وبلاگ

آموزش ساخت بادکنک حیوانات کاغذی

بادکنک گربه

بچه چهار ساله من عاشق حیوانات است. او آنهایی را ترجیح می دهد که پشمالو هستند، اما حیوانات بادکنکی نیز او را خوشحال می کنند. این آموزش ساخت بادکنک حیوانات کاغذی برای مهمانی هایی با تم تولد حیوانات جنگل عالی هستند، اما یک کاردستی سرگرم کننده برای بچه ها نیز هستند. به سادگی می توانید آنها را برش دهید، و سپس اجازه دهید بچه ها تزئین کنند.

ساخت بادکنک حیوانات کاغذی

اموزش ساخت حیوانات بادکنکی

 

بادکنک حیوانات کاغذی یک ایده جالب و عجیب برای هالووین هستند. به کودکتان لباسی مانند لباس کشاورز و یک جفت چکمه گلی بپوشانید و بادکنک‌ها را برای جمع‌آوری آب نبات به سطلی ببندید.

بادکنک حیوانات کاغذی

برای ساخت این بادکنک های زیبا ، بادکنک های مورد نیاز خود را با سفارش تم تولد از فروشگاه اینترنتی تهیه کنید.

آموزش ساخت بادکنک حیوانات کاغذی

ساخت بادکنک سگ با کاغذ

ساخت بادکنک پپا پیگ با کاغذ

بادکنک پپا پیگ

تمامی الگوها به صورت رایگان وجود دارد. می توانید آنها را دانلود و چاپ کنید.

الگوی بادکنکهای کاغذی

بادکنک حیوانات برای هالووین

بادکنک حیوانات مزرعه

لطفا توجه داشته باشید:

  • این الگوهای آموزش ساخت بادکنک حیوانات فقط برای استفاده شخصی هستند. از کپی، تغییر و/یا توزیع مجدد آنها به عنوان طرح های خود خودداری کنید. آنها براساس رنگ طبقه بندی شده اند، بنابراین قطعات برای همه حیوانات با هم مخلوط می شوند. اگر می‌خواهید فقط یک حیوان بسازید، می‌توانید به سادگی شکل‌ها را کپی و در یک فایل برش جدید قرار دهید.

بادکنک گربه

  • حتما از کاغذ استفاده کنید نه از کاغذ ضخیم تر. کاغذ ضخیم خیلی سنگین است و بادکنک را از بین می برد. سبک‌ترین کاغذی را که دستگاهتان می‌تواند برش دهد، تهیه کنید.

Paper-jungle-Animals

  • به اندازه کافی بادکنک حیوانات را باد کنید، در غیر این صورت بادکنک به اندازه کافی قوی نخواهد بود تا جزئیات کاغذ را نگه دارد.
بادکنک سگهای نگهبان

بادکنک حیوانات مزرعه مثل سگ

  • از تکه های کوچک نوار چسب برای چسباندن کاغذ استفاده کنید تا وزن بیشتری به بادکنک اضافه نکنید. کوچک کردن جزئیات اگر بادکنک‌های شما هنوز وزن کاغذ را تحمل نمی کنند، ممکن است بخواهید آن‌ها را کوچک‌تر کرده و دوباره برش دهید. بادکنک حیوانات مثل بادکنک مرغ تمایل دارد سر خود را با وزن منقار به جلو ببرد، اما من در واقع فکر می کنم این زیبا است و طراحی آن بسیار مناسب است. اگر هدف شما این است که بادکنک بیشتر دوام بیاورد، پس یک منقار کوچکتر که آن را به جلو خم نکند، به همان اندازه زیبا خواهد بود.

بادکنک مرغ

بادکنک جوجه

بادکنک حیوانات مثل جوجه

Paper-Farm-Animals

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *