وبلاگ

آموزش ساخت آدم برفی با بادکنک

آیا شما میخواهید یک آدم برفی بسازید؟ شما حتی نیازی به برف روی زمین ندارید؟ این آدم برفی های بادکنکی شاد به لطف بادکنک ها و کاغذهای کیک کوچک در کمترین زمان گرد هم می آیند. یک نخ به پشت آنها اضافه کنید و یک گلدسته بادکنکی زمستانی فوری خواهید داشت! با ما همراه باشید تا آموزش ساخت آدم برفی با بادکنک را به شما آموزش دهیم. با خرید تم تولد آدم برفی و ست کردن وسایل تم برای تولد زمستانی آماده شوید.

آموزش ساخت آدم برفی بادکنکیبادکنک‌ها به دلیل سبک بودنشان، گلدسته‌ای عالی می‌سازند. می‌توانید به معنای واقعی کلمه آن را در هر جایی بچسبانید و نگران سنگین بودن آن نباشید! یا کلا از گلدسته بگذرید و اجازه دهید بچه ها در خانه با آنها بازی کنند. مهم نیست که چگونه از آنها استفاده کنید، ما مطمئن هستیم که آنها از داشتن یک خانه خوب در زمستان امسال خوشحال خواهند شد! برای دستورالعمل ساخت ادامه مقاله را بخوانید.

مواد مورد نیاز برای ساخت آدم برفی با بادکنک

  • بادکنک های سفید
  • پمپ بادکنکی
  • کاغذهای کاپ کیک رنگارنگ
  • قیچی
  • چسب سفید
  • ماژیک دائمی مشکی
  • قیچی

مواد مورد نیاز برای ساخت آدم برفی با بادکنکآموزش ساخت آدم برفی بادکنکی

مرحله 1

برای ساخت آدم برفی بادکنکی با باد کردن دو بادکنک شروع کنید. یکی برای بدن باید کمی بزرگتر و کشیده تر باشد، در حالی که برای سر باید کوچکتر و گردتر باشد. هر کدام را ببندید تا محکم شود. (برای بدن از بادکنک لاتکس سفید 12 اینچ و برای سر از بادکنک ریز 6 اینچ سفید استفاده کنید.)

بادکنک ریز 6 اینچ سفید و 12 اینچ را با تلمبه بادکنکی باد کنیدگام 2
دم های هر بادکنک را به صورت یک گره دوتایی به هم ببندید، به طوری که به طور ایمن به هم بچسبند. اگر متوجه شدید سر آن به هر طریقی خم شده است، کمی آن را تکان دهید تا بادکنک ها در موقعیت خوبی قرار گیرند. تا این مرحله نصب ساخت آدم برفی با بادکنک ما تمام شده است.

سر و بدن آدم برفی بادکنکی را به هم گره بزنیدمرحله 3
حدود نیم اینچ از لبه کاغذ کاپ کیک ببرید تا شال گردن آدم برفی باشد. می‌توانید از هر کاغذ ضایعاتی یا حتی نمد یا پارچه‌ای برای این کار استفاده کنید، اما ما متوجه شدیم که کاغذ کیک واقعاً خوب کار می‌کند و شکل خوبی دارد.

شال گردن آدم برفی را با کاغذ کاپ کیک درست کنیدمرحله 4
شال گردن آدم برفی را دور محل اتصال بین دو بادکنک بپیچید و آنها را روی هم قرار دهید تا شبیه شال گردن شوند. از یک چسب کوچک برای محکم کردن دو لایه به هم استفاده کنید و یک یا دو دقیقه در جای خود نگه دارید تا به هم بچسبند. اگر شال خیلی بلند به نظر می رسد، از قیچی برای جدا کردن کاغذهای اضافی استفاده کنید.

چسباندن شال گردن آدم برفی به گردنمرحله 5
برای کشیدن سه دکمه روی بدن و همچنین چشم ها و دهان روی سر، از یک نشانگر دائمی مشکی یا همان ماژیک استفاده کنید (یک نشانگر سفید نیز در اینجا به خوبی کار می کند، و اگر با بچه های کوچک کاردستی کنید، گزینه خوبی خواهد بود!).

کشیدن چشم و دهان و دکمه های آدم برفی
مرحله 6
یک مثلث کوچک را از یک کاغذ کیک نارنجی با یک زبانه کوچک که پشت آن تا شده است، برش دهید. چسب را روی زبانه بمالید و به صورت بینی روی صورت بچسبانید، به طوری که کمی بیرون بیاید و کمی بافت به آن اضافه کنید. در صورت تمایل می توانید روی بینی هویجی نارنجی رنگ با یک نشانگر بکشید.

چسباندن بینی آدم برفی بادکنکی با کاغذ کاپ کیک نارنجیاین کار را تکرار کنید تا یک جین کامل آدم برفی داشته باشید، از کاغذهای کیک با رنگ های مختلف برای یک رنگین کمان شال گردن استفاده کنید. می‌توانید آدم‌برفی‌ها را همانطور که بچه‌ها می‌خواهند با آن‌ها بازی کنند رها کنید (یا یک چوب بستنی را به پشت بچسبانید تا عروسک سریعی تشکیل شود) اما همچنین می‌توانید با زدن یک تکه نخ در پشت سرشان آنها را به یک گلدسته زمستانی تبدیل کنید.

پایان ساخت کاردستی آدم برفی با بادکنک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *