وبلاگ

آموزش ساخت پاکت هدیه اوریگامی در 9مرحله و کمتر از یک دقیقه

ساخت پاکت هدیه

این پاکت کاغذی تزئینی اوریگامی یک پاکت هدیه عالی برای ساخت است که واقعا به شما کمک می کند هنرتان را نشان دهید. “پاکت هدیه صدفی” ایده زیبایی مانند این باعث می شود که واقعاً هدیه، کارت دعوت تم تولد یا یادداشت را با چیز زیبایی می توان به جعبه هدیه اضافه کرد یا نامه مخصوص ارسال کرد. ساختن آن ساده است، زیبا به نظر می رسد و به عنوان یک هدیه ویژه برای دادن به کسی عالی است. این پاکت ها با استفاده از یک تکنیک ساده اوریگامی ساخته شده اند که مطمئنا لبخند را به هر چهره ای می آورد!

ساخت پاکت هدیه کاغذی اوریگامی

اگر شما هم مثل من بوده اید و به دلیل ترس از شکست از امتحان اوریگامی اجتناب کرده اید، این کار را نکنید! این ایده پاکت هدیه کوچک ساده راهی عالی برای شروع آزمایشات تا کردن کاغذ شما است. در حالی که در گذشته بسیاری از صنایع دستی مختلف به سبک اوریگامی را امتحان کرده‌ام، اکنون این مورد علاقه من است و تا کنون ساده‌ترین کاردستی من است.

بسیاری از مردم می خواهند اوریگامی بسازند اما نمی توانند فکر کنند که پس از ساختن آن با آن چه کار خواهند کرد. با این پاکت اوریگامی، یک هدیه دوست داشتنی برای هدیه دادن به کسی دارید. این پاکت ها را می توان در هنگام هدیه دادن به کیسه هدیه اضافه کرد یا حتی مستقیماً آن را به دوست یا عضو خانواده داد. من کاملاً عاشق این هستم که آنها بسیار زیبا و ظریف هستند، اما تقریباً هیچ وقتی برای ایجاد آنها صرف نمی شود!

پاکت زیبای صدفی

از چه کاغذی برای پاکت های خانگی استفاده کنم؟

می توانید تقریباً از هر کاغذی برای این پاکت های خانگی استفاده کنید. هر چیزی از صفحات کتاب بازیافتی گرفته تا کاغذ چاپگر یا لوازم التحریر خاص را می توان برای ایجاد این پاکت های زیبا استفاده کرد.

در حالی که من اغلب استفاده از مقوا را برای پروژه‌ها توصیه می‌کنم، آن را برای تا کردن اوریگامی کمی سنگین می‌دانم. کاغذ نازک‌تر و سبک‌تر برای چین‌های پیچیده بهترین کار را دارد و کار با آن بسیار راحت‌تر است. بنابراین، از مقوا پرهیز کنید و به جای آن دست به کاغذ کاردستی رنگی بزنید.

اگر این پاکت به دلایل نمایشی است یا اگر قرار است داخل یک هدیه قرار گیرد، باید تصمیم بگیرید که کدام نوع کاغذ بهترین است. وزن یا سنگینی کاغذی که باید استفاده شود بسته به کاری که با پاکت انجام می دهید متفاوت است.

پاکت بسته بندی

آیا می توان این پاکت هدیه ساده را پست کرد؟

این پاکت های اوریگامی برای ارسال به دوستان و خانواده زیبا هستند. با این حال، آنها را نمی توان به تنهایی پست کرد. شما می خواهید از این پاکت ها در داخل یک بسته استفاده کنید. آنها برای ارسال نامه کار نمی کنند، اما چیزی هستند که مردم دوست دارند در بسته خود دریافت کنند.

اگر می‌خواهید فقط کارت را بفرستید، می‌توانید از آن به عنوان یک پاکت داخلی استفاده کنید. با این حال، ترجیح می دهم آنها را به صورت دستی تحویل دهم یا به هدایا اضافه کنم.

توجه: اگر می‌خواهید این را پست کنید، توجه داشته باشید که چین‌ها ممکن است با تا کردن یا قرار دادن نامه‌های دیگر روی آن آسیب ببینند. اگر می خواهید زیبایی اوریگامی را حفظ کنید، به شدت توصیه می کنم آن را در یک جعبه یا پاکت سفت قرار دهید. همچنین باید مطمئن شوید که وزن آن و هزینه پستی مناسب اضافه شده است تا هزینه پستی نداشته باشد یا به فرستنده بازگردانده شود.

پاکت هدیه ساده

اگر شما هم مثل من هستید و چندین پروژه را همزمان می سازید، ممکن است به جایی نیاز داشته باشید که آنها را تا زمان استفاده از آنها ذخیره کنید. به همین دلیل است که من این پاکت هدیه بسته بندی آسان را دوست دارم. ساخت آن بسیار آسان و برای چیدن پاکت ها و کارت ها برای استفاده در آینده عالی است.

سفارش بادکنک تم

تغییرات برای تزئین پاکت هدیه پول

در حالی که اینها کاملاً خیره کننده هستند، می دانم که ما گاهی دوست داریم چیزها را کمی بیشتر شخصی سازی یا تزئین کنیم. برای این پاکت، تاشو به خودی خود یک تزئین است، اما من با اضافه کردن تزیینات غریبه نیستم. در زیر چند ایده و راه برای اینکه پاکت هدیه های خود را کمی روشن تر یا خاص تر کنید آورده شده است.

  • در امتداد لبه های چین ها زرق و برق اضافه کنید
  • قبل از تا کردن، از یک تمبر با طرح یا حروف اول خاص برای مهر زدن کاغذ استفاده کنید
  • برچسب های رنگارنگ یا طرح دار را روی پاکت بچسبانید یا بچسبانید.
  • برای ساخت پاکت هدیه از دو یا سه رنگ مختلف کاغذ چسبانده شده به هم استفاده کنید
  • برای ایجاد یک ظاهر رنگ آمیزی سرگرم کننده در آبرنگ فرو کنید
  • پاکت را با حروف قلم مو یا خوشنویسی تزیین کنید
  • به عنوان تزئین روی آن پرهای کوچک یا گل های ریز بچسبانید
  • نواری از روبان هدیه را در امتداد لبه ها وصل کنید
  • به جای آن از کاغذ دفترچه طرح دار، کاغذ براق یا حتی کاغذ رنگی استفاده کنید

پاکت هدیه پول

لوازم مورد نیاز برای ساخت پاکت هدیه اوریگامی

کاغذ رنگی

اختیاری: من از چسب برای مهر و موم کردن لبه‌های برخی از این پاکت‌ها استفاده می‌کنم، اما لازم نیست.

کاغذ رنگی

چگونه یک پاکت اوریگامی درست می کنید؟

با تا کردن کاغذ خود شروع کنید تا مثلثی ایجاد کنید که نیمه پایینی کاغذ مطابق شکل باز شود.

گام اول ساخت پاکت هدیه
حالا به صورت شکل زیر، یک مثلث از پایین تا کنید .

گام دوم ساخت پاکت هدیه

در مرحله بعد، آن بخش از کاغذ را مطابق شکل در لبه چین پایین تا کنید.

گام سوم ساخت پاکت هدیه
حالا سر دیگر را تا کنید تا یک پاکت مستطیلی کوچکتر ایجاد شود.

گام چهارم ساخت پاکت هدیه

حالا کاغذ را باز کرده و برگردانید و یک گوشه را مانند شکل تا شده بگذارید.

گام پنجم ساخت پاکت هدیه
اکنون، گوشه مقابل را تا می کنید.

گام ششم ساخت پاکت هدیه

پس از تا زدن، سپس شروع به تا زدن آن قطعه به جلو و عقب می کنید و از لبه نزدیک خود شروع می کنید و به سبک آکاردئونی تا می کنید تا نقطه کوچک باقی بماند و در مرکز تا شود.

گام هفتم ساخت پاکت هدیه

اکنون، کل این قطعه را به صورت عمودی از وسط تا کنید تا شکل پاکت را مانند تصویر ایجاد کنید.

گام هشتم ساخت پاکت هدیه

مطابق شکل، کاغذ را تا کنید.

گام نهم ساخت پاکت هدیه

قبل از استفاده به صورت دلخواه در جای خود چسب یا چسب بزنید.

پاکت هدیه صورتی

خرید تم تولد

اگر دوست دارید با صنایع دستی کاغذی کار کنید، نگران نباشید – من باید از بین آنها انتخاب کنم! وقتی گل های کاغذی آسان، تاج گل های کاغذی و این کارت هدیه کاغذی را دارید، نیازی به حوصله ندارید. برای کسانی که تا کردن کاغذ را دوست دارند، درست کردنش خیلی ساده اما فوق العاده سرگرم کننده است!

اگر با این آموزش نتوانستید، ساخت پاکت هدیه زیبا را به اتمام برسانید، در نظرات بفرمایید تا فیلم آموزش آن را برایتان قرار دهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *