مخالف استفاده کنید. بهتر است رنگ را روی کاغذ پوستی بکشید تا قلم مو شما خیلی خیس نشود. سپس انتهای یک خلال دندان را به رنگ قهوه ای مخلوط با چند قطره آب آغشته کنید. و نقاط کوچکی را روی یک طرف موز خود قرار دهید تا کمی سیاه شود و طبیعی تر بنظر برسد! حتی ممکن است بخواهید انگشت خود را در رنگ قهوه ای فرو کنید، کمی آن را روی کاغذ پوستی بکشید تا اضافات آن گرفته شود. و مقداری را روی موز بمالید تا سیاهی شدید بیشتری ایجاد شود. بگذار خشک شود.

مرحله 6: در این مرحله از آموزش ساخت پیناتا ، با استفاده از کاتر، 3 طرف یک مستطیل کوچک را در پشت موز خود ببرید. در کوچک را باز کنید و تکه های بادکنک را بیرون بکشید. موز را روی سطل زباله تکان دهید تا تکه های چسب از آن پاک شود. موز را با اقلام انتخابی خود پر کنید (آب نبات بسته بندی شده، اسباب بازی های کوچک، یادداشت ها، کانفتی ها و غیره)، در آن را ببندید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید! فراموش نکنید که برچسب دلخواه  خود را چاپ کنید و با استفاده از قیطان یا ربان یا نخ یا رشته دلخواه خود آن را به موز ببندید.

آموزش پینیاتا تولد

آموزش پینیاتا تولد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *