وبلاگ

آموزش قرار دادن بادکنک در بوبو بالن

گل رز در حباب

هنر قرار دادن بادکنک تو بادکنک در طول سال ها تکامل یافته و طرفداران زیادی پیدا کرده است. این «گوله‌های آدامسی» که توسط حرفه‌ای‌ها نامیده می‌شوند، برای اضافه کردن زیبایی به مرکز بالون یا ستون بادکنکی شما عالی هستند. پر کردن یک بادکنک بدون تلمبه نیاز به کمی تلاش دارد، اما اگر می خواهید یکی از عزیزانتان را با یک هدیه خاص غافلگیر کنید، ارزشش را دارد. ما به شما آموزش بادکنک در بادکنک را یاد می دهیم. آنچه شما نیاز دارید: بادکنک لاتکس شفاف، با کیفیت بالا، ساده یا با چاپ مضمون (مثلاً تولدت مبارک)؛ معمولاً از اندازه های 18 اینچی استفاده می‌شود، اما می‌توانید این کار را با بادکنک11 اینچی نیز انجام دهید.

دیزاین میز با بادکنک تو بادکنک

چطور داخل بادکنک کادو بگذاریم

شما می توانید تقریباً هر چیزی را در بادکنک قرار دهید به شرطی که داخل آن جا بگیرد و آن را نترکاند.

هدیه تولد کودک در بادکنک

تزیینات هدیه تولد کودک

هدایای محبوب درون بادکنک‌ها عروسک، اسباب بازی ها، آب نبات، عطر، کفش، لباس، کیف پول، جواهرات، گل و پول است. همچنین می‌توانید یک بادکنک را با بادکنک‌های کوچک، گرد یا به شکل قلب پر کنید، یا به عنوان افزودنی تزئینی برای هدیه خود یا برای ایجاد یک توپ آدامس.

خرس عروسکی در بالون

خرس عروسکی در بالون

بادکنک قلب قرمز کوچک در بادکنک بزرگ هپی برزدی

بادکنک قلب قرمز کوچک درون بادکنک بزرگ هپی برزدی

از بادکنکهای قلبی درون برای دوش بادکنکی رمانتیک در عروسی استفاده کنید یا از کانفتی برای اضافه کردن سرگرمی به جشن تولد یا سال نو.

بالون در حال انفجار معمولاً بالای یک زمین رقص معلق است. برای باد کردن بالون می‌توانید از یک عصا استفاده کنید یا اگر می‌خواهید آن را از راه دور منفجر کنید، باید بادکنک را به یک جعبه آتش متصل کنید.

هدیه گل رز در بادکنک

هدیه گل رز در بادکنک

می‌توانید بادکنک‌های 9 تا 11 اینچی را با هر چیزی که هنگام دوش گرفتن مهمانانتان خیلی سنگین نباشد پر کنید و آنها را با توری از سقف آویزان کنید.

بادکنکهای طرحدار تو بادکنکهای شفاف

بادکنکهای طرحدار داخل بادکنکهای شفاف

 

خرید تم تولد

آموزش بادکنک در بادکنک

دمیدن یک بادکنک تو بادکنک دیگر مانند یک ترفند چشمگیر به نظر می رسد، اما آنقدرها هم سخت نیست. راز موفقیت استفاده از یک بادکنک بزرگتر و شفاف‌تر از دیگری است تا بتوانید داخل آن ببینید.

چیزهایی که شما نیاز دارید:

  • بادکنکهای رنگارنگ کوچک
  • بالون شفاف بزرگتر
  • نی
  • تلمبه دستی

ابتدا بایدبادکنک بزرگ و شفاف خود را بکشید تا در زمان باد واقعی به حداکثر اندازه خود برسد. آن را با هر دو دست بگیرید و در جهت مخالف آن را محکم بکشید. تمام محیط آن را بچرخانید و در حین حرکت آن را بکشید. چندین بار تکرار کنید. وقتی کارتان تمام شد، بوبو شما بسیار چروک به نظر می رسد. این چیزی است که میخواهیم!

کشیدن بادکنک بوبو

نکته: برای کمک به بزرگ‌تر شدن بالون، می‌توانید هم‌اکنون مقداری هوا به آن اضافه کنید و بلافاصله هوا را آزاد کنید. افزودن هوا تا زمانی که دیگر چروک نباشد به منبسط شدن مواد پلاستیکی کمک می کند.

باد کردن بادکنک بزرگتر برای کشیده شدن

در مرحله بعد، تعدادی از بادکنکهای رنگی 5 اینچی را درون بادکنک بزرگ بوبو خود باد می کنیم. یک بادکنک لاتکس کوچک را روی پمپ یا تلمبه خود محکم کنید اما آن را باد نکنید. قسمت اصلی بادکنک کوچک را داخل قسمت بزرگ بوبو به سمت بالا فشار دهید. ممکن است لازم باشد دهانه بلند Bobo را جمع کنید تابادکنک کوچک را تا انتها داخل آن ببرید.

بادکردن بادکنکهای کوچک در بادکنک بزرگتر

دهانه بالون بوبو را در انتهای تلمبه محکم نگه دارید تا در حالی که کوچکتر داخل آن را باد می کنید، در جای خود ثابت بماند. هنگامی که بادکنک کوچک باد شد (چهار یا پنج پمپ)، انتهای آن را محکم نگه دارید و آن را از پمپ خارج کنید. حالا دهانه ی آن را محکم ببندید و بگذارید برود تا کاملاً داخل بوبو شود.

 چگونه بادکنک تو بادکنک باد کنیم؟

این کار را برای سه تا پنج تابادکنک تکرار کنید. هنگامی که یک زوج را داخل بالن بزرگ باد کنید، شلوغ می شود و ممکن است لازم باشد مقداری هوا به خود بالن بوبو اضافه کنید. فقط به اندازه کافی هوا اضافه کنید تا فضای بیشتری برای بادکنکهای بیشتری ایجاد کنید. اگر می خواهید کانفتی یا سایر تزئینات غیر تیز را به آن اضافه کنید، زمان خوبی برای انجام آن است.

 آموزش بادکنک تو بادکنک

نکته: من هوا را در Bobo بالن با استفاده از گیره کلاسور یا گیره لباس برای بسته نگه داشتن آن نگه داشتم. این به من اجازه داد تا از هر دو دستم استفاده کنم تا بالون لاتکس بعدی خود را به پمپ هوا وصل کنم و آماده حرکت کنم. اگر در حالی که بالون بعدی خود را داخل آن قرار می دهید، مقداری از هوا خارج شد، نگران نباشید. بوبو بالون شما با هر بالون جدید گسترش می یابد و می توانید در صورت نیاز هوای بیشتری اضافه کنید.

استفاده از گیره کلاسور یا سنجاق لباس برای بسته نگه داشتن بوبوبالون

سپس می توانید آن را به اندازه دلخواه خود باد کنید. برای اینکه طراحی ما زیبا به نظر برسد، بوبو بالون باید بیشتر دایره باشد تا شکل تخم مرغ. از آنجایی که جنس آن بسیار محکم است، می توانیم در حین باد کردن آن کمی به آن شکل دهیم!

Balloon in balloon

آن را باد کنید تا جایی که درزها هیچ چین و چروکی نشان ندهند. با کمی فشار رو به پایین، قسمت بالایی Bobo را بچرخانید تا هوا را بیشتر به سمت دهانه فشار دهید. این به بالا و پایین آن کمک می کند تا به شکل دایره شود. اجازه دهید کمی هوا خارج شود و روند گرد کردن را تکرار کنید. سپس بوبو را کاملا باد کنید و بررسی کنید که به دایره نزدیکتر از تخم مرغ باشد. در صورت نیاز تکرار کنید!

آموزش قرار دادن بادکنک در بوبو بالن

متوجه شدم که می‌توانم هوا را حتی پس از اینکه پر به نظر می‌رسد، اضافه کنم، زیرا پلاستیک بالون کمی منبسط می‌شود. حدوداً بین 40 تا 48 اینچ در اطراف پهن‌ترین قسمت بودند.

"<yoastmark

انتهای بوبو را محکم نگه دارید و پمپ را بردارید و مطمئن شوید که اجازه ندهید هوا خارج شود. قبل از بستن انتهای آن را چندین بار بچرخانید. تا جایی که می توانید آن را محکم ببندید. من یک لاتکس باد نشده را در بالای گره بالون Bobo گره زدم تا بیشتر محکم شود.

 

تزیین بادکنک در بادکنک

برخی از اقدامات احتیاطی که باید حین پر کردن در نظر بگیرید

پودر داخل و خارج بادکنک‌های لاتکس می تواند برای کودک یا مهمانان شما حساسیت ایجاد کند. این پودر روی آب نبات ها می ریزد و ممکن است باعث واکنش آلرژیک حاد شود.

بنابراین بهتر است اقلامی مانند آب نبات ها یا کلوچه های بدون بسته بندی را پر نکنید زیرا بچه ها قطعاً می خواهند خوراکی آنها را بخورند.

1 نظر در “آموزش قرار دادن بادکنک در بوبو بالن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *